facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Emocje do samego końca (foto/video)

Emocje do samego końca (foto/video)

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszym zespołem byli goście,którzy już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Z prawej strony boiska piłkę stracił pomocnik Clepardii a Dudzik uderzył bardzo mocno zaskakując Murzańskiego. Piłkarze trenera Nowaka grali odważnie, pewnie i agresywnie kontrolując wydarzenia na boisku. Drugą bramkę dla gości w 34 minucie zdobył ich najlepszy strzelec Grandinetti, który pokonał bramkarza uderzając z pięciu metrów. Druga połowa była zupełnie inna. 

W przerwie meczu trener Clepardii dokonał czterech zmian,które miały jak się okazało znaczący wpływ na obraz gry. Gospodarze grali pewniej z pomysłem, ale mimo tego znowu stracili bramkę. Tym razem najlepiej w polu karnym po stałym fragmencie gry zachował się Stós zdobywając trzeciego gola dla przyjezdnych. Ta bramka wydawało by się rozstrzygała losy pojedynku, bo choć o niebo lepiej niż w pierwszej połowie grali podopieczni Krzysztofa Króla to obrona gości kierowana przez Niane spisywała się bardzo dobrze. W 81 minucie kontaktową bramkę po stałym fragmencie zdobył Bąk i Clepardia rzuciła się jeszcze mocniej do odrabiania strat. Konsekwencją tego był drugi gol zdobyty w 87 minucie przez Michalskiego po świetnej asyście Mączyńskiego. Na wyrównującą bramkę krakowianom zabrakło już czasu i to goście po końcowym gwizdku mogli się cieszyć z pełnej puli punktowej.

30-03-2019 r. g.11:00 IV Liga Grupa Zachodnia. 
Clepardia Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:3 (0:2)
Bąk 83, Michalski 87 - Dudzik 5, Grandinetti 34, Stós 50

Clepardia: Murzański - Bąk, Olkuski (46 Ujda), Chlebowski, Gumula (46 Przesławski) - Tracz (46 Mączyński), Próchno, Wiśniewski, Martuszewski, Bosak (46 Wojniak) - Kostuj (23 Michalski).
Węgrzcanka: Siwiecki - Barnaś, Niane, Grotkowski, Kalicki - Biel, Stós, Mistarz (55 Drame), Dudzik (60 Filipowski, 88 Prochwicz), Burkat (65 D. Surma) - Grandinetti (75 Majewski).

Sędziował: Aleksander Najman (Kraków) Asystenci: Jan Moskal i Mariusz Aleksa
Żółte kartki: Chlebowski, Siwiecki, Mistarz, Drame, Grandinetti. 
Widzów ok.100

 

 Relacja filmowa Adama MurzańskiegoMateriał filmowy "Wokół meczu" WUTE TV"Sędziowie pod lupą" - WUTE TVWywiad z trenerem Węgrzcanki Robertem Nowakiem WUTE TV

Źródło: adam murzański, wojciech tracz, clepardia.com

Dodano: 2019-04-01 22:13:21


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka  Clepardia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny