facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Salt Mine Cup 2017 w Wieliczce już 5 maja!

Salt Mine Cup 2017 w Wieliczce już 5 maja!

Już w piątek 5 maja rozpocznie się trzydniowy, Międzynarodowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej "Salt Mine Wieliczka Cup 2017" o Puchar Prezesa Kopalni Soli Wieliczka - Zbigniewa Zarębskiego.
 
Wśród osób promujących turniej jest reprezentant Polski oraz piłkarz Wisły Kraków - Krzysztof Mączyński.
 
Impreza odbędzie się dzięki uprzejmości Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto na obiektach Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej. Patronatem imprezy został BURMISTRZ MIASTA i GMINY WIELICZKA.
 
Organizatorem turnieju jest Fundacja Mali Mistrzowie, współorganizatorami Klub Sportowy Górnik Wieliczka oraz Akademia Piłkarska Wieliczka.

Wśród patronów medialnych imprezy znalazł się także portal Futbol-Małopolska.
 
W turnieju udział wezmą drużyny z rocznika 2002. Nie zabraknie znanych krajowych oraz zagranicznych marek. Do Wieliczki przyjadą m.in Legia Warszawa, Górnik Zabrze czy Nottingham Forest.
 
W piątek i sobotę toczyć będą się boje eliminacyjne. Osiem ekip podzielono na dwie grupy:
 
Grupa A
Górnik Wieliczka
Newport Country
Nottingham Forest
Legia Warszawa
 
Grupa B
Górnik Zabrze
Wisła Kraków
Supernova Ryga
Progres Kraków
 
Terminarz gier:
Górnik Wieliczka - Newport Country, pt.17
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, pt.18
Progres Kraków - Supernova Ryga, pt.19
Górnik Wieliczka - Legia Warszawa, sb.09
Supernova Ryga - Wisła Kraków, sb.10
Nottingham Forest - Newport Country, sb.11
 
Mini Salt Mine Cup, sb.12
 
Legia Warszawa - Nottingham Forest, sb.15
Progres Kraków - Wisła Kraków, sb.16
Górnik Zabrze - Supernova Ryga, sb.17
Górnik Wieliczka - Nottingham Forest, sb.18
Newport Country - Legia Warszawa, sb.19
Progres Kraków - Górnik Zabrze, sb.20
 
3A - 4B, nd.09
4A - 3B, nd.10
1A - 2B, nd.11
1B - 2A, nd.12
o VII miejsce, nd.13
o V miejsce, nd.14
o III miejsce, nd.15
o I miejsce, nd.16
 
Zakończenie, nd.17



 

 

Źródło: własne

Dodano: 2017-04-26 10:11:12


Górnik Wieliczka  Salt Mine Cup 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny