Piast Łapanów – Contra Sułków 2:1 (0:1)
Kasprzyk 77, Wojewoda 80- Wójcik 26

Piast: D. Tabak - Kuras, Świątko, Kuchnik, Wojewoda - Trybuła, Śliwa (83 Głowacki), Kasprzyk, Stokłosa, Oczkowski (75 Gniadek) – Kaciczak
Contra: Pieprzyca – Cichy, Haberkiewicz, Kozłowski, Krawczyk (46 Kulma), Porąbka, Przęczek (75 Dziedzic), Ptasznik, Szypuła, Wilk, Wójcik (46 Teper)

Piast miał z Contrą ciężką przeprawę. Ambitnie grający goście mocno postawili się drużynie z Łapanowa. Contra objęła prowadzenie w 26 minucie meczu po strzale Wójciak. Mimo przewagi na boisku Piast długo nie mógł sforsować defensywy rywala, a goście, odgryzali się groźnymi kontrami. Po jednej z takich sytuacji Contra powinni zdobyć bramkę na 2:0, ale dobrą interwencją popisał się Tabak. Wcześniej najbliżej trafienia dla Piasta był Kaciczak, którego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce. W samej końcówce spotkania Piast postawił wszystko na jedną kartę i nareszcie dopiął swego strzelając na przestrzeni trzech minut dwie bramki. Wyrównującą bramkę dla Piasta zdobył po rzucie rożnym Kasprzyk. Piast nie poprzestał jednak na remisie i chwilę po pierwszej bramce zwycięstwo drużynie gospodarzy zapewnił Wojewoda, który ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, wpadł w pole karne i z zimną krwią umieścił piłkę w krótkim rogu bramki. Do końca meczu Piast kontrolował już boiskowe wydarzenia i po końcowym wyniku mógł cieszyć się ze zwycięstwa.