facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ligi młodzieżowe na półmetku

Podokręg Myślenice podsumował jesienne rozgrywki młodzieżowe. Wiosną zespoły rywalizować będą o awanse do wyższych lig. Przestawiamy mistrzów jesieni i składy najlepszych ekip.

I Liga Juniorów - Pcimianka Pcim
Bartłomiej Bajerek, Maciej Banik, Jarosław Bierówka, Miłosz Ciężkowski, Kamil Drabik, Jan  Dziadkowiec, Mateusz Filipek, Dawid Filipek, Dariusz Firek, Arkadiusz Flig, Łukasz Gaudyn, Kamil Grzęda, Tymoteusz Hanusiak, Mikołaj Janicki, Kacper Jaśkowiec, Jakub Jugowiec, Piotr Kolbiarz, Konrad Korzeń, Jarosław Kowalcze, Jakub Kozak, Kamil Kuchnia, Artur Leśniak, Mateusz Leżański, Waldemar Luberda, Filip Luberda, Maciej Majchrzak, Daniel Mirek, Jacek Mirochna, Wiktor Mizera, Maciej Mizera, Damian Mucha, Bartłomiej Ostafin, Kacper Pandyra, Daniel Pandyra, Maciej Pandyra,  Piotr Panek, Krzysztof Proszek, Filip Rapacz, Kamil Rapacz, Jakub Skowron, Karol Słowik, Piotr Stawowy, Maksymilian Szlachetka, Sebastian Worwa, Damian Woś, Patryk Zborowski, Sebastian  Zdebski, Trener: Marek Marszalik.

II Liga Juniorów - Karpaty Siepraw
Jan Bazyl, Dominik Gołąb, Kacper Juszczak, Jakub Juszczak, Łukasz Kowalczyk, Adrian Król, Łukasz Małucha, Piotr Matoga, Paweł Matoga, Marcin Molus, Andrzej Molus, Patryk Pilch, Jakub Selecki, Filip Selecki, Dawid Suder, Mateusz Surówka, Radosław Synowiec, Patryk Szlachta, Piotr Szybiński, Michał Topa, Trener: Marcin Mieszczak.

III Liga Trampkarz - Football Academy Tokarnia
Sebastian Bajerek, Mateusz Bierówka, Patryk Bierówka, Mikołaj Dragosz, Karol Gawlak, Szymon Hanusiak, Michał Hanusiak, Krystian Hobot, Krystian Kołodziej, Jakub Korabik, Filip Kucała, Kacper Luberda, Damian Maciejowski, Kacper Makusek, Kamil Pasieka, Dominik Pindel, Kacper Romaniak, Maksymilian Szuplewski, Maciej Śliz, Piotr Śliz, Adrian Świder, Dawid Wójcik

III Liga Młodzik gr. I - Iskra Głogoczów
Patryk Biedka, Bartłomiej Brózda, Tomasz Brózda, Mikołaj Bujas, Antoni Cholewa, Jakub Ciaputa, Tomasz Dziki, Kamil Fus, Karol Galas, Michał Galas, Karol Gołąb, Kamil Janicki, Dawid Kaczmarczyk, Bartłomiej Klaś, Filip Kreczmer, Adam Kreczmer, Krzysztof Kruk, Dominik Kwinta, Jakub Leńczowski, Mikołaj Michoński, Bartosz Pałka, Kamil Pitala, Bartłomiej Pulchny, Wojciech Rak, Igor Stolarczyk, Wojtek Szafraniec, Maksymilian Szczurek, Jakub Szlachetka, Kacper Ślósarz, Łukasz Tylek, Mikołaj Żarski.

III Liga Młodzik gr. II - Football Academy Tokarnia
Mateusz Bierówka, Patryk Bierówka, Jakub Brzezicki, Konrad Dragosz, Bartłomiej Dyrcz, Kacper Funek, Mateusz Fyda, Adrian Hanusiak, Krystian Hobot, Piotr Hobot, Michał Hobot, Sebastian Hołda, Wojciech Jaroszewski, Mateusz Jątyka, Dawid Jędrocha, Sebastian Jończyk, Jakub Kowalcze, Przemek Luberda, Mikołaj Ostój, Kamil Pasieka, Kacper Romaniak, Kamil Sabała, Maksymilian Szuplewski, Maciej Śliz, Adrian Świder, Szymon Zięba

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-12-25 14:31:19


Karpaty Siepraw 

Komentarze


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Tarnów
:
AZS UMCS Lublin
22.01.2022
 
AZS UEK Kraków
:
FC Siemianowice Śląskie
22.01.2022
 
GSF Gliwice
:
BSF Bochnia
22.01.2022
 
Futsal Nowiny
:
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
18:00
Heiro Rzeszów
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
:
Rolnik Głogówek
22.01.2022
12:00
AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.01.2022
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
UKS SAP Brzeg
22.01.2022
 
Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
22.01.2022
 
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
22.01.2022
 
AZS UP Wanda Kraków
:
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00