facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Miłe złego początki

Kibice nie zdążyli jeszcze usiąść wygodnie, gdy goście uzyskali prowadzenie. Nie zaskoczyło to zbytnio miejscowych, którzy po prostu zaczeli mecz od środka i zaczeli realizować przyjęta taktykę. Przyjezdni szybko zorientowali się, że to nie przelewki, a ozdobą pierwszej połowy była bramka Lichoty, po której Sroka nie miał szans na skuteczną interwencję.

Po przerwie Unii grało się łatwiej, widac było, że przeważają w każdym elemencie, więc kolejne bramki były tylko formalnością i Unia od momentu zkmiany trenera wygrała już tzreci, kolejny mecz.

Unia Oświęcim – KS Olkusz 5:1 (2:1)
Czapla 15, 50, Lichota 30, Janiczak 58, Wilczak 88 - Szymański 1.
Unia: Stępień – B. Ryszka, Praciak, Pluta, Pietraszko, Rzeszutko (73 Mrowiec), A. Ryś (80 Jończyk), Janiczak (68 Pacyga), Wilczak, Lichota, Czapla (84 P. Ryszka).

Olkusz: Sroka – Barczyk (53 Lewandowski), Kiczyński, Kasprzyk (58 Repa), Mrożek, Szczepanik (73 Wanicki), Tumiłowicz, Kozicki, Iskierka (46 Smolarczyk), Pope, Szymański.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-20 19:20:22


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim  KS Olkusz 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

ŁKS Łódź
:
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
0:1
Miedź Legnica
01.07.2020
17:40
Odra Opole
0:0
Chojniczanka Chojnice
01.07.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.07.2020
16:00
GKS Tychy
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.07.2020
20:40
Radomiak Radom
3:1
Wigry Suwałki
02.07.2020
15:00
GKS Bełchatów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
02.07.2020
18:10
Stomil Olsztyn
2:0
Olimpia Grudziądz
02.07.2020
20:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
04.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
04.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Bełchatów
04.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Radomiak Radom
04.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
GKS Jastrzębie
04.07.2020
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.07.2020
 
Warta Poznań
:
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
04.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:0
Pogoń Siedlce
01.07.2020
16:00
Gryf Wejherowo
0:2
Stal Rzeszów
01.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Skra Częstochowa
01.07.2020
18:00
Znicz Pruszków
4:0
Legionovia Legionowo
01.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:2
Górnik Polkowice
01.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
01.07.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Górnik Łęczna
01.07.2020
17:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
01.07.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
2:1
Lech II Poznań
01.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
04.07.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
04.07.2020
 
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
04.07.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
04.07.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
04.07.2020
 
Stal Rzeszów
:
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny