facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Słomniczanka Lex - na podbój A klasy

Słomniczanka Lex - na podbój A klasy

Prawdziwą rewolucję przeżyła tego lata Słomniczanka Słomniki. Drużyna, która ubiegły sezon zakończyła na 8.miejscu w A klasie, została całkowicie przebudowana, a w klubie pojawił się sponsor, który wniósł do klubu powiew wysokich standardów funkcjonowania klubu, a co za tym idzie nowych, ambitniejszych planów. 

 

 

Klub ze Słomnik wspierany jest od lata tego roku przez Kancelarię Odszkodowawczą Lex. Drużyna poza korektą nazwy (Słomniczanka Lex) zyskała na wstępie nowego szkoleniowca, który specjalizuje się w awansach. Drużynę objął bowiem Mateusz Miś, który w ubiegłym sezonie wprowadził do IV ligi Pcimiankę oraz był o włos od awansu do okręgówki z Czarnymi Grzegorzowice.
 
Mocno przebudowana została także kadra drużyny. Przebudowana i rozbudowana. W efekcie, zgłoszono do rozgrywek drużynę rezerw, która o ligowe punkty bić będzie się w C klasie. W pierwszym zespole pojawiło się aż 12 nowych graczy, a 13-ty jest w trakcie załatwiania. Jako że zespół buduje się przede wszystkim od tyłu, pozyskano bramkarza, pięciu obrońców i sześciu pomocników.
 
Aż czterech graczy pozyskano z Kaszowianki Kaszów, o czym jako pierwsi informowaliśmy już jakiś czas temu w Futbol-Małopolska. W bramce zobaczymy Michała Wolskiego, w obronie Kamila Irzyka, w pomocy playmakera Sebastiana Sobótkę, a w ofensywie Kamila Kucabińskiego, który lata świetności przeżywał jako napastnik w Prokocimiu. Ostatnio, w Kaszowiance grał jako... obrońca.
 
- Chciałbym przypomnieć Kucabińskiemu lata, gdy był wiodącą postacią w Prokocimiu właśnie jako napastnik. Testowaliśmy go w ofensywie w sparingach i muszę przyznać, że z meczu na mecz taki system funkcjonował coraz lepiej. To silny zawodnik, umie się zastawić i wierzę że będzie twardym orzechem do zgryzienia dla obrońców rywali - wspomniał trener Słomniczanki Mateusz Miś.
 
W obronie zobaczymy między innymi pozyskanego z Michałowianki (ostatnio wypożyczony do Pcimianki) rosłego Macieja Jabłońskiego, występujących ostatnio w Czarnych Grzegorzowice Kamila Calika (do Czarnych wypożyczony z Proszowianki) oraz Damiana Dębowskiego (był wypożyczony z Michałowianki). W kadrze pojawił się także defensor Tomasz Cebula z Górnika Wieliczka.
 
W linii pomocy, Mateusz Miś poza Sebastianem Sobótką, z nowych twarzy do dyspozycji będzie miał także Bartosza Kozieła z Orła Piaski Wielkie, Piotra Sarotę ze Świtu Krzeszowice, Grzegorza Banaszka z Targowianki czy młodzieżowca Grzegorza Sułka z Krakusa Nowa Huta. Od trzeciej kolejki dołączyć ma także Palestyńczyk Mohammed Hiaiji, pomocnik który wiosną w Czarnych Grzegorzowice w 11 występach zaliczył 7 trafień.
 
W zespole pozostało także grono wychowanków: Artur Jaworski, Bartłomiej Piwowarski, Michał Styczeń, Paweł Kurkiewicz, Piotr Jabłoński, Michał Kozub,Wojciech Szewczyk, Artur Łój, Artur Drożniak i Sławomir Jagła.
 
Po stronie ubytków jednostki... Kubuśka jesienią zagra w Pogoni Miechów, Szwagrzyka i Kolano zobaczymy w LKS Niedźwieź, a Łakomy grać będzie w rezerwach Słomniczanki.

Zespół poza intensywnymi przygotowaniami, rozegrał kilka gier kontrolnych oraz dwa pucharowe. Rywalami byli bardzo wymagający i wyżej notowani przeciwnicy. Z piątoligowym Kmitą Zabierzów słomniczanie przegrali 1:3, z III-ligową Trzebinią 1:5, a z IV-ligowym TS Węgrzce 0:2. Remisem bezbramkowym zakończył się bój ze spadkowiczem z III ligi - Spartą Kazimierza Wielka. Zespół zdążył już także rozegrać dwa mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Rywalami byli przeciwnicy z tej samej grupy A klasy, w której oglądać będziemy Słomniczankę. 5:0 ze Szreniawą Koszyce i 8:1 z Jastrzębcem Książ Wielki zapowiada walkę słomniczan o awans do okręgówki. 

Opowiedział o tym zresztą Mateusz Miś, w rozmowie z reporterem Futbol-Małopolska.
 
- Jestem bardzo zadowolony z okresu przygotowawczego - rozpoczął analizę letnich przygotowań Mateusz Miś. - Pracowaliśmy bardzo ciężko i efektywnie, co przy znakomitej frekwencji powinno przynosić w trakcie sezonu określone efekty. Oczywiście dużo się działo na rynku transferowym, kompletowaliśmy kadrę więc i trafili do nas zawodnicy o różnym poziomie przygotowania motorycznego, siłowego czy mentalnego ale wszystko to udało się wyprowadzić na prostą. Dużo poświęciliśmy na nowatorski trening i nowy system gry, który zamierzamy preferować w nadchodzącym sezonie - zapowiada szkoleniowiec.
 
- W Słomniczance zaszły spore zmiany, zarówno te personalne jak i organizacyjne. Zamierzamy wznieść się także na wyższy poziom sportowy i występy w A klasie traktujemy jako okres docierania i zgrywania drużyny na występy w piątej lidze, gdzie chcielibyśmy znaleźć się już za rok. Jesteśmy świeżo po przygotowaniach i pewnie nie odpalimy pełną parą od samego początku ale nie ukrywam, że dla mnie w tym sezonie, nie rezultat, a zwycięstwo w każdym meczu oraz budowanie stylu gry drużyny jest najważniejsze. Naszym docelowym punktem jest czwarta liga i jestem przekonany że ten cel osiągniemy z tym, że moją ambicją jest zrobić to w okazałym stylu. Wstęp do sezonu już mamy za sobą bo pokonaliśmy 5:0 Szreniawę Koszyce i 8:1 Jastrzębca Książ Wielki, rywali z naszej grupy A klasy. Uważam zatem, że jesteśmy gotowi do sezonu ligowego i czekamy na start rywalizacji o punkty - zakończył sternik zespołu Słomniczanka Lex.

Źródło: własne

Dodano: 2016-08-18 22:34:58


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Bełchatów
0:3
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
2:0
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00
Radomiak Radom
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00

II liga

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
1:0
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
2:3
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:1
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
0:1
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
2:2
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:3
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:2
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
0:1
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
:
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00
Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2021
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:00
Unia Niedomice
:
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
17:30
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
11.05.2021
17:30
Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
LKSKobylankaKobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza R.
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
1:1
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
2:5
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
4:1
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
2:2
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
4:0
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
3:2
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
0:4
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:0
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
2:3
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
:
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Czernichów
12.05.2021
17:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
1:3
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
:
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
1:10
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
2:1
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
6:0
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
0:7
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
:
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
1:1
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:7
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
1:0
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
8:1
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
0:3
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
1:0
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:3
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Górnik Wieliczka
12.05.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
12.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Puszcza Niepołomice
12.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Profi Zielonki
12.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
2:3
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
0:0
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
0:1
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
1:5
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
1:3
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:5
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
0:1
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
2:2
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
1:0
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
5:0
Victoria Zalas
08.05.2021
 
Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.05.2021
16:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
09.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
11.05.2021
18:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
1:6
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
2:6
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
1:4
SMS Łódź
09.05.2021
17:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
11.05.2021
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny