facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

3L: Podhale nieoczekiwanie pokonało wicelidera

3L: Podhale nieoczekiwanie pokonało wicelidera

Miły prezent na święta sprawili swoim kibicom zawodnicy Podhala Nowy Targ, którzy nieoczekiwanie pokonali 2:1 (1:0) na wyjeździe wicelidera rozgrywek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Dzięki trzem punktom klub z Nowego Targu utrzymał dobrą, czwartą lokatę i na ten moment traci do KSZO tylko trzy "oczka".
 
Na pierwszego gola kibice zgromadzeni tego dnia na stadionie musieli czekać do 44 minuty, kiedy to po faulu na Rafale Gadzinie rzut karny dla gości podyktował arbiter meczu. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Sebastian Świerzbiński i pewnym strzałem dał przyjezdnym prowadzenie. Dziesięć minut po przerwie nowotarżanie wykorzystali błąd defensorów KSZO i będący w sytuacji sam na sam Bartłomiej Pająk wygrał pojedynek z golkiperem  miejscowych. Szybko za odrabianie strat wzieli się gracze wicelidera, którzy już w 59. minucie, za sprawą Gębalskiego strzelili kontaktowego gola. Na odrobienie strat gospodarzom już zabrakło czasu i to Podhale wywiozło z Ostrowca Świętokrzyskiego komplet punktów. 
 
III liga: 26.03.2016 r. - Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 1:2 (0:1)
Gębalski 59 - Świerzbiński 44 (k), Pająk 55
 
Sędziował: Michał Górka (Tarnów).
Żółte kartki: Persona - Sotnicki, Luberda, Jaworski.
Widzów: 800.
 
KSZO: Shram – Stachurski, Pietrasiak, Latkowski (53 Kapsa), Persona – Czajkowski (86 Mężyk), Jagieło, Kalista (65 Nogaj), Mianowany – Gębalski, Jamróz (60 Dziadowicz).
Podhale: Sotnicki – Luberda (50 Basta) , Mikołajczyk, Urbański, Drobnak – Komorek (65 Waksmundzki), Jaworski (89 Lizak), Świerzbiński, Pająk, Gadzina (50 Jandura) – Potoniec.

 

 

Źródło: podhaleregion.pl

Dodano: 2016-03-27 14:55:09


Zobacz też: III liga małopolsko-świętokrzyska

KSZO  III liga  Podhale Nowy Targ 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
5:0
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
1:1
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
3:0
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
1:1
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30
Legia Warszawa
3:1
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
0:3
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:0
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
1:1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
 
Odwołany.
Korona Kielce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
1:1
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
3:1
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
3:2
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
0:1
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
1:0
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Unia Tarnów
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
 
Odwołany.
Avia Świdnik
2:2
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:5
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
21.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
1:0
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
2:4
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
1:0
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
3:1
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:4
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
0:0
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
4:2
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
1:0
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
BKS Bochnia
2:3
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
18.09.2021
16:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Limanovia Limanowa
18.09.2021
16:30
Lubań Maniowy
2:0
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
16:00
Dunajec Zakliczyn
1:3
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
1:3
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
4:1
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
2:2
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
1:3
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
8:0
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00
Pogoń Skotniki
:
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
:
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
3:3
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
2:0
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
2:2
Złomex Branice
18.09.2021
14:00
Tempo Rzeszotary
1:7
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
0:1
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
0:2
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
2:3
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
0:1
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
2:0
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
5:1
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
11:0
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00
Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
 
Odwołany.
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:3
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
4:3
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
 
Odwołany.
Olimpia Wojnicz
3:9
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
1:5
Polan Żabno
18.09.2021
16:30
Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
6:0
LKS Łużna
18.09.2021
16:00
KS Biecz
2:2
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
5:1
Biegoniczanka
18.09.2021
12:00
Wójtowa Lipinki
2:0
Sokół Stary Sącz
18.09.2021
16:30
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
:
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
4:3
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
3:1
Zalesianka
18.09.2021
11:00
Czarni Czarny Dunajec
3:0
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
0:1
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
13:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
0:2
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
13:30
Granit Czarna Góra
2:2
Krokus
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
5:1
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:0
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
19.09.2021
17:00
Płomień Kościelec
0:4
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
0:4
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sankowia Sanka
2:4
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
4:1
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
0:1
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
0:3
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
1:2
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00
Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Lotnik Kryspinów
:
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:9
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
0:0
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
:
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
0:3
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
1:2
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
1:3
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00
Sokół Chorągwica
2:6
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
1:7
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
0:0
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
1:3
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
1:2
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
1:1
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Górki Myślenice
18.09.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:2
Gościbia Sułkowice
18.09.2021
17:00
Pasternik Ochojno
3:0
Iskra Głogoczów
19.09.2021
10:30
Iskra Brzączowice
:
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
8:0
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
2:5
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
8:1
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
7:1
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
3:0
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00
SPRiN Regulice
1:4
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
0:5
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
4:3
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
1:8
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Orlęta II Rudawa
0:3
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
1:1
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
19.09.2021
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
2:0
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
0:4
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
1:2
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
1:2
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Bronowicki Kraków
0:7
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
6:0
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
przerwany po 1 połowie przy stanie 6:0.
Rzozovia Rzozów
2:4
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
4:6
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
2:1
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
7:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
4:1
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
4:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
8:2
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
5:2
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30
Jordan Sum II Zakliczyn
1:10
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Szczebel Lubień
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
2:0
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
2:2
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
4:1
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
:
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
7:0
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
3:2
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
:
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
:
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
0:2
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
1:0
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
1:0
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
6:0
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00
Śląsk Wrocław
2:0
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
2:1
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
3:2
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
3:0
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
5:2
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
3:0
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
0:2
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:0
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Górnik Wieliczka
0:1
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Orzeł Myślenice
21.09.2021
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2021
16:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:7
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
4:2
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
4:1
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Kalwarianka
5:2
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
0:9
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00
Unia II Tarnów
1:5
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
:
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30
Górnik Tarnów
:
Kalwarianka
21.09.2021
16:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
3:2
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
0:6
Sandecja
18.09.2021
16:00
AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
15:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
21.09.2021
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
0:1
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
0:4
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
1:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
17:00
AP 21 Chrzanów
2:1
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia Kraków
21.09.2021
14:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
9:0
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
1:2
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:19
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
 
Przełożony
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
:
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
19:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.09.2021
17:00
Wanda Kraków
:
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00