Skuteczny finisz gospodarzy

Przez 75 minut meczu Węgrzcanka - Słomniczanka to goście prezentowali się lepiej, prowadzili też 2-0, a mimo to odjeżdżali tylko z jednym punktem. Koledzy z zespołu gospodarzy winni są swojemu bramkarzowi dobre piwo, bo ten uchronił ich od utraty gola w pierwszej połoie broniąc po strzałach: Knyszczenki i dwukrotnie Wątroby, po których piłka powinna wpaść do bramki. W 52 minucie Knyszczenko w sytuacji sam na sam posłał piłkę do bramki, a 10 minut później wynik podwyższył Rogrigo, który doszedł do bezpańskiej piłkio przed bramką i zrobił, co trzeba. Słomniczanka prowadziła zasłużenie, a choć trener Węgrzcanki robił zmiany, gra jego druzyny nie była dobra. Wszystko zmienił nieco przypadek, bo gol Niane nie padł po wypracowanej akcji, niemniej stoper Wegrzcanki strzelił pewnie z 5 metrów. Gospodarze przystąpili do szturmu, najpierw uderzał D. Surma, potem Grandinetti, wolejem próbował zasjkoczyć Widawskiego Burkat, w końcu ten ostatni posłał piłkę głoą do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W końcówce wygraną Węgrzcance mogli zapewnić Kalicki i Biel, ale po strzale pierwszego piłkę odbił Widawski, a po próbie Biela piłka poszybowała nad bramką.

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Słomniczanka 2-2 (0-0)
Niane 75, Burkat 83 - Knyszczenko 52, Rodrigo 62.
Węgrzcanka: Siwiecki - Grotkowski, Niane, Kalicki, Lewiński (67 Łatka), Prochwicz (88 Drame), Stós (73 Majewski), Filipowski (58 D. Surma), Dudzik (46 Biel), Burkat, Grandinetti.
Słomniczanka: Widawski - Dębowski, Rodrigo, Filipek, Sarota, Kasza (58 Nowak), Bieszczanin, Knyszczenko, Wątroba (87 Grzyb), Wszołek, Rojek.