facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

KO: Błękitni - Grębałowianka 0:4

KO: Błękitni - Grębałowianka 0:4

Klasa Okręgowa (Kraków I), 10.09.2016
Błękitni Modlnica - Grębałowianka Kraków 0:4 (0:0)
Kwater 48, Pikuła 66, Lampart 80, Kwieciński 87

 

Żółte kartki: Krzywda, Szumiec
Błękitni: Janik – Celarski, Kawa (75 Zurek), Kiełkiewicz, Krzywda, Kuciel, Podgajny, Pyzioł (60 Grzybowski), Synowski (46 Krzysztonek), Szumiec, Zaporowski (70 Lorenc)
Grębałowianka: Ligara – Lis, Jańczyk, Kwiecień, Waś – Liberacki, Kowalski (90 Rajca), Krawczyk (90 S.Gregorczyk), Kwieciński, Pikuła (75 Lampart), Kwater (82 Pietruszewski)  

Tomasz Bernas (trener Grębałowianki): Od pierwszych minut meczu narzuciliśmy swoje warunki gospodarzom i byliśmy zdecydowanie lepsi, chociaż do przerwy nie strzelaliśmy goli. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie, zdobyliśmy ich cztery, pomimo że szanse na kolejne również stwarzaliśmy. Zespół Błękitnych zagroził nam w zasadzie tylko jeden raz w ciągu całego spotkania, a my zagraliśmy solidnie i pewnie we wszystkich formacjach. Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa na wyjeździe i rehabilitacji po słabym w naszym wykonaniu meczu z Prądniczanką Kraków.

 

 

 

Źródło: zw

Dodano: 2016-09-12 23:47:25


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka  Błękitni 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny