facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka (foto/video)

Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka (foto/video)

Za nami 9.kolejka Myślenickiej Ligi Firm. Wygląda na to, że już całkowicie poza zasięgiem znalazła się ekipa Polplastu, która gromiąc Talagę w zasadzie zapewniła sobie komfort w drodze po mistrzowski tytuł. 
 
Rycerzami Jesieni nazwać można póki co ekipą Pod Blachą, która po niespodziewanym zwycięstwie z Euforią, tym razem ograła i zespół Tonixu zbliżając się do środkowej strefy tabeli. Jeśli Czarne Koszula podtrzymają passę, włączą się jeszcze do walki o strefę medalową.
 
Drugiej porażki z rzędu, tym razem z OL-Flizem doznała Euforia. To sygnał, że OL-Fliz, a nie Euforia na wstępie rundy jesiennej będzie miała zaliczkę w walce o wicemistrzostwo.
 
Wysoko notowanej drużynie Petrus Travel postawił się outsider K.B.Expansion, który po zaciętej wymianie ciosów przegrał tym razem 4:6.
 
Poniżej skróty filmowe ze wszystkich spotkań 9.kolejki, przygotowane w ramach usługi www.futmal.pl/patronat przez reporterów Futbol-Małopolska. Znajdzie tam także Najładniejszą bramkę oraz Paradę kolejki. Zapraszamy także na fotogalerię reportera Pawła Biela.

-[FOTOGALERIA PAWŁA BIELA


















 

 

Źródło: Adam Murzański, Piotr Kwiecień (video), Paweł Biela (foto)

Dodano: 2018-09-10 09:43:40


Zobacz też: Myślenicka Liga Firm

MLF  Myślenicka Liga Firm 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
26.09.2020
 
Wisła Płock
:
Warta Poznań
26.09.2020
 
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
26.09.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

Fortuna I liga

Miedź Legnica
:
Korona Kielce
25.09.2020
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
25.09.2020
19:00
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
:
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
:
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Górnik Łęczna
:
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
19:08
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Arka Gdynia
26.09.2020
20:00
GKS Jastrzębie
:
Widzew Łódź
26.09.2020
 

II liga

Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:00
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:50
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
26.09.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Grudziądz
26.09.2020
16:00
Chojniczanka Chojnice
:
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
26.09.2020
 

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
8:0
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
3:2
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
2:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00
Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
15:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.09.2020
 
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
26.09.2020
 
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
26.09.2020
 
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
26.09.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
26.09.2020
17:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
26.09.2020
 
KS Chełmek
:
LKS Rajsko
26.09.2020
 
Proszowianka Proszowice
:
Unia Oświęcim
26.09.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
26.09.2020
15:00
Metal Tarnów
:
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
:
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
 
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
:
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
:
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
:
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
:
Błękitni Modlnica
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
0:4
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.09.2020
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.09.2020
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
 
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
26.09.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
26.09.2020
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
26.09.2020
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
:
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Zgoda Byczyna
:
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
:
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
:
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
:
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
:
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
:
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
26.09.2020
 
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
26.09.2020
 

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
:
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
:
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
26.09.2020
16:00
Rożnowa
:
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
:
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
:
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
:
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
:
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Fablok Chrzanów
:
SPRiN Regulice
26.09.2020
11:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
26.09.2020
16:00
Start Kamień
:
Błyskawica Myślachowice
26.09.2020
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
:
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
26.09.2020
 

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
26.09.2020
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Albertus Kraków
26.09.2020
 
Wawel Kraków
:
Grom Kraków
26.09.2020
 
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2020
 

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
26.09.2020
 
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
26.09.2020
 

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
:
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Gryf Wiatowice
26.09.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
:
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:2
Jagiellonia
23.09.2020
10:00
Arka G.
5:0
Lech Poznań
23.09.2020
10:30
Arka G.
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
:
Górnik Zabrze
26.09.2020
12:00
Lech Poznań
:
Korona
26.09.2020
 
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
:
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
26.09.2020
 
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
:
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
26.09.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
26.09.2020
 
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
26.09.2020
 
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
 
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
26.09.2020
 
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
26.09.2020
 
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
26.09.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
26.09.2020
 
Czwórka Radom
:
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
 
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Praga Warszawa
26.09.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
0:4
KS Raszyn
22.09.2020
19:00
Wanda Nowa Huta
:
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
 

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
:
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
:
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
UKS Staszkówka Jelna
:
SMS Łódź
26.09.2020
 
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
26.09.2020
 

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30