facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A: Pewne zwycięstwo Strażaka

A: Pewne zwycięstwo Strażaka

Pewne zwycięstwo na własnym boisku odniósł Strażak. Walczący o awans zespół z Kokotowa wygrał 4:2 z Nadwiślanką Nowe Brzesko. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Kołek. Po jednym trafieniu zaliczyli Stachel i Nazarewicz.

A klasa (Wieliczka), 30.04.2016
Strażak Kokotów - Nadwiślanka Nowe Brzesko 4 :2 (2:0)
Bramki dla Strażak: Kołek 44, 45, Stachel 55, Nazarewicz 62

Strażak: T. Woźniak - A. Marek, Górka, K. Marek (65 J. Zawiła), Onderka (60 Migas) - K. Janiszyn, Kasprzyk, Nazarewicz, Wolak (60 R. Zawiła), Stachel - Kołek (90 Staszek)

 

 

Fotografia ślubna Kraków

Źródło: fb/strażakkokotów

Dodano: 2016-05-03 12:29:54


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko  Strażak Kokotów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Górnik Łęczna
2:0
ŁKS Łódź
27.11.2020
17:40
Miedź Legnica
4:2
Odra Opole
27.11.2020
17:40
Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
29.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:3
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
:
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
:
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
:
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00