facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piękny gol ozdobą inauguracji

WArto było przyjśc na stadion w Kluczach, by zobaczyć gola Macieja Latosa. Pomocnik ekipy z Klucz przymierzył z rzutu wolnego z dobrych ponad 30 metrów i piłka wpadła pod poprzeczkę. Potem tak efektownych futbolowych rzeczy już kibice nie oglądali. Goście starali się grać swoja grę, czyli posyłac piłki na rosłego Nianga, który zgrywał je do szybkiego Maniaka. Tyle, że czołowy snajper olkuskiej klasy A z minionego sezonu nie zaskoczył defensorów Przemszy. Gospodarze też nie kwapili się do ataków, ale stworzyli kilka okazji, po których wynik mógł być bardziej okazały.

Przemsza Klucze - Pogoń Miechów 1-0 (1-0)
Latos  8.

Przemsza: Tomsia - Smętek, Guguła, Kocjan, Mosur - Śliwka (54 Majcherkiewicz), Latos, Słaboń (89 Sadzawicki), Ziębiński, Bartczak (78 Kulawik) - Kasprzyk (73 Gajowiec).

Pogoń: Mach - Dudek, Dąbrowski, Podsiadło (75 Wędzony), Łucka (33 Jańczyk) - Król, Kosałka (85 Młyński), Niang, Nawrot (77 Pigulak) - Maniak, Antosiewicz (67 Solarz).

 



 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-16 10:07:43


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
 
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
17.04.2021
 
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
 
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
17.04.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
17.04.2021
 
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
 

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:4
Radomiak Radom
14.04.2021
13:00
GKS Jastrzębie
:
Miedź Legnica
16.04.2021
17:40
ŁKS Łódź
:
Arka Gdynia
16.04.2021
17:40
Odra Opole
:
Korona Kielce
16.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Widzew Łódź
17.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
:
GKS Bełchatów
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
Górnik Łęczna
:
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
15:00

II liga

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
4:1
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
Przełożone
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
 
Przełożone
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
 
Przełożone
KKS 1925 Kalisz
:
Chojniczanka Chojnice
17.04.2021
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Pogoń Siedlce
17.04.2021
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Stal Rzeszów
17.04.2021
 
Skra Częstochowa
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
17.04.2021
 
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00

III liga, gr. 4

Stal Stalowa Wola
5:0
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Przełożone
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Przełożone
Orlęta Radzyń Podlaski
2:6
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
1:2
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Przełożone
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00
Przełożone
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
17.04.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
:
Stal Rz.
17.04.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
:
Praga Warszawa
17.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Włókniarz Białystok
17.04.2021
 
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
:
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny