facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 29.03-04.04

Futmal w delegacji: 29.03-04.04

IV liga (Kraków-Wadowice), 30.03.2019
Clepardia Kraków - Węgrzcanka Węgrzce Wlk, sb.11:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Centralna Liga Juniorów, 30.03.2019
Wisła Kraków - Lech Poznań, sb.12:00
reporter: Przemysław Marczewski (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.03.2019
Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice, sb.13:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 30.03.2019
Prądniczanka Kraków - Przemsza Klucze, sb.15:00
reporter: Adam Murzański (foto/video)

Klasa A (Chrzanów), 30.03.2019
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice, sb.15:30 FUTMAL.PL/PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 30.03.2019
Wróblowianka Wróblowice - Pasternik Ochojno, sb.16:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 30.03.2019
Galicja Raciborowice - LKS Niedźwiedź, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 30.03.2019
Górki Myślenice - Zielonka Wrząsowice, sb.16:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa A (Myślenice), 31.03.2019
Hejnał Krzyszkowice - Topór Tenczyn, nd.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

III liga kobiet, 31.03.2019
Prądniczanka II Kraków - Iskra Brzezinka, nd.15:00
reporter: Adam Murzański (foto/video)

Lotto Ekstraklasa, 31.03.2019
Wisła Kraków - Legia Warszawa, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-03-28 12:28:23


Futmal w delegacji 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
2:1
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:0
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
5:4
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin
14.02.2020
20:00
Górnik Polkowice
7:5
Marfarbex Busko Zdrój
15.02.2020
16:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
15.02.2020
17:00
Heiro Rzeszów
6:1
Profisport Wrocław
16.02.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:6
GKS Komprachcice
16.02.2020
18:00
Sośnica Gliwice
4:4
Futsal Team Brzeg
16.02.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
3:7
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30