facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kibicowsko-piłkarskie derby Małopolski Zachodniej (video)

Kibicowsko-piłkarskie derby Małopolski Zachodniej (video)

W derbach Małopolski Zachodniej tym razem górą Unia Oświęcim !

 

 

4 Liga Małopolska Grupa Zachodnia 06.04.2019 r. g.11:00
Unia Oświęcim – Beskid Andrychów 3:1 (1:0)
Czapla 36, 93-k, Janiczak 79 - Kasiński 49-k
 
Unia: Korzec – Ryszka, Praciak, Pluta, Rzeszutko – Snadny, Janiczak (90 Pacyga), Ryś, Wilczak (79 Mrowiec) – Lichota (74 Jończyk), Czapla.
Beskid: Czaplak – Marczak (46 Koim), Sanok, Kapera, Moskała – Kasiński, Semik (72 K. Młynarczyk), Łożniak, Motyka – Węglarz (79 Mendela), Stuglik.
 
Sędziował: Jonasz Kita (Chrzanów) Asystenci: Łukasz Łabuzek i Michał Gębala
Żółte kartki: Janiczak, Snadny, Praciak - Motyka. 
Widzów ok 400

Relacja filmowa WUTE TV



Doping i oprawa Kibiców WUTE TV



Źródło: wojciech tracz, maciej szcześniewski

Dodano: 2019-04-09 00:04:40


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim  Beskid Andrychów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
0:3
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
:
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
6:4
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30