facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Garbarnia II - Kaszowianka 2:2 (foto/video)

KO: Garbarnia II - Kaszowianka 2:2 (foto/video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 25.09.2016
Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów 2:2 (1:0)
Siedlarz 36, Nieśmiałowski 52 - Grzesiak 48, Biegun 63

Sędziował: Tomasz Biela (Kraków)
Garbarnia II: Kohlbrenner - Arynin, Gaudyn, Krzeszowiak, Masiuda (46 Ł. Nowak), Nieśmiałowski, Ryś, Siedlarz (80 Kowalik), Wieczorek (46 Górecki), Ząbczyk (67 Żakowicz), S.Zygmunt.
Kaszowianka: Murzański - Biegun, Enmanov, Goczał (78 Radziak), Grzesiak, Klima, Koczwara, Nosek (86 Bujak), Pamuła (65 Twaróg), Pojedyniec (61 Gorzkowski), Zawora.

-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO

 

 

Źródło: Adam Murzański

Dodano: 2016-09-28 10:22:13


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia  Kaszowianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Fortuna I liga

Arka Gdynia
1:0
Resovia Rzeszów
14.05.2021
20:40
Miedź Legnica
2:3
GKS Tychy
15.05.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:0
Stomil Olsztyn
15.05.2021
17:00
Korona Kielce
3:0
GKS Bełchatów
15.05.2021
17:00
Chrobry Głogów
1:0
Zagłębie Sosnowiec
15.05.2021
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Odra Opole
15.05.2021
16:00
Widzew Łódź
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2021
19:10
Puszcza Niepołomice
:
ŁKS Łódź
16.05.2021
19:30

II liga

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
5:0
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
1:2
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
5:3
Hetman Zamość
15.05.2021
17:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Lewart Lubartów
15.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
2:1
Stal Kraśnik
15.05.2021
13:00
Avia Świdnik
2:1
Siarka Tarnobrzeg
15.05.2021
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Wisłoka Dębica
15.05.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
KS Wiązownica
15.05.2021
17:00
Sokół Sieniawa
0:1
Wisła Puławy
15.05.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
ŁKS Łagów
15.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
16.05.2021
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
12:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
3:1
Dalin Myślenice
15.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Słomniczanka Słomniki
15.05.2021
17:00
KS Chełmek
1:3
Orzeł Ryczów
15.05.2021
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Śledziejowice
15.05.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Pcimianka Pcim
15.05.2021
17:00
Clepardia Kraków
3:1
MKS Trzebinia
15.05.2021
17:00
LKS Rajsko
2:1
Beskid Andrychów
15.05.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
0:10
Wiślanie Jaśkowice
15.05.2021
12:00
LKS Jawiszowice
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
4:1
Zieleńczanka Zielonki
15.05.2021
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Leśnik Gorenice
15.05.2021
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
LKS Niedźwiedź
15.05.2021
17:30
Orzeł Bębło
1:2
LOT Balice
15.05.2021
12:00
TS Węgrzce
4:0
Pogoń Miechów
15.05.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Spójnia Osiek
15.05.2021
17:00
Piliczanka Pilica
1:0
Bolesław Bukowno
15.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
4:1
Skawinka Skawina
13.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Bronowianka Kraków
15.05.2021
11:00
Orlęta Rudawa
3:1
Dąbski Kraków
15.05.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Nadwiślan Kraków
15.05.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:3
Borek Kraków
15.05.2021
17:00
Wieczysta Kraków
4:0
Kmita Zabierzów
15.05.2021
11:00
Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
15.05.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Piast Wołowice
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiarusy Igołomia
15.05.2021
16:00
Raba Dobczyce
6:0
Wróblowianka Wróblowice
15.05.2021
17:00
Orzeł Myślenice
6:2
Dziecanovia Dziekanowice
15.05.2021
17:00
Górnik Wieliczka
3:1
Błękitni Bodzanów
15.05.2021
17:00
Pasternik Ochojno
1:3
Złomex Branice
15.05.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
16.05.2021
16:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
4:0
Zatorzanka Zator
15.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Garbarz Zembrzyce
15.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Libiąż
15.05.2021
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.05.2021
16:00
Hejnał Kęty
1:2
LKS Gorzów
15.05.2021
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
LKS Żarki
15.05.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Nadwiślanin Gromiec
16.05.2021
17:00
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.05.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
4:3
LKS Ładna
15.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
4:3
Ikar Odporyszów
15.05.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Rzuchowa
16.05.2021
17:00
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.05.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.05.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Polan Żabno
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
2:0
Orzeł Dębno
15.05.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
5:0
Poręba Spytkowska
15.05.2021
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Radłovia Radłów
15.05.2021
18:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
15.05.2021
17:00
Arkadia Olszyny
2:2
Raba Książnice
15.05.2021
15:00
Wola Radłowska
1:1
Naprzód Sobolów
15.05.2021
17:00
Sokół Maszkienice
3:1
Olimpia Kąty
15.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Helena Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zawisza R.
4:2
Podhalanin Biecz
13.05.2021
17:30
Grybovia Grybów
0:4
Dunajec Nowy Sącz
13.05.2021
17:30
Zyndram
2:2
Łosoś Łososina Dolna
13.05.2021
17:30
LKS Uście Gorlickie
3:0
Hart Tęgoborze
13.05.2021
17:30
Kolejarz Stróże
4:1
LKSKobylankaKobylanka
13.05.2021
17:30
ULKS Korzenna
0:3
Sokół Stary Sącz
13.05.2021
17:30
LKS Zagórzany
1:3
Gród Podegrodzie
13.05.2021
17:30
Helena Nowy Sącz
2:2
Hart Tęgoborze
15.05.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sokół Stary Sącz
15.05.2021
17:00
Podhalanin Biecz
:
Gród Podegrodzie
15.05.2021
17:00
LKS Zagórzany
:
LKS Łużna
16.05.2021
17:30
Łosoś Łososina Dolna
:
LKSKobylankaKobylanka
16.05.2021
15:00
Zawisza R.
:
ULKS Korzenna
16.05.2021
16:00
Grybovia Grybów
:
Kolejarz Stróże
16.05.2021
11:00
Zyndram
:
LKS Uście Gorlickie
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
15.05.2021
16:00
Krokus
:
Wiatr Ludźmierz
15.05.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Zalesianka
16.05.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
16.05.2021
15:00
Jordan Jordanów
:
Huragan Waksmund
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
2:4
Słomniczanka II Słomniki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
13.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
15.05.2021
 
Strażak Goszcza
2:1
Błękitni II Modlnica
15.05.2021
17:00
Ekler Baranówka
2:2
Szreniawa Koszyce
15.05.2021
17:00
Partyzant Dojazdów
3:1
Galicja Raciborowice
15.05.2021
16:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
16.05.2021
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
16.05.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Jastrzębiec Książ Wielki
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
13.05.2021
20:30
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
13.05.2021
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
15.05.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:5
Wisła Rząska
15.05.2021
16:00
Dragon Szczyglice
1:0
Strażak Rączna
15.05.2021
11:00
Iskra Czułów
:
Wisła Czernichów
15.05.2021
17:30
Tęcza Piekary
3:3
Maszycanka Maszyce
15.05.2021
16:30
JKS Zelków
0:1
Sportowiec Modlniczka
15.05.2021
11:00
MKS Skała 2004
:
Świt Krzeszowice
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
8:1
Rzozovia Rzozów
13.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
4:0
Strzelcy Kraków
13.05.2021
17:00
Tramwaj Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
15.05.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
8:0
Rzozovia Rzozów
15.05.2021
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
1:3
Pogoń Skotniki
15.05.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
16.05.2021
17:00
Strzelcy Kraków
:
Fairant Kraków
16.05.2021
18:00
Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:7
UKS Sygneczów
15.05.2021
15:00
Zieloni Niegowić
3:0
Rożnowa
15.05.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Czarnochowice
15.05.2021
18:00
Czarni Staniątki
1:2
Piast Łapanów
15.05.2021
17:30
Wolni Kłaj
:
Sokół Chorągwica
16.05.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.05.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.05.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
3:2
Topór Tenczyn
13.05.2021
18:00
Sokół Borzęta
3:2
Sęp Droginia
15.05.2021
17:30
Staw Polanka
2:1
LKS Rudnik
15.05.2021
16:00
Górki Myślenice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
15.05.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
15.05.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Iskra Brzączowice
15.05.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
16.05.2021
17:30
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
16.05.2021
10:00
Clavia Świątniki Górne
:
Karpaty Siepraw
16.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:4
Promień Przeginia
15.05.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
0:8
Pilica Wierbka
15.05.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Dłubnia Trzyciąż
15.05.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
16.05.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Błysk Zederman
16.05.2021
11:30
Centuria Chechło
:
Unia Jaroszowiec
16.05.2021
11:00
Legion Bydlin
:
Spartak Charsznica
16.05.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Strażak Przybysławice
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
15.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
15.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Unia Kwaczała
15.05.2021
17:30
Start Kamień
:
SPRiN Regulice
15.05.2021
17:30
Fablok Chrzanów
6:0
Promyk Bolęcin
15.05.2021
17:30
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
16.05.2021
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
16.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
5:2
Milenium Radziemice
15.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Kosynierzy Łuczyce
16.05.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Olimpia Czaple Wielkie
16.05.2021
14:00
Agricola Klimontów
:
Juvenia Prandocin
16.05.2021
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Polanowice
16.05.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Novi Narama
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
6:1
Bronowicki Kraków
15.05.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
0:10
Płomień Jerzmanowice
15.05.2021
17:00
Kmita II Zabierzów
3:0
Niegoszowianka
15.05.2021
17:30
Maszycanka II Maszyce
:
Fitball Szklary
16.05.2021
16:00
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
15.05.2021
14:00
Wieczysta II
9:0
Pychowianka Kraków
15.05.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
5:3
Universum Kraków
15.05.2021
17:00
Victoria Kraków
:
Dragoons Kraków
15.05.2021
18:00
Grom Kraków
:
Wawel Kraków
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
3:1
Lotnik II Kryspinów
15.05.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
15.05.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
16.05.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sparta Przeginia Duchowna
16.05.2021
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
16.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Górnik II Wieliczka
15.05.2021
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:1
Ledniczanka
15.05.2021
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
15.05.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
16.05.2021
17:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Start Brzezie
16.05.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Gryf Wiatowice
16.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
6:0
Raba II Dobczyce
13.05.2021
18:00
Dukla Bysina
4:5
Radwan Skomielna Czarna
13.05.2021
18:00
Grodzisko Raciechowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
13.05.2021
18:00
Jawor Jawornik
4:3
Karpaty II Siepraw
13.05.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
1:2
Szczebel Lubień
13.05.2021
18:00
Iskra Głogoczów
2:0
LKS Trzebunia
13.05.2021
18:00
Cisy Harbutowice
1:2
Wicher Stróża
13.05.2021
18:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Szczebel Lubień
15.05.2021
17:30
LKS Trzebunia
:
Radwan Skomielna Czarna
16.05.2021
11:00
Iskra Głogoczów
:
Cyrhla Krzczonów
16.05.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Raba II Dobczyce
16.05.2021
17:00
Jawor Jawornik
:
Wicher Stróża
16.05.2021
16:00
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
16.05.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Dukla Bysina
16.05.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
6:1
Victoria Smroków
15.05.2021
17:00
Northstar Miechów
2:3
Cobra Wężerów
15.05.2021
18:00
Orzeł K.
:
Stare Bukowno
16.05.2021
13:00
Pilica II Wierbka
:
Hetman Dłużec
16.05.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Nidzica Słaboszów
16.05.2021
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Piliczanka II Pilica
16.05.2021
11:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
15.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Resovia Rzeszów
2:0
Górnik Łęczna
14.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
Korona II
16.05.2021
14:00
Stal Rzeszów
:
Orlęta K.
16.05.2021
12:30

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
0:0
Arka G.
15.05.2021
16:00
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Lechia
1:2
Śląsk Wrocław
15.05.2021
12:00
Górnik Zabrze
0:1
Jagiellonia
15.05.2021
12:15
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
4:0
Gwarek Zabrze
15.05.2021
15:30
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona
16.05.2021
13:45
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
16.05.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
3:0
Hutnik Kraków
15.05.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Motor Lublin
15.05.2021
18:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
15.05.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
16.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.05.2021
12:00
Hetman Z.
0:5
Cracovia Kraków
15.05.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Unia Tarnów
15.05.2021
 
BKS Lublin
2:1
KKP Korona
15.05.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:0
Pcimianka Pcim
15.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Tarnovia Tarnów
15.05.2021
14:00
Unia Tarnów
0:2
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
BKS Bochnia
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Podhale Nowy Targ
16.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
:
Profi Zielonki
16.05.2021
10:00
Beskid Andrychów
:
Dunajec Nowy Sącz
16.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Profi Zielonki
15.05.2021
13:00
Puszcza Niepołomice
1:0
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
11:30
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
15.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
15.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Glinik Gorlice
4:0
Podgórze Kraków
15.05.2021
10:00
Górnik Tarnów
5:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
12:00
Unia Tarnów
:
SMS Oświęcim
16.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Podhale Nowy Targ
6:0
Unia Oświęcim
13.05.2021
18:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Garbarnia Kraków
15.05.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:7
Wisła II Kraków
15.05.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Respect Szalowa
15.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
AP 21 Kraków
15.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
16.05.2021
10:00
MOSiR Bochnia
:
Chełmek
16.05.2021
12:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Unia II Tarnów
16.05.2021
09:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
13.05.2021
17:45
Kalwarianka
3:3
Okocimski Brzesko
15.05.2021
15:00
AP 21 Chrzanów
1:2
AP Wisła Czarny Dunajec
15.05.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.05.2021
15:00
Wisła II K.
:
Hutnik Kraków
17.05.2021
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:3
SMS Łódź
15.05.2021
11:00
Czarni Sosnowiec
4:1
Śląsk Wrocław
15.05.2021
11:00
Olimpia Szczecin
2:0
KKP Bydgoszcz
15.05.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
:
GKS Katowice
16.05.2021
14:00
APLG Gdańsk
:
AZS UJ Kraków
16.05.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
ROW Rybnik
16.05.2021
16:00

I liga kobiet (południe)

Polonia Środa Wielkopolska
3:1
Praga Warszawa
15.05.2021
14:00
Pogoń Tczew
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
 
Rekord Bielsko Biała
1:0
UKS SMS II Łódź
15.05.2021
 
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Resovia Rzeszów
15.05.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2021
 
Czwórka Radom
:
UKS Staszkówka Jelna
16.05.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Widok Lublin
15.05.2021
13:00
KSP Kielce
3:0
Sparta Daleszyce
15.05.2021
17:00
Włókniarz Białystok
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.05.2021
 
Loczki Wyszków
:
Prądniczanka Kraków
16.05.2021
14:00
AZS UW Warszawa
:
KS Raszyn
16.05.2021
10:00
Respekt Myślenice
:
Ząbkovia Ząbki
16.05.2021
12:00

III liga kobiet, gr.4

Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
15.05.2021
12:00
Iskra Krzemień
2:2
DAP Dębica
15.05.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Brzezinka
16.05.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Hetman Włoszczowa
16.05.2021
16:00
Tarnovia II
:
Dąb Zabierzów Bocheński
16.05.2021
17:00
Izolator Boguchwała
:
Unia Lublin
16.05.2021
15:00

IV liga małopolska kobiet

Olimpia Osieczany
1:6
FSA Kraków
15.05.2021
 
Burza Roczyny
:
Górnik Wieliczka
15.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Tempo Białka
15.05.2021
 
Victoria Zalas
2:3
Uran Łukowica
15.05.2021
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
15.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Zabrze
:
SWD Wodzisław
15.05.2021
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Sokół Słopnice
1:2
Lubań Maniowy
15.05.2021
14:00
Poprad Muszyna
3:1
Metal Tarnów
15.05.2021
16:00
Limanovia Limanowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
15.05.2021
17:00
Glinik Gorlice
2:0
Unia Tarnów
15.05.2021
17:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
16.05.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:1
GKS Drwinia
15.05.2021
16:00
Rylovia Rylowa
2:3
Watra Białka Tatrzańska
15.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
3:1
Skalnik Kamionka Wielka
15.05.2021
17:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Szczyrzyc
15.05.2021
17:30
Tarnovia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
15.05.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny