facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klub sportowy Błyskawica Wyciąże poszukuje zawodników do gry

Klub sportowy Błyskawica Wyciąże poszukuje zawodników do gry. Mile Widziana każda osoba umiejąca grać w piłkę, chetna spróbowania swoich sił na poziomie B klasy w okręgu wielickim. Priorytetowe pozycje boiskowe potrzebne "na już" to bramkarz, środkowy pomocnik oraz napastnik. Kwestie finansowe do dogadania ( poznając bliżej zawodnika).

Na dziś dzień w Klubie wybrany został nowy zarząd, który za zadanie priorytetowe wyznaczył sobie utrzymanie w obecnej lidze.. Jeśli Klub sprosta zadaniu, od nowego sezonu będzie wprowadzana polityka długofalowa z nowymi środkami na funkcjonowanie Klubu. Osoby które będą wspierać Klub ujawnią się, jeśli nastąpi jego utrzymanie na obecnym poziomie rozgrywek!

Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu 

Łukasz Zyguła 512 793 336

 

 

Źródło: Błyskawice Wyciąże

Dodano: 2019-01-27 20:59:29


Zobacz też: Klasa B (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
4:0
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
0:1
Puszcza Niepołomice
16.08.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
GKS Tychy
16.08.2019
19:10
Stal Mielec
2:0
Olimpia Grudziądz
16.08.2019
19:39
Odra Opole
0:1
Stomil Olsztyn
16.08.2019
17:30
Chojniczanka Chojnice
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.08.2019
20:00
Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
:
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
:
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
:
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
:
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
:
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
:
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
:
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
:
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
:
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
:
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
:
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
:
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
:
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
:
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
:
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
:
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
:
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
:
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
:
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
:
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
:
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
:
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
:
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
:
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
:
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
:
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
:
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
:
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
:
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
:
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
:
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00