facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Znamy grupy krakowskich okręgówek na sezon 2016/2017

Znamy grupy krakowskich okręgówek na sezon 2016/2017

Zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził podział na grupy krakowskich okręgówek na sezonie 2016/2017. Grupa III będzie liczyła wyjątkowo 15 drużyn, a do prowadzenia rozgrywek został upoważniony Podokręg Myślenice. W kolejnym sezonie liga wróci do formatu 14 zespołów, zaś organem prowadzącym będzie Podokręg Wieliczka - czytamy na "mzpnkrakow.pl".
 
Decyzja dotycząca uzupełnienia składu grupy II zapadnie w przyszłym tygodniu, w piątek podane zostaną daty spotkań terminarzowych.
 
GRUPA I  
1. Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (spadkowicz)
2. Zieleńczanka Zielonki
3. Sokół Kocmyrzów
4. Orzeł Iwanowice
5. Prądniczanka Kraków
6. Grębałowianka Kraków
7. WKS Przebój Wolbrom
8. Bronowianka Kraków
9. Leśnik Gorenice
10. KS Olkusz
11. Piliczanka Pilica
12. Przemsza Klucze
13. Bolesław Bukowno (beniaminek)
14. Błękitni Modlnica (beniaminek)
 
GRUPA II  
1. Kaszowianka Kaszów
2. AP Kmita Zabierzów
3. Nadwiślan Kraków
4. Prokocim Kraków
5. Garbarnia II Kraków
6. Borek Kraków
7. Clepardia Kraków
8. Piast Wołowice
9. Tęcza Piekary
10. Podgórze Kraków
11. Świt Krzeszowice
12. Iskra Radwanowice (beniaminek)
13. Wisła Jeziorzany (beniaminek)
14. ???

GRUPA III  
1. Górnik Wieliczka (spadkowicz)
2. Tempo Rzeszotary
3. Raba Dobczyce
4. Targowianka Targowisko
5. Wolni Kłaj
6. Orzeł Myślenice
7. Czarni Staniątki
8. Gdovia Gdów
9. LKS Rudnik
10. Karpaty Siepraw
11. Gościbia Sułkowice
12. Hejnał Krzyszkowice
13. Wieliczanka Wieliczka (beniaminek)
14. LKS Mogilany (beniaminek)
15. Pasternik Ochojno (beniaminek)

 

 

Źródło: mzpnkrakow.pl

Dodano: 2016-07-15 09:57:37


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Klasa Okręgowa (Kraków)  MZPN 

Komentarze


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00