facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przestali grać po zdobyciu bramki

Dziecanovia pokonała LKS śledziejowice, co jest niespodzianką zwazywszy na fakt, że goście prezentowali się do tej pory rewelacyjnie w rundzie wiosennej. I tak też podopieczni Krzysztofa Mastalerza zaczęli ten mecz, gdy po ładnym uderzeniu Stasika z rzutu wiolnego objęli prowadzenie. - Wóczas mecz się dla nas skończył - podsumował szkoleniowiec LKS.

Do gry więc przystąpiła Dziecanovia i w ciągu ośmiu minut zdobyła trzy gole. Najpierw Klimczyk popisał się pewnym uderzeniem z rzutu karnego, po chwili po dośrodkowaniu ze skrzydła na listę strzelców wpisał się Rudzik, wreszcie mprzyszedł czas na gola zawopdów w wykoaniu Klimczyka, który huknał z 25 metrów nie dając Jasowiczowi szans.

W drugiej połowie gospodarze nastawili się na grę z kontry i po jednej z nich Mistarz uderzył po koźle i bramkarz LKS musiał skapituloac. Gwoli sprawiedliwości trzeba podkreślić, że prezyjezdni w drugiej połowie mieli swoje okazje i wygrana Dziecanovii choć zasłużona, to w rozmiarach nie oddających przebiegu zawodów.

Dziecanovia - LKS śledziejowice 4-1 (3-1)
Klimczyk 25, 32, Rudzik 29, Misatrz 62 - Stasik 5.
Dziecanovia: Kujawka - Boroń, Winiarski, Szczepański, Wysopal, Górski, Serafin (34 Dębowski), Klimczyk, Mistarz, Rudzik (90 Włodarczyk), Pietrzyk (88 Strojny).
LKS: Jasowicz - Kubik (75 Klim), Górski, F. Cyganek, Stasik, Kuszmirov (60 Konarski), D. Cyganek, Zapiór (46 Moskal), Makieła (40 Wąs), Maj, Dziadzio.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-12 20:10:41


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Śledziejowice  Dziecanovia 

Komentarze


III liga, grupa IV

Podlasie Biała Podlaska
:
Jutrzenka Giebułtów
23.05.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
23.05.2020
17:30
Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.05.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Korona II Kielce
23.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
23.05.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Wisłoka Dębica
24.05.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Chełmianka Chełm
24.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
23.05.2020
18:00
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
23.05.2020
17:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.05.2020
 
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.05.2020
 
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
23.05.2020
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.05.2020
17:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
23.05.2020
 
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
24.05.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
24.05.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
23.05.2020
15:30
Glinik Gorlice
:
Tarnovia Tarnów
23.05.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.05.2020
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Barciczanka Barcice
24.05.2020
17:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.05.2020
17:00
Okocimski Brzesko
:
Poprad Muszyna
24.05.2020
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
24.05.2020
11:00
Poprad Rytro
:
GKS Drwinia
24.05.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
23.05.2020
12:00
Stal Mielec
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.05.2020
12:00
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
23.05.2020
12:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
23.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.05.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
23.05.2020
14:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2020
 
Górnik Ł.
:
Korona
23.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Siarka
23.05.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II
23.05.2020
15:00
Juventa Starachowice
:
Garbarnia Kraków
23.05.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta R.P.
24.05.2020
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
:
Spartak S.
23.05.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Orkan Raba Wyżna
23.05.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
23.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
23.05.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Podhale Nowy Targ
23.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Dalin Myślenice
23.05.2020
 
Profi Zielonki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.05.2020
 
Podgórze Kraków
:
Profi Zielonki
23.05.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2020
 
Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
23.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Hejnał
23.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
23.05.2020
 
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
23.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
24.05.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.05.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
23.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.05.2020
 
AP 21 Kraków
:
Unia Oświęcim
23.05.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Wisła Kraków
:
Raba Dobczyce
23.05.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Beskid A.
23.05.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
23.05.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Respect Szalowa
23.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
AS Progres Kraków
23.05.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja
23.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
24.05.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
TS Wisła I Kraków
23.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Bronowianka
23.05.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
23.05.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
23.05.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
AZS PWSZ Wałbrzych
23.05.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
Górnik Łęczna
23.05.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
23.05.2020
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Rolnik Głogówek
23.05.2020
12:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
23.05.2020
12:00
SMS Łódź
:
Mitech Żywiec
23.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny