facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pewne zwycięstwo Jutrzenki (foto)

Pewne zwycięstwo Jutrzenki (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.06.2019
Jutrzenka Giebułtów - Kaszowianka Kaszów 2-0 (1-0)
Wcisło 26', Danaj 86'

Żółta kartka: Danaj
Jutrzenka: Czarnecki - Arian, Bizoń, Wcisło, Zieliński, Romuzga, Michniak (57' Banaś), Michalec (46' Danaj), Majcherczyk, Litewka (65' Stec), Kawa (46' Suwała)
Kaszowianka: Kozłowski - Poniedziałek, Kołodziejczyk, Sierakowski, Mlostek, Gala (82' Sotwin), Kiełbus, Arynin, Soból, Pamuła, Klima (76' Nowakowski)

Pewna wygrana zwycięzcy zachodniej grupy IV ligi małopolskiej nad spadkowiczem z Kaszowa. Przez większość spotkania giebułtowianie kontrolowali wydarzenia boiskowe a dwa gole pozwoliły odnieść 19. zwycięstwo w sezonie. Życzymy piłkarzom Jutrzenki powodzenia w walce o awans do III ligi z Unią Tarnów.

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-06-09 10:09:45


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka  Kaszowianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

ŁKS Łódź
:
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
0:1
Miedź Legnica
01.07.2020
17:40
Odra Opole
0:0
Chojniczanka Chojnice
01.07.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.07.2020
16:00
GKS Tychy
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.07.2020
20:40
Radomiak Radom
3:1
Wigry Suwałki
02.07.2020
15:00
GKS Bełchatów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
02.07.2020
18:10
Stomil Olsztyn
2:0
Olimpia Grudziądz
02.07.2020
20:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
04.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
04.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Bełchatów
04.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Radomiak Radom
04.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
GKS Jastrzębie
04.07.2020
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.07.2020
 
Warta Poznań
:
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
04.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:0
Pogoń Siedlce
01.07.2020
16:00
Gryf Wejherowo
0:2
Stal Rzeszów
01.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Skra Częstochowa
01.07.2020
18:00
Znicz Pruszków
4:0
Legionovia Legionowo
01.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:2
Górnik Polkowice
01.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
01.07.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Górnik Łęczna
01.07.2020
17:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
01.07.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
2:1
Lech II Poznań
01.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
04.07.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
04.07.2020
 
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
04.07.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
04.07.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
04.07.2020
 
Stal Rzeszów
:
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny