Myślenicka Liga Firm - 3.kolejka (video)

Już tylko dwa zespoły zachowują komplet punktów. W trzeciej serii gier doszło jednak do bezpośredniego pojedynku dwóch takich ekip więc wiadomo było, że grono niepokonanych ekip uszczupli się. Spotkało to drużynę Mako, która uległa Netfoxowi aż 1:4. Poniżej krótkie podsumowanie 3.kolejki zmagań w Myślenickiej Lidze Firm oraz filmowe skróty z wszystkich spotkań przygotowane przez reporterów Futbol-Małopolska.

Netfox - Mako 4:1 (3:0)
Kurowski 10, 21, M.Bieniek 15 (s), J.Chlebicki 29 - Wiechniak 35

W tym meczu ktoś musiał po raz pierwszy w tym sezonie stracić punkty. Pojedynek Netfoxu z Mako można było uznawać za hit kolejki. Takim niestety nie był bo Netfox wygrał go pewnie i w zasadzie bez większego oporu ze strony Mako, pomniejszył grupę niepokonanych drużyn do zaledwie dwóch. Poza Netfoxem, nieposkromieni są już tylko gracze Pod Blachą. A Netfox do kolejnego zwycięstwa poprowadził Kurowski, który zdobył dwie pierwsze i kluczowe dla tego pojedynku zarazem gole. Został także nowym liderem klasyfikacji strzelców. Gdy M.Bieniek wpakował niefortunnie piłkę do siatki na 3:0 stało się jasne, że tylko remontada w stylu półfinałów tegorocznej Champions League mogłaby jeszcze odmienić losy spotkania.

Maan - Pod Blachą 0:4 (0:1)
Madej 2, 35, Kasprzyk 27, Ogrodny 37

Ten mecz miał zmienne oblicze. Goście błyskawicznie objęli prowadzenie i znakomicie potem prowadzili grę długo utrzymując się przy piłce. Przez pierwszy kwadrans wychodziło to znakomicie, choć kosztowało to kibiców tęsknotę za bramkowymi okazjami. Wkrótce jednak i ekipa Maan zaczęła kąsać i śmiało mogła odwrócić losy tego pojedynku. Tak się jednak nie stało i zawodnicy Pod Blachą w wyrachowany sposób wypunktowali rywala. Po 37 minutach było już 0:4 jeden z głównych faworytów ligi sięgnął po kolejne dość pewne zwycięstwo.

Nembud - ZISiBO 3:3 (2:2)
Parszywka 10, Maciejczyk 25, Masłowiec 28 - Bałucki 20, 27, Sz.Chlebicki 21

Najciekawszym piłkarsko widowiskiem okazał się pojedynek Nembudu z ZISiBO. Nembud wciąż walczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ale w meczu z ZISiBO raczej docenić powinien remis. Nembud szybko objął prowadzenie po golu Parszywki, później jednak sporo sytuacji marnowali goście. Przed przerwą doszło jednak jeszcze do małej wymiany ciosów i przed pauzą zrobiło się 2:2. Tuż po przerwie oba zespoły dały sobie jeszcze po razie (niezawodny Bałucki dał prowadzenie ZISiBO, a chwilę później wyrównał Masłowiec), a mogły i znacznie więcej bo momentami groźniejsi byli gospodarze, a w końcówce mimo wszystko gracze ZISiBO. Remis poniekąd sprawiedliwy, bardziej chyba jednak bolesny dla ZISiBO, który z tego powodu stracił nieco kontakt z czołówką tabeli.

Arch VR Studio - Polplast 3:2 (2:1)
Żądło 7, Burda 22, Jaśkowiec 35 - Bondar 17, Braś 44
Cz.kartka: Bałaziński 44

Ten mecz z kolei dostarczył bodaj najwięcej emocji czysto ambicjonalnych. Obie ekipy mają przecież wysokie cele na ten sezon, a póki co punktują... marnie. Zwłaszcza mowa tu o Polplaście, który broni wszak tytułu, a wciąż pozostaje bez wygranej i póki co okupuje okolice dna tabeli. Arch VR Studio gra dobrze ale także przegrywa. Był to więc świetny moment dla obu ekip, aby przełamać złą passę. W pierwszej połowie zdecydowanie więcej do powiedzenia mieli gospodarze. Wypracowali sobie zaliczkę, choć niezbyt okazałą, bo playmaker Polplastu zdobył gola, który pozwalał jeszcze bić się o zwycięstwo. Po przerwie Polplast wziął się dość mocno do pracy. Było kilka okazji do wyrównania ale to Jaśkowiec trafił do siatki i okazał się to kluczowy gol dla losów pojedynku. W końcówce na 3:2 trafił Braś ale mimo dalszych starań, do remisu doprowadzić się nie udało. Polplast zatem wciąż w odwrocie.

RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI: FUTMAL PREMIUM

Dodano: 2019-05-14 21:49:22