facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Matura w Szkole Mistrzów

Matura w Szkole Mistrzów

Absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana przystąpili do egzaminu dojrzałości. 

Wśród tegorocznych maturzystów #SMSKraków są reprezentanci Polski, zawodnicy i zawodniczki wielu klubów, m.in.: MKS Cracovia SSA, Wisły Kraków, GKS Tychy, Odry Wodzisław, MKS SMS Kraków, Hutnika Kraków, KS Prądniczanki, AZS UJ, Górnika Wieliczka, LKS Naprzód Sobolów.   

 

Maturę w “szkole mistrzów” zdają między innymi: Klaudia Gęślak (AZS UJ), Julia Łoboz (KS Prądniczanka), Patryk Zaucha, Robert Ożóg (Cracovia), Patryk Plewka, Marcin Grabowski (Wisła Kraków), Kacper Laskoś (GKS Tychy). 

 

 

Trwa rekrutacja do SMS Kraków. Zapraszamy do szkoły, która łączy rozwój sportowy z edukacją na wysokim poziomie. Absolwentami szkoły z ulicy Szablowskiego jest wielu znakomitych piłkarzy. ród nich są między innymi: Jakub BłaszczykowskiPaweł JaroszyńskiMateusz KlichPiotr Paweł Brożkowie. 

 

Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronie www.sms.krakow.pl 

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2019-05-07 14:03:48


Galeria zdjęć

 

SMS 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
21.11.2020
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Jastrzębie
21.11.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:1
Korona Kielce
21.11.2020
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Chrobry Głogów
21.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:2
Arka Gdynia
21.11.2020
12:00
Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Stal Kraśnik
21.11.2020
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Sokół Sieniawa
21.11.2020
12:00
Hetman Zamość
1:3
Wisła Sandomierz
21.11.2020
12:00
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
4:2
Siarka Tarnobrzeg
21.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisła Puławy
21.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Podhale Nowy Targ
21.11.2020
13:00
Korona II Kielce
2:4
KS Wiązownica
21.11.2020
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Lewart Lubartów
21.11.2020
13:00
ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:1
LKS Rajsko
21.11.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
21.11.2020
12:00
Poprad Muszyna
3:1
Watra Białka Tatrzańska
21.11.2020
11:30
Metal Tarnów
4:0
Rylovia Rylowa
21.11.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0 v.o.
Barciczanka Barcice
21.11.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
0:3
Sokół Słopnice
21.11.2020
13:00
Poprad Rytro
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
21.11.2020
13:00
Limanovia Limanowa
4:0
Tarnovia Tarnów
21.11.2020
13:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
Orzeł Bębło
5:0
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
 
przełożony

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia B.
21.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Zagórzany
2:2
Dunajec Nowy Sącz
21.11.2020
13:00
LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

BSF Bochnia
2:3
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
:
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Unia Tarnów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00