facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLF 2019: NETFOX

MLF 2019: NETFOX

Start II edycji rozgrywek Myślenickiej Ligi Firm coraz bliżej.
 
Witamy serdecznie kolejną drużynę, która potwierdziła swój udział w naszych rozgrywkach!
 
NETFOX
 
- NETFOX jest firmą handlową specjalizującą się w redystrybucji uznanych i wartościowych marek. 

- Działa w segmencie klienta detalicznego i hurtowego.

- Skupia się na oferowaniu możliwie najszerszej gamy produktowej w zakresie swojej oferty. 

 
Zgromadzone przez 11 lat doświadczenia na rynku e-commerce, firma NETFOX wykorzystuje w bieżącej działalności, stale usprawniając przepływ informacji i towarów pomiędzy firmą, a swoimi klientami.
 

 

 

Źródło: myslenickaligafirm.pl

Dodano: 2019-04-07 12:07:41


MLF 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30