facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Garbarnia przegrywa z pierwszoligowcem

Garbarnia przegrywa z pierwszoligowcem

W kolejnym spotkaniu sparingowym pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz pokonała 1:0 (0:0) grającą w III lidze Garbarnię Kraków. Po bezbramkowej pierwszej odsłonie, w drugiej jedynego gola strzelili miejscowi, a konkretnie Wojciech Trochim. W drużynie Sandecji sprawdzany był m.in. Tomasz Zając - zawodnik znany z gry w Wiśle Kraków. 
 
Sparing: 25.02.2017 r. - Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Wojciech Trochim
 
Sandecja: Gliwa (46 Radliński) - Kubáň (70 Basta), Szufryn (70 Jurkowski), Piter-Bučko, Słaby (70 Szeliga) - Dudzic (70 Danek), Gałecki (46 Trochim), Baran (70 Kasprzak), Wdowiak (70 zawodnik testowany), Małkowski (70 Maślanka) - Zając (46 Trafford).

 

 

Źródło: sandecja.com.pl

Dodano: 2017-02-25 15:33:33


Zobacz też: I liga polska

I liga  Sandecja  sparing  Garbarnia Kraków  III liga 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
5:0
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
1:1
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
3:0
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
1:1
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30
Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
1:1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
 
Odwołany.
Korona Kielce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
3:1
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
3:2
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
0:1
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
1:0
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Unia Tarnów
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
 
Odwołany.
Avia Świdnik
2:2
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:5
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
1:0
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
2:4
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
1:0
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
3:1
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:4
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
0:0
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
1:0
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
BKS Bochnia
2:3
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
18.09.2021
16:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Limanovia Limanowa
18.09.2021
16:30
Lubań Maniowy
2:0
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
16:00
Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
1:3
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
4:1
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
2:2
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
1:3
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
8:0
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00
Pogoń Skotniki
:
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
:
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
3:3
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
2:0
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
2:2
Złomex Branice
18.09.2021
14:00
Tempo Rzeszotary
1:7
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
0:1
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
2:3
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
0:1
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
2:0
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
5:1
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
11:0
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00
Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:3
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
4:3
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
 
Odwołany.
Olimpia Wojnicz
3:9
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
1:5
Polan Żabno
18.09.2021
16:30
Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
6:0
LKS Łużna
18.09.2021
16:00
KS Biecz
2:2
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
5:1
Biegoniczanka
18.09.2021
12:00
Wójtowa Lipinki
2:0
Sokół Stary Sącz
18.09.2021
16:30
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
:
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
4:3
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:1
Zalesianka
18.09.2021
11:00
Czarni Czarny Dunajec
3:0
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
0:1
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
13:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
5:1
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:0
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sankowia Sanka
2:4
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
4:1
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
0:1
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
0:3
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
1:2
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00
Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:9
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
0:0
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
:
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
0:3
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
1:2
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
1:3
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00
Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
1:2
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
1:1
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Górki Myślenice
18.09.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:2
Gościbia Sułkowice
18.09.2021
17:00
Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
:
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
8:0
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
2:5
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
8:1
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
7:1
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
3:0
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00
SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
0:5
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
4:3
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
1:8
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Orlęta II Rudawa
0:3
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
1:1
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
0:4
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
1:2
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
1:2
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Bronowicki Kraków
0:7
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
6:0
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
przerwany po 1 połowie przy stanie 6:0.
Rzozovia Rzozów
2:4
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
4:6
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
2:1
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
7:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
4:1
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
5:2
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30
Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:0
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
:
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
7:0
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
3:2
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
:
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
:
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
0:2
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
1:0
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
1:0
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
6:0
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00
Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
2:1
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
3:2
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
3:0
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
5:2
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
3:0
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
0:2
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:0
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:7
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
4:2
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Kalwarianka
5:2
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
0:9
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00
Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
:
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
3:2
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
0:6
Sandecja
18.09.2021
16:00
AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
0:1
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
0:4
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
1:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
17:00
AP 21 Chrzanów
2:1
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
9:0
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
1:2
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:19
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
Przełożony
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
:
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
19:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.09.2021
17:00
Wanda Kraków
:
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00