4L: Hit dla MKS-u! Wiślanie bez punktów

Bardzo interesujący przebieg miało spotkanie na szczycie w IV lidze. Lider, Wiślanie Jaśkowice pojechali do Trzebini na mecz z miejscowych MKS-em. Górą okazali się gospodarze, którzy po prawdziwej wymianie ciosów wygrali 3:2 (2:1).

Strzelanie rozpoczął już w 5. minucie Sebastian Ołownia. Minęło dwanaście minut, a miejscowi prowadzili już różnicą dwóch goli. Szczęście MKS-owi przyniósł...gracz gości, Marcin Piekarski, który niefortunnie pokonał własnego bramkarza. Wiślanie kontakt złapali tuż przed przerwą, kiedy to Michał Morawski II dał nadzieje gościom na wywiezienie z Trzebini punktów. W drugiej odsłonie ładną, indywidualną akcją popisał się Paweł Piskorz, który uderzeniem po bliższym słupku znów dał trzebinianom dwubramkową zaliczkę. Przyjezdni walczyli do końca. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Paweł Galos i precyzyjnym strzałem ulokował futbolówkę w siatce.

IV liga (Kraków-Wadowice): 09.04.2016 r. - Trzebinia
MKS Trzebinia/Siersza - Wiślanie Jaśkowice 3:2 (2:1)
Sebastian Ołownia 5, Marcin Piekarski 17 (sam), Paweł Piskorz 68 - Michał Morawski II 40, Paweł Galos 82

Żółte kartki: Dudek, Kowalik, Małodobry - Piotr Morawski, Michał Morawski II.

MKS: Wróbel - Górka, Sawczuk, Ołownia (46 Małodobry), Jagła (46 Repa), Fraś, Dudek (46 Majcherczyk), Kalinowski, Kowalik, J. Pająk (80 Martyniak), Piskorz
Wiślanie: Pachel - Piekarski (46 Kozik), Galos, Łukasik (46 Marcin Morawski), Labut, Michał Morawski I (86 Węgrzyn), Kuliszewski (46 Radwański), P. Morawski, Szwajdych, Michał Morawski II, Wcisło.

Źródło: przelom.pl

Dodano: 2016-04-10 12:37:27