facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparingi zaczęli od zwycięstwa

Piłkarze Sandecji rozegrali pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Ich rywalem była rzeszowska Stal, którą "Biało-czarni" pokonali 2:0.

Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia rundę jesienną obecnego sezonu zakończyli jako wiceliderzy trzeciej ligi, grupa czwarta (wyprzedza ich jedynie Hutnik Kraków), gromadząc 34 punkty w 17 meczach. Jednak nie byli w stanie przeciwstawić się sądeckiej drużynie. W 34. minucie "Biało-czarni" wyszli na prowadzenie za sprawą Bartłomieja Dudzica, a wynik nieco ponad pół godziny później ustalił Mariusz Gabrych.

W przerwie między rozgrywkami zespół rozegra łącznie osiem meczów kontrolnych, podczas których szkoleniowiec będzie miał okazję przyjrzeć się obecnej formie swoich podopiecznych oraz sprawdzić różne warianty gry. Kolejny sparing rozegramy w najbliższą sobotę w Katowicach z tamtejszym GKS-em. Początek o 11:30. W sparingu testowany był 20-letni pomocnik Maciej Rogóż z BKS-u Bochnia. W spotkaniu możliwość zaprezentowania się dostali także obrońca Wiktor Szewczak, pomocnik Kamil Ogorzały oraz napastnik Sebastian Wąchała z Akademii Sandecja.

 

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 2-0 (1-0)

Dudzic 34, Gabrych 64.

Sandecja (I połowa): Marek Kozioł - Radosław Kanach, Dariusz Łukasik, Marcin Flis - Damian Chmiel, David Manoyan, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Miłosz Kałahur - Sebastian Wąchała, Bartłomiej Dudzic.

Sandecja (II połowa): Szymon Tokarz - Wiktor Szewczak, Grzegorz Baran, Michal Piter-Bučko - Maciej Rogóż (75 Kamil Ogorzały), Szymon Kuźma, Kacper Tokarczyk, Dawid Flaszka, Hubert Maślanka - Mateusz Klichowicz, Mariusz Gabrych.

Stal (I połowa): Zawodnik testowany - Robert Trznadel, Damian Kostkowski, Peter Bašista, Piotr Głowacki, Damian Nowacki, Adrian Ligienza, Łukasz Mozler, Piotr Ceglarz, Jakub Kądziołka, Tomasz Płonka.

Stal (II połowa): Zawodnik testowany (Leonid Otczenaszenko) - Damian Sierant, Damian Kostkowski, Peter Bašista (Maciej Kaczorowski), Piotr Głowacki, Michał Domański, Sławomir Szeliga, Michał Nawrot, Adam Nowak, Dominik Chromiński, Łukasz Zagdański.

 

 

 

 

Źródło: Sandecja

Dodano: 2019-01-17 15:34:49


Zobacz też: I liga

Garbarnia  Puszcz Niepołomice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny