facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MLJ: Garbarnia - Sandecja 10:0 (foto/video)

MLJ: Garbarnia - Sandecja 10:0 (foto/video)

Małopolska Liga Juniorów, 01.10.2016
Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 10:0 (4:0)
Pyś 2, 24, Kołton 34, Kowalski 45, Prochownik 64, Obtułowicz 69, 74, 76, Baran 82, 84

Garbarnia: Kamil Mrozowski - Łukasz Kowalski (65’ Grzegorz Kutrzeba), Jakub Mróz, Dawid Pachel, Rafał Witaszyk - Patryk Paczka (78’ Aleksander Strzeboński), Adrian Żmuda, Marcin Kołton (70’ Bartosz Baran), Mikołaj Pyś (80’ Paweł Kloc) - Piotr Apostolski (60’ Daniel Obtułowicz), Bartosz Prochownik (75’ Artur Lechowicz).
Sandecja: Michał Ciwiński - Dawid Podobiński (46’ Kamil Jarosz), Dawid Dyląg, Jan Tokarczyk, Wiktor Weber, Patryk Grądziel, Marek Kozdra, Mateusz Krupa (60’ Dawid Janik), Nikodem Gniecki (46’ Hubert Maślanka), Karol Matras, Bogusław Witek (60’ Jakub Kowalski).

-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2016-10-04 10:13:49


Zobacz też: Małopolska Liga Juniorów, gr. II

Sandecja  Garbarnia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny