facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł świętował 70-lecie (foto)

1 lipca odbyło się święto w Bęble, otóż miejscowy Orzeł świętował Jubileusz 70-lecia klubu. Przez ostatnie dziesięciolecie dzięki Zarządowi Klubu, Sołectwu Bębła i gminie Wielka Wieś przy Szkole Podstawowej w Bęble powstało boisko piłkarskie, a w 2016 roku nowoczesna siedziba z zapleczem szatniowym dla klubu.

Na niedzielnym festynie sportowym w Bęble, zarząd klubu wspólnie z gminą Wielka Wieś zadbał o wiele atrakcji dla mieszkańców oraz dzieci. Od rana swoje turnieje rozegrały drużyny młodzieżowe Orła: Żaki i Orliki Orła (trener Jerzy Ostrożański), gościły Kmitę Zabierzów, Jutrzenkę Giebułtów i Maszycankę. Młodziki i Trampkarze pod wodzą Grzegorza Mazura rozegrały mecze z Maszycanką. 

Następnie drużyna rezerw Orła (trener Dawid Jeleń) zagrała z rezerwami Błękitnych Modlnica, o puchar v-ce prezesa klubu. Na sam koniec jubileuszowych rozgrywek odbył się mecz o puchar prezesa klubu Zbigniewa Mazeli. 
Pierwsza drużyna Orła (trener Tomasz Dudek) zagrała z reprezentacją gminy Wielka Wieś, w której obok wójta Tadeusza Wójtowicza zobaczyć mogliśmy byłych zawodników m.in. Piotra Brożka czy Tomasza Księżyca.  
 
Orzeł II Bębło – Błękitni II Modlnica 1:4 (1:1)
1:0 Jakub Wierzbicki
1:1 Michał Stebnicki
1:2 gol samobójczy
1:3 gol samobójczy
1:4 Kamil Habuda
Orzeł II Bębło: Mariusz Biedak – Dawid Jeleń, Łukasz Szwajcowski, Tomasz Drożdż, Marcin Żurek – Jakub Wierzbicki, Grzegorz Janik, Piotr Pogan, Artur Ligęza – Mateusz Papuga, Bartłomiej Klimowski oraz Maciej Nowakowski.
Błękitni II Modlnica: Bartosz Bogucki – Bartłomiej Habuda, Marcin Tekieli, Michał Morawiec, Michał Stebnicki – Kamil Habuda, Jarosław Szumiec, Wojciech Grzybowski, Paweł Rębilas – Przemysław Zabiegaj, Piotr Żurek oraz Piotr Janik, Marcin Habuda, Maciej Habuda, Szymon Jasiński, Bartosz Zakrzewski. 
 
Orzeł Bębło – reprezentacja Gminy Wielka Wieś 5:4 (1:1)
0:1 Karol Wąsik
1:1 Tomasz Dudek (wolny)
2:1 Wojciech Szwajcowski
3:1 Karol Sałęga
3:2 Tomasz Księżyc
3:3 Piotr Szumiec
4:3 Wojciech Szwajcowski
5:3 Wojciech Szwajcowski
5:4 Tomasz Księżyc (wolny)
Orzeł Bębło: Maciej Jankiel – Kacper Zawadzki, Marcin Kleczkiewicz, Michał Kaczmarczyk, Grzegorz Czernik – Przemysław Grzybowski, Bartłomiej Mazela, Michał Łaśko, Józef Molik – Tomasz Dudek, Wojciech Szwajcowski oraz Mateusz Bajołek, Karol Sałęga.
Reprezentacja gminy Wielka Wieś: Mariusz Biedak – Zbigniew Mazela, Tomasz Księżyc, Andrzej Kwaśniewski, Sławomir Kawalec – Piotr Szumiec, Dariusz Baryła, Mirosław Nosek, Piotr Brożek – Grzegorz Biedak, Tadeusz Wójtowicz oraz Grzegorz Wojdała, Karol Wąsik.
 
Zarząd klubu w roku Jubileuszu:
Mazela Zbigniew – Prezes Zarządu
Jeleń Dawid – V-ce Prezes
Zamojski Edward – Skarbnik
Kędziora Wojciech –  Sekretarz
Nowakowska Beata – Członek
Zawadzki Tomasz – Członek
Nowiński Jacek – Członek
Mirek Czesław – Członek
Grzybowski Przemysław - Członek
 
Na kolejną część jubileuszu nie będzie trzeba czekać długo. W dniu 7/8 lipca, odbędą się XV dni gminy Wielka Wieś. Na wszystkich czeka masa atrakcji, dostępny plac zabaw z dmuchańcami, obficie zaopatrzona strefa gastronomii, warsztaty dla dzieci, zajęcia i konkursy realizowane prze Młodzieżową Radę Gminy odbędzie się koncert Sylwii Grzeszczak, zaśpiewa Czadoman, a na dyskotekę zapraszają DJ Marcin Kruk i DJ Łukasz Białas – pełny harmonogram dostępny na facebooku gminy Wielka Wieś i Orła Bębło.
 

 

 

Źródło: zm

Dodano: 2018-07-03 19:31:55


Galeria zdjęć

 

Orzeł Bębło 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
:
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
:
Stal Mielec
02.06.2020
20:40

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny