facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Roszady kadrowe w Unii Tarnów

Roszady kadrowe w Unii Tarnów

Dwóch wychowanków tarnowskiej Unii, obrońca Łukasz Bartkowski oraz napastnik Artur Biały od sezonu 2015/16 będą reprezentować barwy "Jaskółek". Dla 30-letniego Łukasza Bartkowskiego (ma na swoim koncie 139 meczów i 3 bramki w "biało-niebieskich" barwach) będzie to powrót po 5 sezonach spędzonych w drużynie Wolanii Wola Rzędzińska (28 meczów w III lidze w sezonie 2014/15). Dla 24-letniego Artura Białego będzie to debiut w drużynie seniorów "Jaskółek". Wcześniej napastnik Unii Tarnów występował jedynie w drużynach młodzieżowych (wspólnie z m.in. Patrykiem Wolańskim, Adrianem Ślęzakiem czy Marcinem Furmańskim). W sezonie 2014/15 Artur był najskuteczniejszym piłkarzem Wolanii, w 31 meczach ligowych zdobył 13 bramek.
 
Bliscy podpisania umowy są także: 30-letni obrońca Andrzej Wójcik i 21-letni pomocnik Krzysztof Wrzosek z Polanu Żabno, 25-letni napastnik Artur Nowak z Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska - najlepszy strzelec IV-ligi, grupy wschodniej w minionym sezonie z 20 bramkami na koncie oraz pomocnik Stali Mielec, 18-letni Przemysław Bury. 
 

Terminarz meczów tarnowskiej Unii w III lidze, w sezonie 2015/16, runda jesienna.

Kolejka 1
Poprad Muszyna – Unia Tarnów, 8 sierpnia /sobota/, godz. 17:00

Kolejka 2
Unia Tarnów – Wisła II Kraków, 15 sierpnia /sobota/, godz. 17:00

Kolejka 3
Korona II Kielce – Unia Tarnów, 22 sierpnia /sobota/, godz. 13:00

Kolejka 4
Garbarnia Kraków – Unia Tarnów, 26 sierpnia /środa/, godz. 17:00

Kolejka 5
Unia Tarnów – Hutnik Nowa Huta, 29 sierpnia /sobota/, godz. 17:00

Kolejka 6
Wolania Wola Rzędzińska – Unia Tarnów, 6 września /niedziela/, godz. 16:00

Kolejka 7
Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 12 września /sobota/, godz.16:00

Kolejka 8
Poroniec Poronin – Unia Tarnów, 20 września /niedziela/, godz. 16:00

Kolejka 9
Unia Tarnów – Wisła Sandomierz, 26 września /sobota/, godz. 16:00

Kolejka 10
Cracovia II Kraków – Unia Tarnów, 18 października /niedziela/, godz. 11:00

Kolejka 11
Unia Tarnów – Sparta Kazimierza Wielka, 10 października /sobota/, godz. 15:00

Kolejka 12
Czarni Połaniec – Unia Tarnów, 3 października /sobota/, godz. 15:00

Kolejka 13
Unia Tarnów - Spartakus Daleszyce, 24 października /sobota/, godz. 15:00

Kolejka 14
Łysica Bodzentyn – Unia Tarnów, 31 października /sobota/, godz. 13:30

Kolejka 15
Unia Tarnów – Soła Oświęcim, 7 listopada /sobota/, godz. 13:30

Kolejka 16
Beskid Andrychów – Unia Tarnów, 11 listopada /środa/, godz. 13:00

Kolejka 17
Unia Tarnów – Podhale Nowy Targ, 14 listopada /sobota/, godz. 13:00

 

 

Źródło: unia tarnów

Dodano: 2015-07-27 19:29:22


Zobacz też: III liga małopolsko-świętokrzyska

Unia Tarnów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Stal Mielec
23.07.2021
18:00
Lech Poznań
0:0
Radomiak Radom
23.07.2021
20:30
Górnik Łęczna
1:1
Cracovia Kraków
24.07.2021
15:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Lechia Gdańsk
24.07.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Wisła Płock
24.07.2021
20:00
Piast Gliwice
:
Raków Częstochowa
25.07.2021
15:00
Śląsk Wrocław
:
Warta Poznań
25.07.2021
17:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
25.07.2021
20:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
26.07.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny