facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 3-9 maja

Futmal w delegacji: 3-9 maja

IV liga (Kraków-Wadowice), 04.05.2019
Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów, sb.11:00FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto/video)
 
Klasa A (Chrzanów), 04.05.2019
Start Kamień - Tęcza Tenczynek, sb.14:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 04.05.2019
Prądniczanka Kraków - Pogoń Miechów, sb.14:45 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 04.05.2019
Górki Myślenice - LKS Trzebunia, sb.15:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)
 
Klasa A (Kraków I), 04.05.2019
Partyzant Dojazdów - Szreniawa Koszyce, sb.16:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków III), 04.05.2019
Wróblowianka Wróblowice - Gościbia Sułkowice, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 04.05.2019
Kaszowianka Kaszów - Unia Oświęcim, sb.17:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa A (Kraków I), 05.05.2019
Kapitol Racławice - LKS Niedźwiedź, nd.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)
 
II liga juniorów młodszych (Kraków), 05.05.2019
Wieczysta Kraków - Garbarnia II Kraków, nd.13:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)
 
III liga małopolska kobiet, 05.05.2019
Prądniczanka II Kraków - Pogorzanka Pogorzyce, nd.16:30 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-04 00:27:04


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
21.02.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
21.02.2020
18:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
17:30
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
22.02.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
22.02.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
23.02.2020
18:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
7:4
Strzelcy
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
4:7
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Dąbski
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
6:3
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
6:11
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30