facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar Wójta znów zostaje w Kaszowie (foto)

Puchar Wójta znów zostaje w Kaszowie (foto)

Kolejna edycja Pucharu Wójta Gminy Liszki za nami. Kolejna, zdominowana przez faworyta i najwyżej w gminie notowany zespół Kaszowianki. Świeżo upieczony beniaminek czwartej ligi, mimo że w decydującej fazie turnieju nie dysponował najbardziej optymalnym składem, podołał wyzwaniu i wzorem lat ubiegłych zgarnął pełną pulę zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

 

 

Królem strzelców imprezy, co prawda dopiero po dodatkowej serii rzutów karnych został Damian Pabiś z 3 golami (w fazie pucharowej) na koncie (wygrał konkurs karnych z Piotrem Sikorą z Wisły Jeziorzany, który także zdobył 3 bramki), MVP turnieju wybrano Krzysztofa Pachacza, a najlepszym bramkarzem - także zawodnika Kaszowianki - Jakuba Kozłowskiego.
 
Podopieczni Roberta Stanuli małe problemy mieli jedynie w ćwierćfinale, w którym mierzyli się z ubiegłorocznym finalistą - Tęczą Piekary. Mimo, że do 86 minuty utrzymywał się wynik remisowy, gole T.Grzesiaka i Kaima w końcówce przechyliły szalę awansu do strefy medalowej na korzyść kaszowian. Na papierze, jedyną ekipą która miała napsuć krwi faworytom, była Wisła Jeziorzany grająca w tym sezonie razem z Kaszowianką w Klasie Okręgowej. Wiślacy bez większych ceregieli pokonali Liszczankę 2:0 i zameldowali się w półfinałach. Tam, także obaj faworyci nie zawiedli, a wręcz rozbili swoich przeciwników. Kaszowianka ograła 6:0 najniżej notowaną ekipę Iskry Czułów, wiślacy zaś zdemolowani zdekompletowanego Strażaka Rączna 5:0 zniechęcając rywali do wyjścia na drugą połowę meczu. 
 
Pewnego rodzaju niespodzianką na pewno był awans czułowian właśnie do strefy medalowej. Z trudem utrzymany w B klasie zespół Iskry sprawił nie lada sensację pokonując w ćwierćfinale Lotnika Kryspinów. Uczynił to co prawda dopiero po serii rzutów karnych ale to wynik idzie w świat i zawodnikom Iskry przyszło mierzyć się z głównym faworytem imprezy w meczu którego stawką był ścisły finał turnieju. Tyle jeśli chodzi o zmagania przedfinałowe, których losy śledzić można było już od środy. 
 
W niedzielę, a więc w finałowym dniu imprezy obejrzeliśmy trzy pojedynki. W pierwszej kolejności pokazowy mecz z udziałem oldbojów Kaszowianki i reprezentacji Kaszowa. Patrząc w metryki, za faworyta uznać można było tych drugich ale boisko pokazało, że lepsze zgranie i większa determinacja wciąż może górować nad młodością. Oldbojów Kaszowianki do okazałego triumfu poprowadził Marek Skowronek, zdecydowanie najbardziej wartościowy gracz tego pojedynku. Jego intuicja i fenomenalne prostopadłe podania z głębi pola z zadziwiającą skutecznością otwierały drogę do bramki jego partnerom, a w szczególności Danielowi Goczałowi, który marnował wyśmienite okazje na potęgę. Goczał pudłował minimalnie i z bliska i lobując bramkarza na 15 metrze, a i z 2 metrów potrafił ostemplować jedynie słupek. Dla oldbojów dobrze, że rozdający genialne piłki Skowronek, tuż po przerwie sam wziął się za strzelanie i precyzyjnym uderzeniem z prawej strony pola karnego otworzył wynik meczu. Rywale mimo że dużo (mało tego dnia produktywnej) pracy w środku pola wykonywał Sławomir Kuśmierczyk oraz na lewej obronie wyprowadzający większość akcji Przemysław Kamiński, tylko raz na dobrą sprawę byli w stanie poważniej zagrozić bramce oldbojów. W 18 minucie po świetnym podaniu Przemysława Misia, zwiódł przytomnie obrońców Bartosz Klimas ale pocelował w dalszy narożnik minimalnie niecelnie. Dopiero w samej końcówce, oldboje przypieczętowali przewagę zdobywając trzy kolejne bramki. Dwie okazje (wreszcie) wykorzystał Goczał, a z karnego rywala dobił Jan Trojan.
 
Pokazowy mecz był znakomitym wprowadzeniem w dalszy etap atrakcji niedzielnej fazy turnieju. Tradycyjnie nie zawiodła grupa taneczna ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Kaszowie pod przewodnictwem Pani Renaty Mądry, Doroty Urbaniec oraz Katarzyny Klimas, a także oraz Dyrektor Szkoły Pani Jolanty Karcz. Dziewczęta i chłopcy zapewniali wypełaniącej obiekt widowni liczne atrakcje taneczno-muzyczne dodając imprezie luzu i atmosfery sielanki. Bohaterowie pojedynku oldbojów mieli po zakończeniu meczu przy grillu i suto zastawionych stołach okazję powspominać najlepsze czasy przygody z piłką, powymieniać się bardziej lub... jeszcze bardziej zabawnymi anegdotami toteż przerwy między meczami spędzano pod hasłem "Przy muzyce o sporcie". 
 
Nie zawiodła też grupa kibiców Ultras "Niebiesko-Biało-Czerwonej". Grupa "Młody Kaszów" zapewniała gromki doping, ze wsparciem bębniarza, rac świetlnych i innych efektów wizualnych. Zaprezentowano także "sektorówkę" dedykowaną Alanowi Suchanowi, na rzecz którego tydzień wcześniej podczas specjalnie zorganizowanego festynu prowadzono aukcje charytatywne. 
 
Imprezę, tradycyjnie "nadzorował" gospodarz Gminy i współorganizator oraz fundator ogromnego przechodniego Pucharu dla triumfatorów - Wójt Paweł Miś, który dumny z poziomu organizacyjno-sportowego imprezy na koniec gratulował uczestnikom zapału, sportowej rywalizacji i wręczał rzecz jasna puchary, statuetki, nagrody rzeczowe ufundowane m.in przez Select MG-Sport oraz Kraksport. Wśród sponsorów imprezy nie zabrakło tradycyjnie Piekarni Łysa Góra czy firmy Wolarek - Specjały Lisieckie. Statuetki otrzymali także sędziowie turnieju: Michał Gurgul, Łukasz Szymczyk, Wojciech Curyło oraz Zbigniew Marszałek. Wyróżniono też Andrzeja Mądrego - konferansjera imprezy.
 
Zanim jednak rozdano nagrody, dokonano przydziału miejsc na podium. O poszczególne miejsca na pudle walczyły Kaszowianka z Wisłą Jeziorzany oraz Iskra Czułów ze Strażakiem Rączna. O g.15:30 rozległ się pierwszy gwizdek boju o trzecie miejsce. Ten mecz miał jednego bohatera: Wojciecha Wsołka. Playmaker Strażaka rozegrał genialne zawody. Jego praca w środku pola, przy kapitalnym wsparciu grającego trenera Michała Steczko zasługuje na specjalne wyróżnienie. Wsołek dorzucał partnerom tak pomysłowe i nieprzwidywalne dla rywali piłki, że wielokrotnie nasuwały się porównania jego zagrań do tych oglądanych w telewizji z największych światowych imprez piłkarskich. To Wsołek właśnie w 11 minucie sprokurował karnego po znakomitym podaniu Steczko i dzięki temu duetowi, z 11 metrów prowadzenie Strażakowi zapewnił Stolarski. Wkrótce było już 0:2 ale po akcji, która na długo zapadnie w pamięci kibicom. Rącznianie rozegrali książkową akcję od własnego pola karnego serią podań na jeden kontakt i padł gol kończący emocje w tym spotkaniu. Kluczowe podania wymienili w decydującej fazie Twaróg i W.Wsołek. Ten ostatni fenomenalnie wyczuł intencje Wlazły i posłał w tzw uliczkę między czterech obrońców piłkę idealnie w tempo, co znacznie ułatwiło adresatowi ulokowanie piłki w siatce. O Twarogu także warto słów kilka napisać. Był bowiem świetnym uzupełnieniem rządzącego w środku pola duetu Wsołek - Steczko. Dodać jednak trzeba, że i Twaróg i wspomniany wcześniej Wlazło zmarnowali w drugiej połowie kilka okazji, które do pogromu mogły doprowadzić znacznie wcześniej niż dopiero w ostatnich 7 minutach gry. Z drugiej jednak strony, to właśnie Twaróg popisał się w 90 minucie solową akcją i kapitalną bombą w same widły bramki Nęcka. Czułowianie grali twardo, po męsku i niezwykle ambitnie. Niestety piłkarsko ustępowali rywalom. Na pewno w oczy rzucały się indywidualne umiejętności piłkarskie, szybkość i niestety... nadmierna nerwowość Krystiana Korczka, ale wynikała chyba trochę ze zbyt słabego wsparcia ze strony jego kolegów z drużyny. Strażak zatem wybił czułowianom z głowy marzenia o brązowych medalach i wszyscy zacierali ręce na wielki bój finałowy.
 
Mecz o pierwsze miejsce okazał się jednak bojem bardziej dla koneserów. Owszem, obejrzeliśmy trochę przetrzebioną kadrowo Kaszowiankę oraz Wisłę Jeziorzany prezentujące naprawdę zbliżony i co ważne techniczny poziom piłkarski. Być może z tego też powodu brakowało finałowej potyczce trochę polotu, nieobliczalności i poniekąd też emocji. Pewnie te braki nie wystąpiłyby gdyby w 16 minucie po dośrodkowaniu D.Korcela z wolnego, dokładniej głowę do piłki dostawił na piątym metrze Przebinda, a tak - grająca także dość statycznie Kaszowianka w 22 minucie odpowiedziała skutecznie. Gol padł jednak trochę z niczego. Mięciutko co prawda z końcowej linii piłkę dorzucał Kaim ale wprost na głowę jednego z obrońców. Ten jednak zagrał wprost pod nogi Pabisia i ten okazji nie zmarnował. I gdy wydawało się, że skromne prowadzenie do przerwy, jeszcze poderwie wiślaków do walki po zmianie stron, ofiarność Arynina w ostatniej akcji przed pauzą opłaciła się na tyle, że wiślacy stracili wiarę w zwycięstwo. Walka do ostatniej chwili o piłkę zmierzającą poza końcową linię boiska zwieńczona została przez Arynina przechwytem piłki, dośrodkowaniem do stojącego tyłem do bramki Sobóla, który zrobił z piłki należyty pożytek. Po przerwie niestety z utęsknieniem oczekiwano na kolejne bramkowe okacje. Był co prawda niecelny strzał Arynina po podaniu Pachacza, czy odpowiedź Sotwina w ramach której Kozłowski musiał interweniować na raty ale to zdecydowanie zbyt mało, by finał zasłużył na miano wielkiego widowiska. 
 
Mimo to, walorów czysto piłkarskich nie brakowało. Podopieczni Marcina Królika zaprezentowali spokój w rozegraniu akcji, umiejętną grę w ataku pozycyjnym choć nie pozbawioną wad bo przedostać się w pole karne kaszowian raczej się nie udawało. Dobre wrażenie w środku pola pozostawił po sobie waleczny i szukający gry Maciej Nowak. Jego walka o dominację wokół środkowej linii była jednak niezwykle trudna wobec jego rywala na tej pozycji - Krzysztofa Pachacza. Ten doświadczony zawodnik gospodarzy pracował jak wół, co przy stoickim spokoju Konrada Tyrpuły oraz polotowi Damiana Pabisia pozwoliło stłamsić Wiślaków jako drużynę w drugiej linii.
 
Kaszowianie szaleńczej radości po triumfie nie zaprezentowali. Podopieczni Roberta Stanuli od kilku lat zdecydowanie dominują w gminie i przyzwyczaili swoich fanów do zdobywania najwyższych laurów w tym turnieju. Niemniej nie zabrakło uroczystego wręczenia pucharu oraz oficjalnej dekoracji i wzniesienia trofeum na balkonie klubowego budynku.
 
 
 
Ćwierćfinały:
 
Lotnik Kryspinów - Iskra Czułów 1:1 (0:1), k.1-4
Nogieć 60 - Kołacz 11
Żółte kartki: Michalczyk - Steczko, Bierzało, Stachak, Korczek.
Lotnik: Olszewski - Kuchasz, Zygmunt, Karoń, Grzesiak, Musiał, Malimevhkyi, Michalczyk, Wąsowicz, Witanowski (46 Skóra), Nogieć.
Iskra: Lipiarz (30 Szewczyk), Faron, Dukała, Kołacz, Baster, Ostrowski, Cygan (58 Stachak), Korczek, Madir, Siwek (58 Bierzało), Steczko.
 
Liszczanka Liszki - Wisła Jeziorzany 0:2 (0:2)
Sikora 38, Nowak 43
Żółte kartki: K.Koczwara, K.Bąk, Tyrała, Ł.Sotwin.
Liszczanka: Dukała - K.Kędzierski, Ł.Koczwara, Kopeć, K.Koczwara, Sobesto (39 Gołębiowski), Ł.Szewczyk, Bąk, Kowalik, Haber, P.Kędzierski (61 Delimia).
Wisła: Gruca - P.Korcel, K.Korcel (66 D.Korcel), Ł.Sotwin, Nowak (85 Przebinda), Śladowski, Galos, Tyrała, Sikora, Mlostek (61 D.Sotwin).
 
Gwiazda Ściejowice - Strażak Rączna (2:8)
Ugotek 30 (k), Gruca 34 - Stolarski 1, 24, Rosek 11, 13, 18, 36, 45, Stopa 41
Gwiazda: Gdula - Ugorek, G.Taborski, Królik, A.Taborski, Kumerski, Nowak, A.Gruca, G.Gruca, Żak, Czekaj.
Strażak: Brzostkiewicz - M.Wsołek, Piwowarczyk, Wąsiołek, Grzesiak, Stolarski, Steczko, W.Wsołek, Pawłowski, Rosek, Stopa.
 
Tęcza Piekary - Kaszowianka Kaszów 2:4 (0:1)
Kozioł 56, Żyła 68 - T.Grzesiak 3, 62, 86, Kaim 89
Żółte kartki: Pyla, Kozioł
Tęcza: Bojda - Pyla, Królik, Warzecha, Kozioł, Steczko, Jasiołek, Żyła, Soból, Ludwikowski (79 Palonek), Florian.
Kaszowianka: Kozłowski - Fijak, Koczwara, Pikuła, Misiewicz (70 M.Grzesiak), Pabiś, Pamuła (84 Ciuba), Pachacz, T.Grzesiak, Bereta (56 D.Mądry), Kaim.
 

Półfinały:
 
Iskra Czułów - Kaszowianka Kaszów 0:6 (0:2)
Soból 13, Pabiś 34, 64, Misiewicz 53, 62, Baster 56 (s)
Iskra: Nęcek - Faron, Baster (65 D.Dukała), Waśniak, Steczko, Stachak, Kołacz, Lewczuk, Ostrowski (65 Karcz), Siwek (46 Sz.Dukała), Korczek (68 Bierzało).
Kaszowianka: Bereta - Pikuła (58 M.Grzesiak), Koczwara, Klima, Kaim (46 Mądry), Pachacz, Pabiś, Misiewicz (64 Ciuba), Soból, Arynin, Tyrpuła.
 
Wisła Jeziorzany - Strażak Rączna (5:0)
Sikora 8, 15, D.Sotwin 30, Ł.Sotwin 41
Wisła: Gruca - K.Korcel, D.Korcel, P.Korcel, Gaweł, Śladowski, K.Nowak, Sotwin, Tyrała, Galos, Sikora.
Strażak: Kozłowski - Wsołek, Grzesiak, Wąsiołek, Żaczek, Piwowarski, Stolarski, Steczko, Twaróg, Pawłowski.
 

Mecz pokazowy: (2x30 minut):

Kaszowianka Oldboje - Reprezentacja Kaszowa 4:0 (0:0)
Skowronek 35, Goczał 52, 59, Trojan 54
Sędziował: Michał Gurgul (Kraków)
Kaszowianka Old: Płatek, Kromka - A.Mądry, S.Miś, Klimas, Goczał, Sieradzki, Moniak, Para, Trojan, Hajduga, Skowronek, Kapusta.
Reprezentacja Kaszowa: B.Mądry - Klimas, Mastek, Bujak, Żak, Kędzierski, Kamiński, Przemysław Miś, Kuśmierczyk, Mitana, K.Płatek, Piotr Miś, Łatak.

 
Mecz o III miejsce:
 
Iskra Czułów - Strażak Rączna 0:5 (0:2)
Stolarski 11 (k), 88, Wlazło 18, Grzesiak 86, Twaróg 90
Sędziował: Łukasz Szymczyk (Kraków)
Żółte kartki: Korczek - W.Wsołek
Iskra: Nęcek - Baster (46 Dukała), Ostrowski, Stachak, Lewczuk (56 Bieżało) - Faron (46 Wiecheć), Konik, Karcz, Kołacz - Steczko, Korczek.
Strażak: Kozłowski - M.Wsołek, Ł.Wsołek, Wąsiołek, Piwowarczyk - Twaróg, W.Wsołek, Steczko, Stolarski, Wlazło - Pawłowski (79 Grzesiak).

 
Mecz o I miejsce:
 
Kaszowianka Kaszów - Wisła Jerziorzany 2:0 (2:0)
Pabiś 22, Soból 45
Sędziował: Wojciech Curyło (Kraków)
Kaszowianka: Kozłowski - Kaim (79 Mądry), Koczwara, Klima, Pikuła - Soból, Pabiś, Tyrpuła, Pachacz, Misiewicz - Arynin (86 Ciuba)
Wisła: Gruca - D.Korcel, K.Korcel, Gaweł, P.Korcel - Sotwin, Przebinda (74 Kapusta), Nowak, Tyrała, Galos (85 Sobesto) - Sikora.
 

Król strzelców: Damian Pabiś (Kaszowianka)
Najlepszy Bramkarz: Jakub Kozłowski (Kaszowianka)
MVP Turnieju: Krzysztof Pachacz (Kaszowianka) 

KOŃCÓWA KLASYFIKACJA:
1. Kaszowianka Kaszów (KO)
2. Wisła Jeziorzany (KO)
3. Strażak Rączna (A)
4. Iskra Czułów (B)
5-8. Lotnik Kryspinów (A)
. Tęcza Piekary (A)
. Liszczanka Liszki (A)
. Gwiazda Ściejowice (B)

Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten rok był szczególny dla naszej gminy bo przecież Kaszowianka awansowała do czwartej ligi, pozostałe drużyny kończyły sezon z różnym skutkiem ale wciąż widać ogromny zapał i zaangażowanie ludzi z naszej gminy w sport i tak naprawdę widać wciąż, że to futbolem nasza gmina stoi. Po raz kolejny nie zawiodła nasza społeczność, która licznie zgromadzona świetnie się bawiła podczas całej imprezy, a olbrzymia w tym zasługa klubu sportowego Kaszowianka, który ponownie perfekcyjnie zorganizował ten turniej. Chciałbym serdecznie podziękować za tak wysoki poziom organizacyjny całego przedsięwzięcia. Co do triumfu Kaszowianki. Nie przyszedł on tak naprawdę łatwo bo już w ćwierćfinale los przydzielił tej drużynie ubiegłorocznego finalistę Tęczę Piekary i ten eliminacyjny mecz pokazał, że nie będzie gospodarzom łatwo. Odniesionone rzutem na taśmę w końcówce zwycięstwo poniosło miejscowych do obrony mistrzowskiego tytułu. Trzeba jednak też pamiętać o tym że tegoroczny Puchar Wójta grany był świeżo po zakończeniu ciężkiego sezonu piłkarskiego więc nie wszystkie ekipy dysponowały optymalnymi składami. Czego spodziewać możemy się za rok? Trudno powiedzieć coś więcej poza tym, że na pewno znów nie zabraknie twardej walki i zaangażowania, a także to że triumfując w tym roku, Kaszowianka znów zapewniła sobie prawo organizacji turnieju w 2019 roku. Niektórzy z przymróżeniem oka uznają już, że Kaszowianka ma pewnego rodzaju abonament na organizację turniejów. Ja jednak nie miałbym nic przeciwko, aby doszło kiedyś do detronizacji Kaszowianki i by turniej mogły organizować inne ekipy. O wszystkim jednak wciąż decyduje boisko piłkarskie. Póki co tu w Kaszowie mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Poziom sportowy niesie za sobą coraz większe zainteresowanie lokalnej społeczności, a co najbardziej cieszy - młodzieży i dzieci. Niesamowitą przyjemność sprawia uczestnictwo w imprezie, której towarzyszy tak efektowna i aktywna oprawa czy to dzieci ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Kaszowie czy młodej grupy wsparcia prowadzącej profesjonalny doping. To pokazuje, że warto w naszej gminie inwestować w sport choćby po to by aktywizować i integrować ze sobą naszą lokalną społeczność. Specjalne podziękowania należą się oczywiście tym dzieciom, które zaangażowały się w doping swojej drużynie ale i dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kaszowie, paniom nauczycielkom oraz rodzicom, którzy także angażowali się w organizację turnieju oraz przyprowadzili swoje pociechy na nasz turniej.
 
Robert Stanula (trener Kaszowianki): - Na temat poziomu turnieju chciałbym wypowiedzieć się na dwóch płaszczyznach. Organizacyjnie? Pierwsza klasa. Życzyłbym sobie prowadzić zespół w turniejach z tak wysokiej półki organizacyjnej jak ten. Sportowo jednak bywało już różnie. Niestety nie wszystkie ekipy poważnie podchodzą do tej jakże ważnej dla całej gminy imprezy. Niedopuszczalne jest by wobec ogromu pracy wielu ludzi przy organizacji turnieju, jakiś zespół przyjeżdżał zdekompletowany i rezygnował z gry po pierwszej połowie. Przykre jest to, że nie wszyscy szanują pracę przy organizacji turnieju tym bardziej, że nie są to odosobnione przypadki. Jeśli chodzi o nasz występ. Z różnych przyczyn graliśmy w nieco przetrzebionym składzie, co faktycznie skutkowało tym, że nasza gra specjalnie widowiskowa nie była. Ale turniej udowodnił też, że dysponujemy na tyle wyrównaną kadrą, że bez kilku podstawowych graczy wciąż jesteśmy w stanie wygrywać. Nie będę też ukrywał, że kluczowym pojedynkiem w drodze do mistrzostwa był piątkowy ćwierćfinał z Tęczą Piekary. Tam zagraliśmy na wysokim poziomie i po ciężkiej walce pokonaliśmy ubiegłorocznego finalistę. W sobotę, półfinał to lżejszy już mecz, a dziś w wielkim finale decydowały detale, pojedyncze błędy. Dobry zespół charakteryzuje się tym, że potrafi takie elementy gry wykorzystać i wypunktować przeciwnika. Czy dysponujuemy kadrą na czwartą ligę? Na pewno przyda nam się trzech, czterech nowych graczy przede wszystkim po to by zwiększyć rywaizację. Poza tym, uważam że mamy drużynę która przede wszystkim powinna dostać szansę pokazania czy prezentuje adekwatny dla czwartej ligi poziom. Ten zespół wywalczył sobie awans i bazując na drużynie w obecnym składzie zamierzamy walczyć w wyższej klasie rozgrywkowej.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USLUGI PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-06-19 10:06:46


Galeria zdjęć

 

Wisła Jeziorzany  Kaszowianka  Puchar Wójta 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Bełchatów
0:3
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
2:0
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00
Radomiak Radom
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00

II liga

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
1:0
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
2:3
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:1
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
0:1
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
2:2
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:3
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:2
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
0:1
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
:
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00
Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2021
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:00
Unia Niedomice
:
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
17:30
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
11.05.2021
17:30
Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
LKSKobylankaKobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza R.
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
1:1
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
2:5
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
4:1
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
2:2
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
4:0
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
3:2
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
0:4
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:0
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
2:3
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
:
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Czernichów
12.05.2021
17:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
1:3
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
:
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
1:10
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
2:1
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
6:0
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
0:7
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
:
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
1:1
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:7
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
1:0
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
8:1
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
0:3
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
1:0
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:3
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Górnik Wieliczka
12.05.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
12.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Puszcza Niepołomice
12.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Profi Zielonki
12.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
2:3
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
0:0
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
0:1
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
1:5
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
1:3
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:5
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
0:1
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
2:2
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
1:0
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
5:0
Victoria Zalas
08.05.2021
 
Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.05.2021
16:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
09.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
11.05.2021
18:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
1:6
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
2:6
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
1:4
SMS Łódź
09.05.2021
17:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
11.05.2021
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny