facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dunajec Cup 2016 Trampkarzy (foto)

Dunajec Cup 2016 Trampkarzy (foto)

W ostatnią sobotę 12.03 w Nowym Sączu rozgrywany był turniej piłkarski Trampkarzy Dunajec Cup. Dzięki uprzejmości władz uczelni gospodarze turnieju mogli zaprosić i ugościć rówieśników z Zakopanego, Starego i Nowego Sącza oraz sąsiednich miejscowości. Zaangażowanie rodziców młodzieży gimnazjalnej trenujących w Dunajcu pozwoliło na przygotowanie smacznych słodkich przekąsek. Nieodzowna była również pomoc piekarni ciastkarni „J.Nika” i „Danek”. Dobrze prosperujące przedsiębiorstwa chętnie pomogły. Dzięki nim kawa, herbata mogły być przegryzane najlepszej jakości smakołykami w postaci ciast, ciasteczek, babeczek , drożdżówek i mini-pizz. Nad całością cateringu czuwały mamy Sebastiana, Rafała, dwóch Kacprów, Łukasza, a także ojcowie Patryka i Maćka. Wszystkim należą się słowa uznania. Niejako uzupełnieniem kulinarnej strony turnieju stanowiło ciepłe danie serwowane w „Jadłodajni u Ani” – wychwalany przez wszystkich „strogonow” był naprawdę przedniej marki.

Co do samych rozgrywek, te rozpoczęły się tuż po g. 8:00 zmaganiami gr. A Pierwsze dwa mecze rozegrała ekipa Sandecji Nowy Sącz. Jako ostatnia do zmagań dołączyła ekipa KS Zakopane, która miała najdalej i potrzebowała najwięcej czasu aby dotrzeć do Nowego Sącza. Szczególnie wyrównana była rywalizacja w gr. B Tam doszło do kuriozalnej sytuacji; mianowicie wszystkie trzy zespoły zdobyły po 3 punkty i strzeliły identyczną liczbę bramek co straciły. Zadecydowano, że zwycięzców wyłonią serie rzutów karnych. Każda z ekip wytypowała po 3 zawodników i… no właśnie tu zapadły podobne rozstrzygnięcia – tzn. każdy wygrał z każdym i o awansie do półfinałów zadecydowała różnica bramek po konkursie rzutów karnych. W tej sytuacji najbardziej poszkodowany okazał się MKS Sokół i to ta drużyna musiała zagrać w meczu pocieszenia o V miejsce. Zwycięzcą rozgrywek zostali chłopcy ULKS Korzenna, którzy w finale wzięli rewanż na Sandecji za porażkę w grupie. Królem strzelców zdobywca 7 goli snajper z ULKS Korzennej Kuzera Konrad a najlepszym bramkarzem Miczołek Karol.


 

 

 

WYNIKI„I Turniej DUNAJEC Cup 2016”

mecz

godzina rozpoczęcia

Kto

z kim

Wynik:

nr:

etap gry:

 

gr. A

8:00

MKS Sandecja Nowy Sącz

ULKS Korzenna

2-1

 

gr. A

8:35

A. Kolejarz Stróże

MKS Sandecja Nowy Sącz

0-3

 

gr. B

9:10

MKS Sokół Stary Sącz

Dunajec Nowy Sącz

1-0*

 

gr. A

9:40

ULKS Korzenna

A. Kolejarz Stróże

4-0

 

gr. B

10:10

KS Zakopane

MKS Sokół Stary Sącz

1-0*

g.10:40 ceremonia otwarcia

 

gr. B

10:55

KS Zakopane

Dunajec Nowy Sącz

0-1*

 

półfinał 1.

11:35

Sandecja A1

B2 Dunajec

0-0 k. 3-2

 

półfinał 2.

12:15

Korzenna B1

A2 KS Zakopane

2-0

 

mecz o V m-ce

13:00

Kolejarz A3

B3 Sokół

0-2

 

mecz o III m-ce

13:40

Dunajec

KS Zakopane

1-0

 

FINAŁ

14:20

Korzenna

Sandecja

1-0

* o wyjściu z gr. decydowała dodatkowa rozgrywka miedzy trzema drużynami gr B – serie rzutów karnych

15:00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU: WRĘCZENIE NAGRÓD

 

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do władz PWSZ Instytutu Kultury Fizycznej, właścicieli Piekarni –Ciastkarni J. NIka i Firmie Danek oraz „Jadłodajni u Ani”.

Podziękowania również dla wszystkich zaangażowanych w to sportowe wydarzenie rodziców, a także wszystkich uczestników, którzy mimo nienajlepszej pogody zdecydowali się wziąć udział w turnieju (Zaproszonych było 10 drużyn jednak z różnych przyczyn wiele z tych zespołów uczestnictwa w turnieju odmówiło).

MUKS Dunajec: Hajduk Kacper – Kilka Łukasz, Urban Kamil, Faron Filip, Leśniak Sebastian, Grybel Konrad, Ciastoń Rafał, Gajewski Mateusz, Nika Szymon, Dudek Jakub, Majoch Jakub, Kałużny Kacper, Oleksy Kacper, Lechowicz Maciej, Michalik Karol, Griński Patryk, Gwiżdż Filip, Popiela Miłosz. tr: Maciej Mamak

KS Zakopane: Styrczula Maciej – Mańko Kacper, Borzęcki Kacper, Gąsienica - Roj Kamil, Styrczula Mikołaj, Miśkowiec Bartłomiej, Pawlikowski Jan, Stachoń Bartłomiej, Bużek Kamil, Lichaj Gabriel, Rzadkosz Bartłomiej, Palmrich Jan, Hołs Jakub, Jarzębski Łukasz, Sawina Jakub, tr: Wiktor Pawlica

MKS Sokół: Górecki Marek – Tymczyszyn Adrian, Szczygieł Jakub, Hyclak Eryk, Gryźlak Dominik, Łacniak Marcin, Sendecki Jkub, Orlof Patryk, Świgut Marcin, Woźniak Adrian, Wańczyk Maciej, Pietrzak Adrian, Oracz Rafał, Sobeta Rafał,

MKS Sandecja: Miczołek Karol, Jurek Marcin, Olchawa Michał, Obiedziński Kamil, Rzepka Patryk, Skoczeń Jakub, Buchman Patryk, Ziemnik Łukasz, Chlipała Jan, Baran Michał, Ryba Dawid, Sławecki Mateusz, Sandera Oliwier, Marcinkowski Patryk, Baziak Szymon, Lorek Dawid, Chronowski Paweł Tr. Kubiela Robert , kierownik: Jurek Anna

ULKS Korzenna: Głąb Damian, Michalik Mateusz, Kantor Jakub, Hojnor Mateusz, Oracz Mateusz, Krzyżak Artur, Kaczmarek Kamil, Kantor Przemysław, Mróz Grzegorz, Kuzera Konrad, Bajerski Paweł, Olszyński Jakub, Świerad Gracjan, Gomulak Kacper, Jaworecki Konrad, Łukasik Kamil, Karwala Michał, tr: Albert Szczerba, kierownik Kuzera Łukasz.

Kolejarz Stróże: Kalisz Mikołaj, Gucwa Paweł, Koperniak Krystian, Sekuła Mateusz, Iwański Tomasz, Gucwa Sławomir, Wojtas Kacper, Wojtas Tomasz, Dyda Przemysław, Matusik Dawid, Dziedzic Bartłomiej, Gucwa Patryk, Cabała Filip, Kostrzewa Tomasz, Matusik Kamil, tr: Jacek Konstanty w zastępstwie tr. Roberta Święsa, Kierownik: p.Wojtas.

Źródło: mac_m

Dodano: 2016-03-14 19:54:41


Galeria zdjęć

 

Dunajec  Dunajec Nowy Sącz 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
12:30

Fortuna I liga

Miedź Legnica
3:0
GKS Bełchatów
05.03.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
Sandecja Nowy Sącz
05.03.2021
17:40
Odra Opole
1:2
Stomil Olsztyn
05.03.2021
14:00
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
:
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
:
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40

II liga

Lech II Poznań
:
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
:
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
:
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
:
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
:
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
:
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

III liga, gr. 4

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
05.03.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
:
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
:
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
:
Czarni Staniątki
06.03.2021
14:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
:
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
2:1
Śląsk Wrocław
05.03.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
:
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
:
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
:
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
:
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
:
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
:
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
:
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Hutnik Kraków
05.03.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
05.03.2021
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Wanda Kraków
05.03.2021
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
05.03.2021
20:30
Dąbski
:
Clepardia Kraków
05.03.2021
21:30
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
05.03.2021
21:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny