facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kępa trenerem SF Fairant!

Kępa trenerem SF Fairant!

Marcin Kępa zotał trenerem pierwszej drużyny SF Fairant Kraków.
 
Nowy szkoleniowiec Fairanta to znana postać w krakowskim środowisku piłkarskim. Przez niemal 10 lat związany był z Cracovią, gdzie pracował jako trener grup młodzieżowych, szef Akademii, analityk w sztabie I drużyny w Ekstraklasie, a ostatnio Wicedyrektor ds. Szkolenia i Skautingu.
 
- Zdecydowałem sie podjąć pracę w tym klubie, ponieważ bardzo spodobała mi się jego idea. Chcę swoim doświadczeniem wspomóc rozwój klubu, a także samemu rozpocząć drogę samodzielnej pracy trenera seniorów – tak uzasadnia swoją decyzję.
 
Marcin Kępa posiada licencję UEFA A, jest licencjonowanym skautem International Profesional Scouting Organisation, a doświadczenie trenerskie zdobywał na licznych stażach m.in. w klubach: FC Barcelona, Inter Mediolan, Borussia Dortmund, Watford FC, Glasgow Rangers, New York Red Bull, Legia Warszawa, czy Wisła Kraków. 36-letni trener jest też twórcą własnej, autorskiej akademii Tiger Hearts Academy.
 
Asystentem trenera I drużyny został Łukasz Wala.
 
Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia pod okiem nowego sztabu trenerskiego. W niedzielę Marcin Kępa po raz pierwszy usiądzie na ławce Fairanta w meczu ligowym z Płomieniem 2010 Jerzmanowice.
 

 

 

Źródło: DS

Dodano: 2018-08-30 12:39:28


Zobacz też: Klasa B (Kraków III)

zmiana trenera  Fairant Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
4:5
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
0:0
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
4:4
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Unia Tarnów
5:7
Heiro Rzeszów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00