facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Starcie dawnych potęg

Bieżanowianka i Tramwaj mają wspólny mianownik. Przed dekadą oraz jeszcze wcześniej oba kluby miały solidne fundamenty finansowe i grały w wyższych ligach, szkoliły młodzież i było o nich głośno. W ostatnich latach kluby osiedlowe podupadają i trzeba ogromnego wysiłku, by ten mechanizm zmienić. Zadania tego podjeli się Andrzej Rokicki w Bieżanowie i Łukasz Szewczyk w Tramwaju. W obu przypadkach ich trud nie idzie na marne i choć ogólnego trendu nie zmienia, to obecnie miło popatrzeć, jak prezentują się obie drużyny oparte na wychowankach i graczach z najbliższych okolic.

Początek meczu należał do gości, którzy najpierw po strzale z rzutu karnego, a potem po skutecznej dobitce objęli prowadzenie 2-0. Niezwykle ważną, kontaktową bramkę, zdobył tuż przed przerwą Łęcki, któy po solowym rajdzie przymierzył dokładnie z około 18 metrów. W drugiej połowie przewagę miała Bieżanowianka, która błyskawicznie doprowadziła do remisu. Potem Pospuła popisał się skutecznym uderzeniem głową, a wynik ustalił Łęcki, który sfinalizował akcję Sikory.

Bieżanowianka Kraków - Tramwaj Kraków 4-2 (1-2)
Bramki: Łęcki 2, Pospuła, Frankowski - J. Osuch, Makowski.
Bieżanowianka: Stochel - Kozak, Bieda, Nogaj, Wojewoda (35 Frankowski), Sikora (85 Aksamit), Dusiło (46 Kołek), Czyżowski, Kukla, Pospuła, Łęcki (90 Nawratil).
Tramwaj: Sikora - Szewczyk, Bartyzel, Jaskólski, Makowski, Ormian, Martynus, D. Osuch, J. Osuch, Tyński, Wcisło oraz Gadocha, B. Osuch, Kostrz.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-26 12:41:39


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Klasa A Kraków 

Komentarze