facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Futmal w delegacji: 24-30 maja

Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Maan - Nembud, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Mako - Pod Blachą, pt.20:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Arch VR Studio - ZISiBO, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)
 
Myślenicka Liga Firm, 24.05.2019
Netfox - Polplast, pt.21:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)
 
Międzynarodowy Turniej, 25.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, sb.12:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
II liga kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - UKS Staszkówka Jelna, sb.12:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

III liga małopolska kobiet, 25.05.2019
Prądniczanka II Kraków - Tuchovia Tuchów, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 25.05.2019
Prądniczanka Kraków - Spójnia Osiek, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 25.05.2019
Start Kamień - Korona Lgota, sb.17:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 26.05.2019
Orzeł Iwanowice - Lot Balice, nd.11:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

II liga trampkarzy, 26.05.2019
Clepardia Kraków - Radziszowianka Radziszów, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Międzynarodowy Turniej, 26.05.2019
Salt Mine Cup 2008/2009, nd.15:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 26.05.2019
Garbarnia II Kraków - Błękitni Modlnica, nd.15:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 26.05.2019
Respekt Myślenice - Sokół Kolbuszowa, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)
 
Klasa B (Kraków III), 26.05.2019
Błękitni II Modlnica - Albertus Kraków, nd.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Uroczystość, 30.05.2019
Oficjalne otwarcie stadionu Prądniczanki Kraków, cz.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

II liga trampkarzy, 30.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, cz.18:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO!

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-24 10:58:56


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
GKS Tychy
04.07.2020
12:40
Warta Poznań
1:2
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
17:40
Stal Mielec
1:1
Odra Opole
04.07.2020
15:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Stomil Olsztyn
05.07.2020
15:10
Olimpia Grudziądz
1:2
GKS Bełchatów
05.07.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
4:2
Radomiak Radom
05.07.2020
12:40
Wigry Suwałki
2:0
GKS Jastrzębie
05.07.2020
17:40

II liga

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny