facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Poprawa jakości i atrakcyjności nauczania w SMS Kraków

Poprawa jakości i atrakcyjności nauczania w SMS Kraków

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. J.Kałuży i H.Reymana w Krakowie rozpoczęła realizację przedsięwzięcie w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ .

Jako Szkoła Mistrzostwa Sportowego pracujemy z wyjątkową grupą uczniów. W związku z uprawianiem sportu są dodatkowo obciążeni i napotykają specyficzne bariery, które utrudniają naukę oraz pogodzenie jej z uprawianiem sportu. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które będą dostosowane do potrzeb i predyspozycji uczniów-sportowców - powiedziała Katarzyna Gubernat, dyrektor SMS Kraków.

Placówka rozpoczęła realizację programu poprawy jakości i atrakcyjności nauczania oraz motywacji uczniów do nauki wraz z ograniczeniem przedwczesnego kończenia edukacji przez młodych sportowców. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ .

W ramach projektu pracownicy szkoły uczestniczyć będą w cyklu kursów, które odbędą się we Włoszech w Bolonii.

Dzięki udziałowi w zagranicznych szkoleniach, nasi nauczyciele poznają innowacyjne metody dydaktyczne oraz zdobędą wiedzę i dobre praktyki, których zastosowanie pozwoli nam lepszą pracę oraz dopasowanie form pracy do profilu uczniów - dodała dyrektor szkoły.

W Szkole Mistrzostwa Sportowego uczą się zawodnicy reprezentujący barwy wielu klubów oraz liczni obcokrajowcy.

Bardzo zależy nam na integracji uczniów oraz wzmacnianiu tolerancji i świadomości kulturowej. Program umożliwi wymianę doświadczeń z uczestnikami z innych europejskich placówek, oraz nawiązanie nowych kontaktów, które pozwolą na rozwój naszej współpracy międzynarodowej - dodała Gubernat.

 

 

Szkolenia, w których będą uczestniczyć nauczyciele SMS Kraków

·        Innovative teaching methods for teachers, school and adult education Staff

·        Soft skills for teachers, trainers and education staff

·        Teaching Entrepreneurship and Leadership at School

·        Intercultural Learning and Cultural Diversity in the Classroom

 

 

Projekt: „Program poprawy jakości i atrakcyjności nauczania oraz motywacji uczniów do nauki wraz z ograniczeniem przedwczesnego kończenia edukacji przez młodych sportowców” jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ .

Niniejsza informacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów i Komisja europejska oraz narodowa Agencja Programu Erasmus + nie ponoszą odpowiedzialności za jej zawartość merytoryczną.

 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2018-09-17 09:41:29


SMS 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
1:0
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
5:1
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00