facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kaszowianka poszukuje bramkarza

Kaszowianka poszukuje bramkarza

Występująca w krakowskiej okręgówce Kaszowianka Kaszów ogłasza nabór na pozycję bramkarza w pierwszym zespole seniorskim. Zainteresowani proszeni są o kontakt z trenerem wicelidera tabeli Wojciechem Pitułą: tel. 668 008 190.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2016-01-21 01:16:21


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Bełchatów
0:3
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00
Resovia Rzeszów
2:0
Widzew Łódź
09.05.2021
12:40
ŁKS Łódź
1:1
GKS Jastrzębie
09.05.2021
15:00
Radomiak Radom
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.05.2021
18:00

II liga

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
2:2
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
0:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
1:0
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
2:3
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
3:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Stal Kraśnik
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
0:3
Stal Stalowa Wola
09.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
4:1
KS Wiązownica
09.05.2021
13:00
ŁKS Łagów
0:1
Sokół Sieniawa
09.05.2021
17:00
Korona II Kielce
2:2
Jutrzenka Giebułtów
09.05.2021
12:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
12.05.2021
12:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
12.05.2021
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.05.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Beskid Andrychów
08.05.2021
11:00
KS Chełmek
1:1
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
15:00
Proszowianka Proszowice
1:4
Puszcza II
08.05.2021
14:30
MKS Trzebinia
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
0:2
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:3
Orzeł Ryczów
08.05.2021
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Dalin Myślenice
08.05.2021
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Pcimianka Pcim
09.05.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2021
18:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
12.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
12.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
12.05.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
12.05.2021
18:00
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
12.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
12.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
12.05.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
12.05.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
1:0
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
2:0
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
2:2
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:3
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
0:3
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
0:0
TS Węgrzce
08.05.2021
18:00
LKS Niedźwiedź
3:2
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Orzeł Bębło
08.05.2021
17:30
LOT Balice
0:1
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
0:3
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00
Orzeł Iwanowice
2:3
Przemsza Klucze
08.05.2021
17:00
KS Olkusz
4:2
Spójnia Osiek
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
0:7
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
1:1
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
11:00
Borek Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
1:2
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
14:00
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
11.05.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
12.05.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
12.05.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Wieczysta Kraków
12.05.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Orlęta Rudawa
12.05.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
6:3
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
2:2
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
0:3
Orzeł Myślenice
08.05.2021
11:00
Wróblowianka Wróblowice
0:4
Radziszowianka Radziszów
08.05.2021
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Raba Dobczyce
09.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wróblowianka Wróblowice
12.05.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Złomex Branice
12.05.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Radziszowianka Radziszów
12.05.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
12.05.2021
18:00
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
12.05.2021
18:00
Pasternik Ochojno
:
Raba Dobczyce
12.05.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
1:3
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Victoria Jaworzno
08.05.2021
15:00
MKS Libiąż
3:0
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00
Sokół Przytkowice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Żarki
12.05.2021
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
12.05.2021
17:00
Hejnał Kęty
:
Tempo Białka
12.05.2021
17:00
Zgoda Byczyna
:
Victoria Jaworzno
12.05.2021
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
12.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Nadwiślanin Gromiec
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
1:4
Pogórze
08.05.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
1:0
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00
LKS Rzuchowa
3:3
Zorza Zaczarnie
09.05.2021
17:00
LKS Ładna
3:3
LKS Szynwałd
09.05.2021
16:00
Ikar Odporyszów
1:1
GLKS Gromnik
09.05.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:4
Wisła Szczucin
09.05.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Dunajec Zakliczyn
09.05.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2021
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Ikar Odporyszów
12.05.2021
17:00
Unia Niedomice
:
Olimpia Wojnicz
12.05.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
12.05.2021
17:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2021
17:30
LKS Szynwałd
:
LKS Rzuchowa
12.05.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
3:1
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
3:0
Olimpia B.
08.05.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:0
Arkadia Olszyny
09.05.2021
17:00
Olimpia Kąty
1:3
Strażak Mokrzyska
09.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Borzęcin Górny
11.05.2021
17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
11.05.2021
17:30
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
11.05.2021
17:30
Arkadia Olszyny
:
Wola Radłowska
12.05.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Poręba Spytkowska
12.05.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
12.05.2021
17:30
Raba Książnice
:
Orzeł Dębno
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
0:2
Łosoś Łososina Dolna
08.05.2021
17:00
LKSKobylankaKobylanka
3:3
Hart Tęgoborze
08.05.2021
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
1:2
Zyndram
08.05.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Grybovia Grybów
08.05.2021
10:00
ULKS Korzenna
3:2
LKS Łużna
09.05.2021
17:00
Kolejarz Stróże
3:1
Zawisza R.
09.05.2021
14:00
LKS Zagórzany
2:0
Podhalanin Biecz
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
1:1
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
0:2
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
2:5
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Laskovia
4:1
Jordan Jordanów
08.05.2021
17:30
Wiatr Ludźmierz
2:2
Granit Czarna Góra
08.05.2021
17:30
Jarmuta
4:0
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30
Wierchy Pasierbiec
3:2
LKS Szaflary
09.05.2021
14:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
0:1
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
0:4
Ekler Baranówka
08.05.2021
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Słomniczanka II Słomniki
09.05.2021
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
 
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
09.05.2021
17:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:1
Strażak Goszcza
09.05.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:0
Bibiczanka Bibice
09.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Sokół Rybna
0:2
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
2:3
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
2:3
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
5:0
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
2:3
JKS Zelków
08.05.2021
16:30
Strażak Rączna
2:1
Liszczanka Liszki
09.05.2021
18:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
11.05.2021
18:00
Dragon Szczyglice
:
Świt Krzeszowice
12.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Czernichów
12.05.2021
17:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
1:2
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
5:1
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:1
Tramwaj Kraków
09.05.2021
17:00
Fairant Kraków
2:6
Płomień Kostrze
09.05.2021
13:00
Iskra Krzęcin
1:3
Bieżanowianka Kraków
09.05.2021
16:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Krakus Swoszowice
09.05.2021
17:30
Bratniak Kraków
0:6
Strzelcy Kraków
09.05.2021
16:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
11.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
7:1
Contra Sułków
08.05.2021
18:00
Rożnowa
2:2
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
4:3
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
18:00
Sokół Chorągwica
1:3
Zieloni Niegowić
09.05.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:3
Iskra Zakrzów
09.05.2021
14:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Czarni Staniątki
09.05.2021
18:00
Strażak Kokotów
1:3
Wolni Kłaj
09.05.2021
17:00
Iskra Zakrzów
:
Wilga Koźmice Wielkie
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:1
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:1
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
09.05.2021
15:30
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Beskid Tokarnia
09.05.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Zielonka Wrząsowice
12.05.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
12.05.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Sęp Droginia
12.05.2021
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Rokita Kornatka
12.05.2021
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Skalnik Trzemeśnia
12.05.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Topór Tenczyn
12.05.2021
18:00
Górki Myślenice
:
Sokół Borzęta
12.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
1:1
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
1:10
Legion Bydlin
08.05.2021
15:30
Spartak Charsznica
2:1
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Błyskawica Kolbark
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:0
Wielmożanka Wielmoża
09.05.2021
16:00
Promień Przeginia
6:0
Sokół Gołaczewy
09.05.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
0:7
Prądnik Sułoszowa
09.05.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Trzy Korony Żarnowiec
12.05.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
12.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
0:6
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
1:2
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
2:0
Start Kamień
08.05.2021
17:30
Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
1:1
Zagórzanka Zagórze
09.05.2021
17:30
SPRiN Regulice
1:2
Fablok Chrzanów
09.05.2021
17:30
Victoria Zalas
3:1
Wisełka Rozkochów
09.05.2021
17:30
Wisła Jankowice
:
Start Kamień
12.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
MKS Alwernia
12.05.2021
17:30
Wisełka Rozkochów
:
Fablok Chrzanów
12.05.2021
17:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
12.05.2021
17:30
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.05.2021
17:30
Tęcza Tenczynek
:
SPRiN Regulice
12.05.2021
17:30
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
12.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:7
Novi Narama
08.05.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:6
Zawisza Sulechów
09.05.2021
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:2
Agricola Klimontów
09.05.2021
17:00
Juvenia Prandocin
1:1
Sparta Skrzeszowice
09.05.2021
16:00
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
09.05.2021
12:00
LKS Polanowice
0:1
Polonia Wilczkowice
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
17:00
Niegoszowianka
0:2
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
1:0
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
14:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
08.05.2021
16:30
Bronowicki Kraków
2:1
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
1:7
Dragoons Kraków
08.05.2021
16:30
Wawel Kraków
0:4
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00
Pychowianka Kraków
4:2
Victoria Kraków
09.05.2021
17:00
Universum Kraków
9:0
Grom Kraków
09.05.2021
17:00
Albertus Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
3:1
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
09.05.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:3
Sankowia Sanka
09.05.2021
12:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
09.05.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:4
Trzebol Wielkie Drogi
09.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
0:3
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
3:2
Wiarusy II
08.05.2021
15:00
Naprzód Ochmanów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00
Górnik II Wieliczka
2:5
Batory Wola Batorska
09.05.2021
15:30
Gryf Wiatowice
1:3
Gdovia II Gdów
09.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
1:3
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
0:1
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
0:2
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Jawor Jawornik
09.05.2021
15:00
Dukla Bysina
0:5
Iskra Głogoczów
09.05.2021
15:00
Górki II Myślenice
1:1
Grodzisko Raciechowice
09.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
4:4
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
3:0
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30
Hetman Dłużec
1:2
Strumyk Zarzecze
09.05.2021
11:00
Orzeł K.
5:1
Trzy Buki Wierzchowisko
09.05.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
2:1
Pilica II Wierbka
09.05.2021
11:00
Cobra Wężerów
1:3
Czapla Czaple Male
09.05.2021
14:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
0:3
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00
Start II Brzezie
2:3
UKS Sygneczów II
09.05.2021
17:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
0:1
Resovia Rzeszów
08.05.2021
16:30
Orlęta K.
1:0
Korona II
09.05.2021
13:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
09.05.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Motor Lublin
09.05.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
1:5
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
4:1
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Śląsk Wrocław
0:2
SMS Łódź
09.05.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:2
Lechia
09.05.2021
12:00
Korona
1:2
Legia Warszawa
09.05.2021
16:00
Jagiellonia
0:0
Cracovia Kraków
09.05.2021
12:00
Arka G.
0:2
Pogoń Szczecin
09.05.2021
11:15
Lech Poznań
2:1
Escola Varsovia Warszawa
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:3
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
2:1
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
3:4
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
13:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Ł.
09.05.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
8:1
Unia Tarnów
08.05.2021
14:30
Cracovia Kraków
0:3
Wisła Kraków
08.05.2021
13:00
BKS Lublin
2:2
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
Hetman Z.
08.05.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
1:0
BKS Bochnia
08.05.2021
13:30
Limanovia Limanowa
0:3
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
0:4
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:3
Beskid Andrychów
09.05.2021
10:30
Pcimianka Pcim
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Stary Sącz
09.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
BKS Bochnia
12.05.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Górnik Wieliczka
12.05.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Dunajec Nowy Sącz
12.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
12.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Prądniczanka Kraków
12.05.2021
 
Beskid Andrychów
:
Puszcza Niepołomice
12.05.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Profi Zielonki
12.05.2021
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
12.05.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
1:3
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
11:00
Okocimski Brzesko
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
09:30
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
11:00
Profi Zielonki
1:6
Garbarnia Kraków
08.05.2021
17:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Górnik Tarnów
0:3
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
11:30
SMS Oświęcim
2:0
Glinik Gorlice
08.05.2021
16:00
Hutnik II Kraków
0:1
Unia Tarnów
09.05.2021
12:00
AP Wisła Czarny Dunajec
2:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia Oświęcim
2:3
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
10:00
Wisła II Kraków
1:1
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
12:30
Garbarnia Kraków
:
Respect Szalowa
10.05.2021
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
7:0
Chełmek
08.05.2021
10:00
Hutnik Kraków
11:1
MOSiR Bochnia
08.05.2021
09:30
AP 21 Kraków
:
Unia II Tarnów
09.05.2021
09:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
09.05.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
0:0
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Kalwarianka
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
3:0
Wisła II K.
08.05.2021
10:00

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
3:2
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
0:4
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
0:3
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
3:0
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00
SMS Łódź
1:0
APLG Gdańsk
09.05.2021
12:00
AZS UJ Kraków
0:1
Czarni Sosnowiec
09.05.2021
18:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
1:5
Stomil Olsztyn
08.05.2021
13:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Rekord Bielsko Biała
08.05.2021
15:00
Praga Warszawa
1:3
Pogoń Tczew
08.05.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
09.05.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:5
Czwórka Radom
09.05.2021
12:30
UKS SMS II Łódź
3:0 v.o.
Piastovia Piastów
09.05.2021
15:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
KSP Kielce
0:1
Włókniarz Białystok
08.05.2021
17:00
Sparta Daleszyce
2:2
KS Raszyn
08.05.2021
12:00
Ząbkovia Ząbki
3:1
AZS UW Warszawa
09.05.2021
14:00
Widok Lublin
1:0
Loczki Wyszków
09.05.2021
16:00
Respekt Myślenice
1:2
Prądniczanka Kraków
09.05.2021
16:00

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
1:1
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
2:0
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:2
Iskra Krzemień
09.05.2021
12:00
Unia Lublin
0:1
Podgórze Kraków
09.05.2021
13:30
Iskra Brzezinka
2:3
Tarnovia II
09.05.2021
11:00

IV liga małopolska kobiet

Bronowianka Kraków
5:0
Victoria Zalas
08.05.2021
 
Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
09.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Pogorzanka Pogorzyce
09.05.2021
16:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
09.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
11.05.2021
18:00

Centralna Liga Juniorek U-17

Unia Opole
1:6
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
1:4
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
2:6
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00
SWD Wodzisław
1:4
SMS Łódź
09.05.2021
17:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
11.05.2021
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny