facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Futmal w delegacji: 10-16 maja

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Netfox - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Maan - Pod Blachą, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Lotto Ekstraklasa, 10.05.2019
Wisła Kraków - Korona Kielce, pt.20:30
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Nembud - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Wojciech Tracz (video)

Myślenicka Liga Firm, 10.05.2019
Arch VR - Polplast, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

II liga kobiet, 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - LKS Wierzchowiska, sb.12:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 11.05.2019
Prądniczanka Kraków - Przebój Wolbrom, sb.14:45 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 11.05.2019
Jordan Zakliczyn - Górki Myślenice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 11.05.2019
Gdovia Gdów - Wróblowianka Wróblowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 11.05.2019
Dalin Myślenice - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.17:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 11.05.2019
Bronowianka Kraków - Błękitni Modlnica, sb.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

II liga juniorów młd (Kraków), 12.05.2019
Albertus Kraków - Garbarnia II Kraków, nd.10:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga trampkarzy (Kraków)
Clepardia Kraków - Płaszowianka Kraków, nd.13:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga polska kobiet, 12.05.2019
Respekt Myślenice - Czwórka Radom, nd.16:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 12.05.2019
Błękitni II Modlnica - Kabel Kraków, nd.17:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

I liga oldbojów (Kraków), 13.05.2019
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków, pn.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 15.05.2019
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno, śr.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

II liga trampkarzy, 15.05.2019
Clepardia Kraków - Świt Krzeszowice, śr.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-09 10:54:53


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00