A: Kanonada strzelecka w Igołomii

Pierwszy mecz sezonu w wykonaniu obu drużyn mógł się na pewno podobać osobom zgromadzonym na trybunach. Było w tym meczu wszystko, bramki, kartki, zwroty akcji, ładnej urody bramki. Mecz rozpoczął się spokojnie, obie drużyny badały swój potencjał, szanując piłkę i nie dając się wciągnąć na połowę przeciwnika. Pierwsza dogodna sytuacja miała miejsce w 18 minucie i od razu zakończyła się bramką, Łukasz Moskal przejmując futbolówkę w środku pola dobrze obsłużył prostopadłą piłką Krzysztofa Maja, który na raty pokonał bramkarza gospodarzy. Po bramce zdobytej przez przyjezdnych, gra toczyła się dalej w środku pola aż do 28 minuty kiedy to z prawej strony piłkę do Sobótki zagrał Wąs, ten pierwszy mając piłkę do strzału przełożył jeszcze piłkę na prawą nogę i swoim uderzeniem trafił w obrońcę gospodarzy, piłka po rykoszecie spadła pod nogi Maja, który z zimną krwią uderzył pod poprzeczkę golkipera Wiarusów. Radość przyjezdnych jednak nie trwała długo, bo chwilę po tym w polu karnym gości faulował Tupta i sędzia wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Robert Dominik, który uderzył w lewy bok bramkarza, zdobywając bramkę kontaktową. Wynik 1-2 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Na drugą połowę meczu obie ekipy wyszły mocno zmobilizowane co przełożyło się na ilości sytuacji oraz bramki. Na początek do głosu doszli przyjezdni, którzy mieli kilka swoich sytuacji bramkowych lecz nie potrafili ich zamienić na bramki, najlepsze sytuacje mieli Maj oraz Koulaty Thiam, ten pierwszy najpierw trafił w słupek po solowej akcji a chwilę później popularny „Kula” źle trafił w piłkę mając naprzeciw siebie tylko bramkarza. Jak wszyscy wiedzą, nie wykorzystane sytuacje w piłce nożnej się mszczą i też tak się stało w tym przypadku. W 70 minucie swoją prawą stroną składną akcję przeprowadzili gospodarze i po wrzuconej piłce w pole karne bramkę głową na 2-2 zdobył Jagła. Drużyna gości jeszcze dobrze się nie otrząsnęła po straconej bramce na 2-2 a już chwilę później przegrywali 3-2 po bramce Sławomira Zubela, który uderzeniem głową wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego. Od tego momentu inicjatywę na boisku przejęli przyjezdni ze Śledziejowic, którzy raz po raz nękali obronę oraz bramkarza gospodarzy. Dało to swój efekt w 85 minucie kiedy to Wędzicha zgrał piłkę głową do Maja a ten ostatni również głową umieścił piłkę w siatce. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów,Śledziejowice wyprowadziły decydujący cios, po serii kilku podań do piłki doszedł Irzyk, zagrał do wchodzącego w pole karne Sobótki a ten następnie zagrał piłkę wzdłuż bramki gdzie najlepiej znalazł się Klim, który ustanowił wynik spotkania. Wielka radość przyjezdnych, którzy potrafili się podnieść z kolan i wygrać spotkanie.