Zagrali dobrze tylko do przerwy

W jednym z dwóch rozegranych meczach III ligi Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała MKS Trzebinia 5:2 (0:2). Pozostałe mecze zostały odwołane.

To był mecz o dwóch różnych połowach. W pierwszej dominacja podopiecznych Jerzego Kowalika była bezdyskusyjna. Małopolanie mieli ogromną przewagę, jednak z wielu sytuacji wykorzystali dwie. Najpierw wychowanek nowohuckiego Krakusa Mateusz Majcherczyk popisał się skuteczną dobitka, a po chwili Przemysław Porębski w podobnych okolicznościach podwyższył rezultat.

Wydawało się, że goście mają mecz pod kontrolą, jednak sytuacja zmieniła się po przerwie. Każda kolejna bramka napędzała zespół Wólczanki do ataków, zaś goście kompletnie się pogubili. Miejscowi zrobili to, czego nie udało się MKS do przerwy, a więc wykorzystali większość stworzonych okazji. W nagrodę sięgnęli po trzy punkty.

Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Trzebinia 5:2 (0:2)
Bramki: Walat 56, 83, Pietluch 65, 90, Czyrny 89 - Majcherczyk 20, Porębski 30.

Trzebinia: Wróbel – Chlebda, Michalec, Cichy, Jagła (60 Stokłosa) – Kowalik, Majcherczyk, Górka (70 Kłusek), Świątek – Porębski (82 Rogóż), Sołtys (75 Stanek).

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-03-17 21:26:20