facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kraksport sponsorem technicznym MKS Puszcza

Firma Kraksport została sponsorem technicznym Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata - poinformował serwis puszcza-niepolomice.pl.

W siedzibie klubu umowę z ramienia firmy Kraksport podpisał właściciel sklepu Zenon Piętak. Prowadzona przez niego firma Kraksport to będący ponad 20 lat na rynku sklep piłkarski w Krakowie mający swoją siedzibę przy ul. Aleja Pokoju 32 oferujący sprzęt zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Od tego sezonu piłkarze Puszczy Niepołomice będą ubierani w sprzęt firmy Nike.

Trwająca prace, które pozwolą na zakup koszulek Puszczy Niepołomice w sklepie stacjonarnym oraz w internetowym firmy Kraksport.

 

 

Źródło: tekst i foto: puszcza-niepolomice.pl

Dodano: 2018-07-26 10:48:07


Puszcza  kraksport 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
24.10.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
24.10.2021
20:00
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
24.10.2021
17:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
24.10.2021
18:00
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie
24.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Radunia Stężyca
5:2
Hutnik Kraków
24.10.2021
14:00

III liga, gr. 4

Sokół Sieniawa
1:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarnia II Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Radłovia Radłów
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
7:2
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
2:4
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
4:3
Kaszowianka Kaszów
24.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
24.10.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Puszcza II
4:1
Gdovia Gdów
24.10.2021
14:00
Karpaty Siepraw
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Raba Książnice
3:3
Naprzód Sobolów
24.10.2021
15:00
Sokół Maszkienice
6:0
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
5:0
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
5:1
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:3
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
0:2
Barciczanka Barcice
24.10.2021
15:00
Hart Tęgoborze
1:0
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
14:30
Poprad Rytro
2:1
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
1:0
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
9:1
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Ekler Baranówka
24.10.2021
15:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Partyzant Dojazdów
24.10.2021
14:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bibiczanka Bibice
24.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
24.10.2021
11:00
MKS Skała 2004
2:1
Szreniawa Koszyce
24.10.2021
15:30
Maszycanka Maszyce
2:1
Płomień Kościelec
24.10.2021
15:30
Juvenia Prandocin
0:3
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Piast Wołowice
3:2
Strażak Rączna
24.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
24.10.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bieżanowianka Kraków
24.10.2021
15:00
Strzelcy Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
24.10.2021
15:00
Bratniak Kraków
0:5
Kabel Kraków
24.10.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:4
Wolni Kłaj
24.10.2021
15:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
8:2
Iskra Brzączowice
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
2:1
Legion Bydlin
24.10.2021
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Strażak Przybysławice
24.10.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:2
Centuria Chechło
24.10.2021
11:00
Błysk Zederman
3:2
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
3:3
MKS Alwernia
24.10.2021
11:00
Górnik Siercza
2:0
SPRiN Regulice
24.10.2021
15:00
Wisełka Rozkochów
3:3
Promyk Bolęcin
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
24.10.2021
15:00
Victoria Smroków
1:3
Zawisza Sulechów
24.10.2021
11:00
LKS Polanowice
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Agricola Klimontów
24.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:6
Iskra Radwanowice
24.10.2021
15:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta II Rudawa
24.10.2021
14:00
Orzeł II Bębło
0:6
Kmita II Zabierzów
24.10.2021
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Płomień Jerzmanowice
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Prokocim II Kraków
3:0
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
24.10.2021
12:30
Rybitwy Kraków
3:0
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Nadwiślan Rusocice
24.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:7
Gwiazda Ściejowice
24.10.2021
12:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Radziszowianka II
24.10.2021
12:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.10.2021
14:00
Contra Sułków
1:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
24.10.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
12:1
Naprzód Ochmanów
24.10.2021
12:00
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
2:2
Hetman Dłużec
24.10.2021
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:2
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
3:2
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica II Wyciąże
2:2
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka
24.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
24.10.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Wisła Puławy
0:0
Resovia Rzeszów
24.10.2021
12:30
Stal Rz.
2:3
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
27.10.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

MKS Trzebinia
1:3
Grybovia Grybów
24.10.2021
10:00
Profi Zielonki
1:0
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2021
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
27.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
25.10.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
26.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
28.10.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:3
Profi Zielonki
24.10.2021
12:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
4:0
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00
Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
26.10.2021
15:15

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
24.10.2021
12:00
Hutnik
0:3
Sandecja
24.10.2021
11:30
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
26.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
24.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
24.10.2021
11:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
ROW Rybnik
27.10.2021
14:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2021
14:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:0
Victoria Kobierzyn
25.10.2021
20:00
Zwierzyniecki Kraków
5:2
Tyniec Kraków
25.10.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Kraków
25.10.2021
16:00
Strzelcy
:
Prądniczanka Kraków
25.10.2021
19:30

I liga futsalu, gr. południowa

PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
15:30
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
18:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00