facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Hutnik za mocny dla Słomniczanki (foto)

Hutnik za mocny dla Słomniczanki (foto)

W środowe popołudnie do Słomnik zawitał lider swojej III-ligowej grupy - Hutnik Kraków. Finalista poprzedniej edycji okręgowego Pucharu Polski do podkrakowskiej miejscowości wybrał się bez kilku podstawowych zawodników m.in. Zająca, Bieniasa czy Gawęckiego a na ławce rezerwowych zawody rozpoczęli Sobala, Świątek oraz Marszalik.

 

 

Trener Leszek Janiczak zapewne myślami był już przy sobotniej potyczce ze Stalą Rzeszów, która w dalszej części sezonu może okazać się kluczowa dla losów awansu, stąd dość mocna rotacja w wyjściowym składzie.

 

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już na początku mogli objąć prowadzenie. Bartosz Bieszczanin dobrym podaniem uruchomił swojego imiennika Kozieła, który znalazł się w oko w oko z Migdałem, lecz interwencja bramkarza gości była na tyle skuteczna, że zażegnała niebezpieczeństwo pod bramką.

 

W dalszej części meczu, miejscowi swoje akcje ograniczali do wybijania futbolówki sprzed własnego pola karnego nie stwarzając większego zagrożenia pod bramką Hutnika. Goście natomiast rozgrywali bardziej składne akcje, jednak brakowało w nich przede wszystkim skutecznego wykończenia. Tak było m.in. w dwudziestej pierwszej minucie, kiedy w pole karne z prawej strony boiska dośrodkowywał Jakub Ptak a Mateusz Kotwica przeniósł piłkę w dogodnej sytuacji nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Piotra Jabłońskiego.

 

Kilka minut później swoich sił próbował Patryk Kołodziej z rzutu wolnego ale również jego próba była nieskuteczna.

 

Pierwsza połowa to dużo walki w środkowej strefie boiska, chęć przejęcia kontroli nad meczem lepiej wychodziła gościom, jednak gracze ze Słomnik nie zamierzali tanio sprzedać skóry i dość dobrze wybijali z rytmu zespoł z Nowej Huty.

 

Druga połowa zaczęła się podobnie jak i pierwsza, już na samym początku dogodną sytuację mieli podopieczni Marcina Dudzińskiego, gdy przed polem karnym sfaulowany został Kozieł, jednak rzut wolny nie przyniósł oczekiwanych przez piłkarzy i sympatyków miejscowej drużyny korzyści. Hutnicy dość szybko odpowiedzieli groźnym strzałem Reczulskiego, ale na posterunku po raz kolejny był Jabłoński.

 

Przełomowa dla losów spotkania okazała się sześćdziesiąta minuta gry. Wtedy to Leszek Janiczak posłał na plac gry Kamila Sobalę oraz Krzysztofa Świątka, którzy mieli dość sprecyzowany cel - rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie gry.

 

Nie trzeba było dość długo czekać na efekty tych zmian. Cztery minuty po wejściu Sobala otworzył wynik meczu wykorzystując bardzo dobre dośrodkowanie Bartosza Tetycha i strzałem głową skierował piłkę do bramki.

 

Od tego momentu w końcu kibice zgromadzeni na trybunach zaczęli oglądać bardziej otwartą grę ich ulubieńców. Słomniczanka nie miała już nic do stracenia i żeby przedłużyć swoje szanse na pozostanie w grze musiała doprowadzić do wyrównania. A to mogło nastąpić szybciej niż można się było spodziewać. Dosłownie trzy minuty po straconej bramce Piotr Sarota wykonywał rzut wolny, dokładna centra w pole karne a tam do piłki dopada Bieszczanin i pakuje ją do bramki obok interweniującego Migdała.

 

Radość w szeregach gospodarzy oraz na trybunach nie trwała jednak długo, ponieważ sędzia boczny dopatrzył się pozycji spalonej strzelca wyrównującej bramki. Na nic zdały się protesty zawodników oraz trenera Dudzińskiego bo decyzja o spalonym nie została zmieniona i gospodarze nadal musieli odrabiać jednobramkową stratę.

 

Kilkanaście minut później Hutnicy mogli postawić kropkę nad "i". Dobra dwójkowa akcja Świątka oraz Sobali zakończona strzałem tego pierwszego nie przyniosła jednak drugiej bramki, poprawka Sobali również nie znalazła drogi do siatki. Chwilę później swoją szansę zmarnował Kotwica, który obsłużony dobrym dośrodkowaniem aktywnego Tetycha, strzałem głową nie trafił w bramkę Słomniczanki.

 

Ostatnie słowo w tym meczu należało do gości. W rolach głównych wystąpił Świątek, który przejął piłkę na trzydziestym metrze - podał do Sobali, a ten wyłożył przed pole karnego do nabiegającego Dawida Lincy. Piękny strzał pod poprzeczkę i goalkeeper miejscowych nie miał szans na skuteczną interwencję. Młody pomocnik tym samym ustalił wynik spotkania na 2:0 dla gości z Nowej Huty.

 

Podsumowując, Słomniczanka nie zagrała dziś złego spotkania, jednak to co zaprezentowali podopieczni Marcina Dudzińskiego nie starczył na trzecioligowca, który mimo kadrowych braków odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo. Przyznać trzeba jednak, że to zwycięstwo Hutnikowi wcale nie przyszło łatwo i krakowianie momentami musieli się dobrze napracować aby po ostatnim gwizdku udać się do szatni a nie oczekiwać na rzuty karne, które jak wiadomo dość często są loterią.

W 1/4 finału Hutnik trafił na starych znajomych z poprzedniego sezonu - Jutrzenkę Giebułtów, która już nie raz w meczach ligowych potrafiła napsuć Hutnikom sporo krwi.

 

V runda, Puchar Polski PPN Kraków, 26.09.2018
Słomniczanka Słomniki – Hutnik Kraków 0:2 (0:0)
Sobala 64, Linca 90

Sędziowali: Maciej Koster - Tomasz Chajdecki, Piotr Mucha
Żółta kartka: Bieszczanin
Widzów: ok 70
Słomniczanka: Jabłoński - Dębowski, Kozicki, Strona, Nowak (60 Jaworski), Filipek (70 Styczeń)- Wątroba (79 Sułko), Bieszczanin (70 Grzyb), Sarota, Rojek - Kozieł
Hutnik: Migdał - Jaklik, Kołodziej (46 Broda), Ptak, Tetych - Kędziora, Radwanek (60 Świątek), Linca, Reczulski (60 Sobala), Kurek (46 Marszalik) - Kotwica

 

Źródło: Michał Natkaniec

Dodano: 2018-09-27 11:41:53


Galeria zdjęć

 

Hutnik  Słomniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Bełchatów
0:3
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
2:0
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00
Radomiak Radom
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00

II liga

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
1:0
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
2:3
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:1
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
0:1
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
2:2
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:3
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:2
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
0:1
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
:
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00
Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2021
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:00
Unia Niedomice
:
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
17:30
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
11.05.2021
17:30
Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
LKSKobylankaKobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza R.
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
1:1
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
2:5
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
4:1
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
2:2
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
4:0
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
3:2
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
0:4
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:0
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
2:3
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
:
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Czernichów
12.05.2021
17:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
1:3
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
:
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
1:10
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
2:1
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
6:0
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
0:7
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
:
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
1:1
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:7
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
1:0
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
8:1
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
0:3
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
1:0
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:3
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Górnik Wieliczka
12.05.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
12.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Puszcza Niepołomice
12.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Profi Zielonki
12.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
2:3
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
0:0
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
0:1
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
1:5
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
1:3
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:5
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
0:1
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
2:2
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
1:0
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
5:0
Victoria Zalas
08.05.2021
 
Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.05.2021
16:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
09.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
11.05.2021
18:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
1:6
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
2:6
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
1:4
SMS Łódź
09.05.2021
17:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
11.05.2021
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny