facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przebudzili się w końcówce

Mariusz Wójcik zna się na swojej robocie. Ma wiedzę, ale przede wszystkim potrafi dotrzeć do chłopaków, zwłaszcza tych na początku swoich karier. W Trzebini musiał przeżyć gorycz degradacji, potem czas przebudowy drużyny i trudny początyek obecnego sezonu. Jest rzeczą poza dyskusją, że z Beskidem jego ekipa nie rozegrała wielkiego meczu, ale też prawda jest to, że od pewnego czasu regularnie kompletuje zwycięstwa. 

A Beskid? Ta drużuna potrzebuje już tego, by runda sie skończyła. Sam Tomasz Moskała tego "wózka" nie pociagnie, drużynie potrzebne są wzmocnienia, bo ta grupa piłkarzy nie daje gwarancji utrzymanie w IV lidze. W Trzebini goście byli groźni, ale tylko po stałych fragmentach, a tak można wygrywać tylko pojedyncze mecze. Faktem jest jednak, że goście mieli do pewnego momentu więcej bramkowych okazji, a najlepszą na początku drugiej połowy Moskała. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych. Najpierw piłkę do bramki skierował Marszałek po akcji Kurka, a po chwili wynik ustalił Sochacki po zagraniu Kowalika.

MKS Trzebinia - Beskid Andrychów 2-0 (0-0)
Marszałek 86, Sochacki 90.

Trzebinia: Wróbel - Martyniak, Sawczuk, Kalinowski, Jarosz (89 Celiński), Szczurek, Zybiński (75 Jędrzejczyk), Kowalik, M. Marszałek, Sochacki, Cząstka (60 Kurek).

Beskid: Syty - Kubik, Kapera, Lozniak (46 Wandzel), Tylek (80 Marczak), Młynarczyk, Kasiński, Stuglik, Motyka, Moskała, Kantyka.

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-07 16:48:00


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny