facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki 2018 (video/foto)

Halowy Puchar Wójta Gminy Liszki nabiera rozmachu. Jubileuszowa, dwudziesta już edycja tego turnieju tym razem trwała aż przez trzy dni! 

 

 

Już w piątek bowiem odbył się Charytatywny Mityng Futsalowy na rzecz niepełnosprawnego Kamila Kapusty podczas którego zebrano ponad 5 tysięcy złotych. Odbyły się także futsalowe mecze towarzyskie z udziałem Sokoła Kielce, drużyny Fundacji Brata Albera Schronisko Radwanowice, Reprezentacji Polski 35+, ekipy Małopolskich Samorządowców pod wodzą Wójta Gminy Pawła Misia, Kaszowianki oraz zespołów Piasta Wołowice i Dąbskiego Kraków. Obejrzeliśmy także artystyczne występy Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" oraz zespołu "Tanecznice". 
 
Prawdziwa futsalowa rywalizacja ruszyła drugiego dnia, w sobotę. Wówczas osiem najlepszych ekip z Gminy Liszki (w miejsce wycofanej z turnieju Iskry Czułów, dokooptowano oldbojów Kaszowianki), podzielonych na dwie grupy, stoczyły gry eliminacyjne, których celem było zajęcie pierwszych dwóch miejsc w grupie, dających awans do strefy medalowej. Naturalnym faworytem wydawał się najwyżej obecnie notowany w Gminie zespół Kaszowianki. Ekipa Roberta Stanuli w ostatnich latach dominuje w gminnej rywalizacji i nie inaczej było tym razem. Kaszowianie przez eliminacje przebrnęli jak burza aplikując w grupie A swoim rywalom 20 goli w 3 meczach! Kaszowianie bezlitośnie rozprawili się zarówno z Liszczanką, Strażakiem jak i oldbojami. O tym, jak zacięte są boje w tym turnieju świadczy zdarzenie z pierwszego już meczu turnieju, w którym jeden z liderów Kaszowianki - Tomasz Armatys starł się z golkiperem i grającym trenerem Liszczanki Krzysztofem Dukałą. Obaj panowie nie odpuścili i w wyniku nieszczęśliwego zderzenia, obaj nie byli w stanie kontynuować rywalizacji. Co gorsza, Tomasz Armatys musiał zostać odwieziony karetką do szpitala. Dukała także musiał być opatrywany i z poważnym urazem głowy, nie było mowy o dalaszej grze. Lisiecka ekipa pozostała więc (nie po raz pierwszy w historii występów w Pucharze Wójta) bez bramkarza, a między słupkami stanął Łukasz Szewczyk. Nie sprawiło to jednak drużynie ze stolicy gminy żadnych kłopotów z pokonaniem oldbojów Kaszowianki oraz Strażaka, co dało Liszczance pewny awans do półfinałów z drugiego miejsca. 
 
Kluczowy dla walki o miejsce trzecie i awans do boju o piąte miejsce w całym turnieju, był pojedynek Kaszowianki Old ze Strażakiem. Mimo, że był to inauguracyjny występ obu zespołów, można było podejrzewać, że zwycięzca tego spotkania uniknie ostatniej lokaty w tabeli. Niezwykle zacięty bój zakończył się remisem 4:4 i jak się później okazało, dopiero rozmiary porażek w kolejnych meczach miały decydujący wpływ na końcową pozycję w tabeli. Kaszowianie przegrywali nieco niżej i to oni ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, wywalczyli grę o piąte miejsce w niedzielnej fazie finałowej. 

 
W grupie B zgodnie z przewidywaniami, walka była o wiele bardziej zacięta. Nieco poza zasięgiem była może jedynie najmłodsza w całym turnieju ekipa Lotnika Kryspinów, która wsparta doświadczonymi Krzysztofem Sadko i Danielem Bukalskim, ograła wszystkich, w tym Tęczę Piekary w ostatnim meczu, decydującym o pierwszym miejscu w tabeli. Ciekawa była droga do strefy medalowej drużyny Tęczy właśnie. Podopieczni Michała Tylki na inaugurację odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo z Gwiazdą, ale kolejne dwa boje już przegrali (z Wisłą i Lotnikiem). Co ciekawe, miejsce dla Tęczy w strefie medalowej ostatecznie się znalazło, bo przez niedopatrzenie ekipy z Jeziorzan, w jej barwach wystąpił zawodnik nie mieszczący się już w protokole meczowym, co zgodnie z regulaminem i wobec protestu Tęczy, oznaczało weryfikację boiskowego rezultatu. Z 1:4 nagle zrobiło się 3:0 dla Tęczy i team z Piekar rzutem na taśmę wyprzedził Wisłę awansując jej kosztem do półfinałów. 
 
Losy Wisły są już zatem znane, z dziennikarskiego obowiązku dodać należy, że uznawana za jednego z faworytów turnieju Wisła uległa Lotnikowi 1:4 i rozgromiła Gwiazdę 5:1. Wysoka wygrana z Tęczą miała dać awans do półfinałów ale los okazał się mało łaskawy.

Grupa A
Kaszowianka - Liszczanka 5:0
Strażak - Kaszowianka Old 4:4
Kaszowianka - Strażak 7:1
Liszczanka - Kaszowianka Old 4:0
Kaszowianka - Kaszowianka Old 8:1
Liszczanka - Strażak 9:1

1. Kaszowianka 3 9 20-2
2. Liszczanka 3 6 13-6
3. Kaszowianka Old 3 1  5-16
4. Strażak 3 1  6-20

 
Grupa B
Gwiazda - Tęcza 3:6
Lotnik - Wisła 4:1
Gwiazda - Lotnik 0:6
Tęcza - Wisła 3:0 v.o (na boisku 1:4)
Gwiazda - Wisła 1:5
Tęcza - Lotnik 2:3

1. Lotnik 3 9 13-3
2. Tęcza 3 6 11-6
3. Wisła 3 3  6-8
4. Gwiazda 3 0  4-17

 
Niedzielna odsłona turnieju to już apogeum emocji oraz atrakcji związanych z jubileuszową XX edycją Halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Dwukrotnie na parkiecie oglądaliśmy nieziemskie triki aktualnego Mistrza Świata w Football Freestyle Adriana Duszaka z Poznania, moc artystycznych wrażeń zapewniły grupy taneczne ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kaszowie. Szczególnie te ostatnie wprawiały w egzaltację wypełniających po brzegi lisiecką halę kibiców. Obejrzeliśmy efektowne występy nawiązujące i do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i do hitu filmowego "Piraci z Karaibów" (ciekawy był motyw odnalezienia wśród skarbów Pucharu Wójta Gminy Liszki), czy wreszcie przypominającą ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich - prezentację wszystkich uczestników Pucharu Wójta. A wszystko z wielką i odblaskową liczbą "20" symbolizującą taki właśnie jubileusz halowych zmagań w Gminie Liszki. Liczba 20 okazała się także podkładem kolejnej niespodzianki, jaką przygotowali organizatorzy. Z okazji 20-tej rocznicy ślubu, uroczyście nagrodzeni zostali także Państwo Katarzyna i Mariusz Klimasowie, dla których to wyróżnienie było wręcz szokiem. Nagród wokół-sportowych było zresztą bez liku. Wyróżnione zostały także dwie współautorki wszystkich artystycznych występów dzieci z SP1, Pani Dyrektor Jolanta Karcz oraz prowadząca taneczne grupy Pani Renata Mądry. Podczas całej imprezy prowadzono także zbiórkę na rzecz chorego na białaczkę Alana z Kaszowa. Za sprawny przebieg imprezy, liczne ciekawostki, luźną atmosferę na trybunach dbał nietuzinkowy jak zawsze, znany od lat w całej Gminie spiker Mariusz Kruk. Nie można pominąć także pokazowego meczu młodzików z udziałem Kaszowianki i Piasta Skawina. O efektach wysiłków organizatorów można by się jeszcze rozwodzić dość długo ale nie o tym w głównej mierze jest ten materiał. Niedzielna obecność całej masy kibiców spowodowana była piłkarskimi emocjami. Już od rana w lisieckiej hali toczyły się boje o poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji. Na pierwszy ogień poszły zespoły, które w grupach eliminacyjnych zajęły ostatnie miejsce. Zdziesiątkowany w niedzielę zespół Strażaka Rączna dość nieoczekiwanie, choć dzięki fenomenalnej dyspozycji snajperskiej Łukasza Sotwina pokonał Gwiazdę 4:2 i uplasował się na siódmym miejscu w turnieju. Piłkarze Gwiazdy, za sprawą Dawida Paca i Adriana Żaka nawet dwukrotnie w tym pojedynku prowadzili ale za każdym razem do akcji wkraczał Sotwin i ekipa ze Ściejowic miała pozamiatane. 

Mecz o piąte miejsce, mimo wyniku - był naprawdę bardzo wyrównany. Oldboje Kaszowianki, choć grali odrobinę wolniej, nieco mniej dynamicznie, to byli równorzędnym rywalem dla podrażnionej sobotnią wpadką Wisły Jeziorzany. Bliscy otworzenia wyniku byli m.in Rafał Bugajski, Daniel Goczał czy Jan Trojan po efektownej akcji Daniela Goczała z Bogusławem Moniakiem ale to wiślacy mieli okazji nieco więcej. Swoją drogą znakomicie w bramce spisywał się Mirosław Kromka i to też dzięki niemu właśnie, kaszowianie wciąż pozostawali w grze o zwycięstwo. Problemy zaczęły się tuż po przerwie gdy zupełnie niepozorny strzał Szymona Stawowskiego z dystansu, zaskoczył Kromkę i Kaszowianka musiała się otworzyć. Co prawda, szybciutko kaszowianie zdołali odpowiedzieć dzięki Janowi Trojanowi, który wykorzystał błąd Konrada Korcela ale później luźniejsze szyki obronne oldbojów w pełni rozpracowali wiślacy i wygrali pewnie 4:1.

Przyszedł wreszcie czas na boje półfinałowe. Starły się ze sobą Kaszowianka i Tęcza oraz Liszczanka z Lotnikiem. Akurat takie zestawienie zapowiadało kapitalne emocje. Lotnik i Liszczanka to zespoły bazujące przede wszystkim na ambitnej grze zespołowej, Kaszowianka i Tęcza natomiast mają w swoich szeregach po kilka indywidualności które są w stanie rozstrzygać losy meczów. 

Najpierw na parkiecie obejrzeliśmy ekipę gospodarzy Kaszowiankę oraz Tęczę Piekary. Choć na papierze, faworytem mimo wszystko była Kaszowianka i to ten zespół dominował na parkiecie, to w pierwszej połowie grał zbyt wolno, zbyt przewidywalnie i piekarzanie czytając grę rywala, szukali swoich szans na zaskoczenie wyżej notowanego przeciwnika. I udało się! W 4 minucie po wrzutce Mariusza Królika z autu, piłkę do siatki z bliska wepchnął Przemysław Jasiołek. Tęcza kilkakrotnie groźnie jeszcze kontrowała, groźny jak zwykle był na szpicy Krzysztof Żyła. Po utracie gola powolutku jednak rozpędzała się drużyna Kaszowianki. Obrońcy tytułu coraz częściej szukali luk w obronie za pomocą strzałów. Próbowali i jak zwykle trudny do zatrzymania, bramkostrzelny Tomasz Grzesiak, strzelali też Pachacz czy Pamuła. I dopiero w samej końcówce pierwszej odsłony, Sebastianowi Pamule wyszedł strzał, który śmiało można mianować golem turnieju. Efektowny strzał z woleja, z obrotu zakończył się trafieniem idealnie w okienko i do przerwy mieliśmy 1:1 oraz smaka na drugą odsłonę tego coraz ciekawszego widowiska. Emocji faktycznie nie zabrakło, choć piekarzanie rozpoczęli drugą połowę dość niefortunnie. Po akcji świetnie współpracującego ze sobą duetu Grzesiak - Pamuła, piłkę pechowo do własnej bramki skierował Piotr Pyla i kaszowianie wyszli na prowadzenie. Chwilę później mogło być i 3:1 ale Grzesiak lobując bramkarza trafił tylko w poprzeczkę. Zemściło się to w 22 minucie gdy niezawodny Żyła zaskoczył Beretę skutecznym uderzeniem z 15 metrów. I choć remis utrzymywał się aż do 27 minuty (mecze trwały 2x15 minut), to napór kaszowian rósł z minuty na minutę i zwycięski gol trochę wisiał w powietrzu. I stało się, w końcówce gole Pamuły i Zawory przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść podopiecznych trenera Roberta Stanuli.

Drugi półfinał dla odmiany był mniej atrakcyjny, choć równie emocjonujący. Szczególnie w pierwszej połowie oglądaliśmy trochę piłkarskich szachów, w których jakby nieco lepiej sprawowali się liszczanie. Lotnik, pozbawiony swoich dwóch filarów (Sadko i Bukalski) śmiało stawiał czoła o wiele bardziej doświadczonym graczom Liszczanki. Miłe dla oka był poziom zaawansowania taktycznego młodziutkich graczy Lotnika. Kryspinowianie, niby wycofani, momentami umiejętnie i rzetelnie uruchamiali zespołowy pressing, co bez wątpienia było dla lisieckiej ekipy jakimś zaskoczeniem. Kryspinowianie trzymali się dzielnie do 19 minuty gdy huknął z połowy występujący w bramce Łukasz Szewczyk i zrobiło się 1:0. Niedługo potem prowadzenie liszczan mogło być wyższe choćby za sprawą Łukasza i Krzysztofa Koczwary, ale dopiero na 5 minut przed końcem ten ostatni właśnie skutecznie dobijał strzał Pawła Kopecia i podwyższył na 2:0. Emocje skończyły się tylko pozornie. Liszczanka miała sporą zaliczkę ale też nadmiar przewinień. Wobec braku pola manewru w tej kwestii, musiała grać nieco asekuracyjnie i na 40 sekund przed końcem meczu, po dośrodkowaniu Mateusza Banaka, efektownie - piętą gola kontaktowego zdobył Paweł Hady. Emocji dodawał także zapis regulaminu, który przy "stykowym" wyniku wymuszał zatrzymywany czas gry, więc ostatnie sekundy trzymały w napięciu. Liszczanie wytrwali do końca z prowadzeniem i przywitali się z Kaszowianką w wielkim finale. 
Zanim jednak doszło do tego wielkiego pojedynku. Na parkiecie trwała walka o brązowe medale. Tęcza, która wraz z Lotnikiem wyszła z grupy A, miała okazję na rewanż za wysoką porażkę w eliminacjach. Przed meczem odbyła się kolejna już uroczystość. Wyróżniony został bowiem Sławomir Steczko, jedyny gracz Tęczy Piekary który brał udział we wszystkich dwudziestu edycjach halowego Pucharu Wójta Gminy Liszki. Sam mecz był wysokich lotów. Tęcza szybko, za sprawą czujnego Piotra Pyli wyszła na prowadzenie. Lotnik grał jednak bardzo dynamicznie i konkretnie. Dużo kreatywności kryspinowanie zawdzięczali zwłaszcza Andrzejowi Lorkowi, który swoimi akcjami sprawiał rywalom najwięcej problemów. W 11 minucie lotnicy wyrównali, co było efektem konsekwentnego naporu na rywala Pawła Hadego i Pawła Jaskowskiego. Odgryzali się wkrótce i Żyła i Adrian Ludwikowski ale bez efektów. Powoli zanosiło się więc na remis i konkurs rzutów karnych. Wtedy jednak w głowie golkipera Lotnika zrodziła się żyłka napastnika i ryzykowna szarża w kierunku bramki rywala skończyła się stratą piłki i golem Jakuba Pitry. Tęcza więc w końcówce wyszła na prowadzenie ale i tak prawdziwe emocje nadeszły w ostatnich 30 sekundach. Wtedy to kryspinowianie zmarnowali dwie piłki meczowe, które na dobrą sprawę mogły odwrócić losy meczu o 180 stopni. Niesłychane pudło zarówno Pawła Hadego jak i Mateusza Banaka (tego ostatniego ofiarnym wślizgiem powstrzymał jakimś cudem Mariusz Królik na linii bramkowej) zatrzęsło całą widownią i odpowiednio nastroiło ją na bój o złoty medal.

Wielki mecz rozpoczął się tuż przed godziną 14. Zadbano o uropczysty wymiar tego wydarzenia. W związku z obchodzonym w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, przed meczem odegrano Hymn Polski. Potem już na boisku oglądaliśmy zażartą walkę. Faworyt i obrońca tytułu - Kaszowianka oraz trochę nieoczekiwany finalista, w dodatku grający bez nominalnego bramkarza - Liszczanka. Finałowy bój znów nieco przypominał półfinałową przeprawę Kaszowianki. Obrońcy tytułu dość długo się rozkręcali, dość długo nabierali tempa i długo dzięki temu trwała wyrównana walka. Liszczanie, którzy zaskoczyli ogromną wolą walki, szybkością, podwajaniem oraz szybkimi akcjami -trzymali Kaszowiankę w ryzach niemal do końca pierwszej połowy meczu. Na dwie minuty przed przerwą, mocny strzał Pamuły obił słupek, a dobitka Grzesiaka dała prowadzenie Kaszowiance i była to jedna z pierwszych tak naprawdę groźnych akcji drużyny Roberta Stanuli. To jednak momentalnie rozbiło ekipę z Liszek. Okazało się, że naprawdę niewiele brakowało do tego by obrońcy tytułu wyrwali się z uścisku rywala i rozpoczęli swój koncert. Mimo ledwie kilkudziesięciu sekund dzielących ich od przerwy, zdołali jeszcze zdobyć dwa gole (Grzesiak i kapitalne widły Pamuły), która zakończyły emocje w tym pojedynku. I choć w połowie drugiej części, po błędzie Grzesiaka na 3:1 trafił Przemysław Czubaj, to w końcówce z Liszczanką rozprawili się ostatecznie Zawora z Pamułą.

Po meczu niezwykle liczne nagrody ufundowane m.in przez Kraksport, MG-Sport czy Gminę Liszki wręczali Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki), prezes Kaszowianki Andrzej Urbaniec oraz kierownik zespołu Andrzej Mądry. Ostatnie pięć zespołów uhonorowano pucharami oraz upominkami, a pierwsze trzy okazałymi pucharami i medalami. Nagród także nie brakowało. Na koniec, Wójt wręczył dodatkowo ogromnych rozmiarów Puchar Przechodni Wójta Gminy Liszki. 

Mecz o VII miejsce
Strażak - Gwiazda 4:2

Mecz o V miejsce
Kaszowianka Old - Wisła 1:4

Półfinały
Kaszowianka - Tęcza 4:2
Liszczanka - Lotnik 2:1

Mecz o III miejsce
Tęcza - Lotnik 2:1

Mecz o I miejsce
Kaszowianka - Liszczanka 5:1

Król strzelców: Tomasz Grzesiak (11 goli - Kaszowianka)

MVP Turnieju: Przemysław Czubaj (Liszczanka)

Najlepszy bramkarz: Patryk Bojda (Tęcza)

 

Paweł Miś (Wójt Gminy Liszki): - Ten rok był ciekawy pod względem wyników piłkarskich osiąganych przez drużyny z naszej gminy. Taka Liszczanka, która dotarła dziś aż do finału, osiągnęła bardzo dobry wynik jesienią na boisku. Ich wyniki na jesień pokazały, że ten zespół ma potencjał i nie można już tej ekipy przekreślać jako drużyny będącej w rozsypce i chylącej się ku spadkowi. Kaszowianka muszę jednak przyznać, trochę zdominowała ten turniej. Niemniej, mecz finałowy z Liszczanką do momentu zdobycia trochę przypadkowej bramki dającej prowadzenie czy cały półfinał z Tęczą Piekary miały bardzo wyrównany przebieg. To oznacza, że rywliazacja w gminie jest i ma się dobrze. Ale nie tylko emocjami sportowymi żyliśmy podczas tego turnieju. Obejrzeliśmy przecież kilka wyśmienitych występów grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaszowie, które pod wodzą Pani Renaty Mądry oraz Pani Dyrektor Jolanty Karcz przygotowały naprawdę wielkie widowisko i te dzieci oraz wszyscy ludzie z Kaszowa którzy przyczynili się do tak wysokiego poziomu organizacyjnego turnieju pokazały, że w tej gminie drzemie potencjał. Wszystkim tym, a w szczególności dzieciom, które mimo ferii i panującej w okolicy grypie, wykazały ogrom poświęcenia i determinacji, prezentując szereg artystycznych atrakcji. Wielkie podziękowania raz jeszcze, a chciałbym na koniec dodać także to, że to co dzieje się wokół naszego turnieju powoduje, że Gmina Liszki jest atrakcyjna nie tylko sportowo ale i budzi zainteresowanie drużyn spoza gminy. Efektem choćby wizyta drużyny Piasta Skawina, która towarzysko grała podczas turnieju z Kaszowianką w kategorii młodzików. 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Kaszowianka Kaszów: 12.Bereta Jakub, 1.Kozłowski Jakub - 8.Fijak Dorian, 3.Klima Piotr, 9.Armatys Tomasz, 22.Arynin Igor, 15.Tyrpuła Konrad, 10.Zawora Krzysztof, 18.Grzesiak Tomasz, 19.Koczwara Paweł, 17.Pachacz Krzysztof, 11.Pamuła Sebastian. Trener: Stanula Robert.

2. Liszczanka Liszki: 1. Dukała Krzysztof, 14.Szewczyk Łukasz - 10.Sobesto Adam, 9.Kopeć Paweł, 11.Koczwara Łukasz, 15.Koczwara Krzysztof, 7.Czubaj Przemysław, 6.Kędzierski Konrad. Trener: Dukała Krzysztof.

3. Tęcza Piekary: 22.Bojda Patryk - 8.Królik Mariusz, 9.Pyla Piotr, 10.Żyła Krzysztof, 19.Steczko Sławomir, 20.Ludwikowski Adrian, 11.Pitra Jakub, 14.Karcz Dawid, 77.Soból Dawid, 18.Jasiołek Przemysław. Trener: Tylka Michał.

4. Lotnik Kryspinów: 1.Iżyk Mariusz - 11.Hady Paweł, 14.Bukalski Daniel, 6.Skóra Łukasz, 4.Jaskowski Paweł, 5.Lorek Andrzej, 8.Sadko Krzysztof, 10.Gędłek Mateusz, 3.Mądry Kacper, 1. Olszewski Krzysztof, 9.Banak Mateusz, 5.Nogieć Damian. Trener: Krzysztof Sadko.

5. Wisła Jeziorzany: 93.Gruca Mateusz - 7.Królik Tomasz, 10.Cygan Krzysztof, 19.Korcel Konrad, 17.Galos Mateusz, 16. Rytel Karol, 5.Stawowski Szymon, 20.Musiał Mariusz, 4.Korcel Piotr, 11.Mlostek Daniel. Trener: Nowak Maciej.

6. Kaszowianka Kaszów Oldboje: 1.Kromka Mirosław - 6.Goczał Daniel, 8. Para Piotr, 19.Trojan Jan, 11.Skowronek Marek, 13.Bugajski Rafał, 16.Miś Stanisław, 9.Moniak Bogusław, 20.Stenzel Grzegorz, 5.Kucharski Grzegorz, 10.Buczek Krzysztof. Trener: Sieradzki Paweł.

7. Gwiazda Ściejowice: 1.Kowalik Adrian - 6.Gruca Gabriel, 7.Ugorek Michał, 11.Kumerski Jacek, 3.Taborski Adam, 8.Grzesiak Szymon, 10.Żak Adrian, 5.Żak Dawid, 4.Sotwin Kamil, 9.Pac Dawid. Trener: Drewniak Ryszard.

8. Strażak Rączna: 1.Kozłowski Sławomir - 10.Stolarski Damian, 5.Wsołek Wojciech, 9.Bujak Karol, 4.Wsołek Mateusz, 11.Wąsiołek Dominik, 7.Michałek Damian, 11.Sotwin Łukasz, 8.Sroka Adrian. Trener: Steczko Michał. 


Relacja zrealizowana w ramach usługi:
www.futmal.pl/patronat

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-02-12 00:27:20


Galeria zdjęć

 

Tęcza  Lotnik  Kaszowianka  Gwiazda Ściejowice  Liszczanka  Strażak Rączna  Puchar Wójta 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Bełchatów
0:3
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
2:0
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00
Radomiak Radom
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00

II liga

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
1:0
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
2:3
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:1
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
0:1
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
2:2
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:3
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:2
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
0:1
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
:
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00
Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2021
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:00
Unia Niedomice
:
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
17:30
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
11.05.2021
17:30
Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
LKSKobylankaKobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza R.
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
1:1
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
2:5
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
4:1
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
2:2
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
4:0
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
3:2
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
0:4
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:0
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
2:3
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
:
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Czernichów
12.05.2021
17:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
1:3
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
:
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
1:10
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
2:1
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
6:0
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
0:7
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
:
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
1:1
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:7
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
1:0
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
8:1
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
0:3
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
1:0
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:3
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Górnik Wieliczka
12.05.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
12.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Puszcza Niepołomice
12.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Profi Zielonki
12.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
2:3
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
0:0
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
0:1
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
1:5
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
1:3
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:5
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
0:1
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
2:2
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
1:0
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
5:0
Victoria Zalas
08.05.2021
 
Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.05.2021
16:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
09.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
11.05.2021
18:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
1:6
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
2:6
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
1:4
SMS Łódź
09.05.2021
17:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
11.05.2021
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny