facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Krakus zamyka jesień zwycięstwem

Krakus zamyka jesień zwycięstwem

W ostatniej kolejce rundy jesiennej WLKS Krakus podejmował zespół TS Tramwaj. Był to pojedynek dwóch najmłodszych zespołów w tej grupie rozgrywek i stał na niezłym poziomie

WLKS Krakus nadal opiera swoją drużynę na wychowankach, z których niektórzy mogą grać jeszcze w juniorach. I to właśnie WLKS Krakus, rozpoczął od mocnego uderzenia. W 10 min w polu karnym faulowany był Michał Dzięgiel. Rzut karny na bramkę, pewnie zamienił Marcin Chwastowski. W 25 min dobrą akcję otworzył prawym skrzydłem przeprowadził Chwastowski, piłka została wrzucona przez  Łętowskiego, uderzał ze środka Moskała i futbolówka po rykoszecie wpada do bramki. W 45 min gola dla gości, po akcji lewą stroną boiska, zdobył Makowski.

Początek drugiej połowy to sytuacje dla gości. Po jednej takiej akcji, po kontrowersjach, sędzia dyktuje rzut karny. W pojedynku zwycięsko wychodzi młody bramkarz Krakusa Kacper Sajnóg, który popisał się efektowną paradą. Kolejne akcje to wymiana ciosów w środków boiska i dobra gra skrzydłami Krakusa. W 75 min Moskała jest faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem rzutu karnego byłChwastowski.  


Krakus Swoszowice - Tramwaj Kraków 3-1 (2-1)
Chwastowski 10, 75, Moskała 30 - Makowski 45.
Krakus; Sajnóg - Byczewski, Chwastowski, Dzięgiel, Góra, Łętowski, Krężołek, Nowak, Ruszil. Stefanik, Moskała oraz Góra, Żurowski.
Tramwaj; Walkowiak - Juszczyk, Piechówka, Bartyzel Jaskólski, D. Osuch, Makowski, Martynus, J. Osuch, Tyński, Wcisło oraz Popov, Ormian, Kostrz, Zięba, B. Osuch.
 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-11-13 21:05:28


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice  Tramwaj Kraków 

Komentarze