facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

MG-Sport: Wyjątkowa oferta dla klubów!

MG-Sport: Wyjątkowa oferta dla klubów!

OFERTA DLA KLUBÓW

DOSKONAŁA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

(więcej szczegółów w linkach poniżej)

 

Firma SELECT powstała w 1947 roku z inicjatywy ówczesnego bramkarza reprezentacji Danii w piłce nożnej, Eigila Nielsena.

 

Zrewolucjonizował on rynek, przede wszystkim na początku lat 1960, opracowując piłkę nożną składającą się z 32 łat, a w latach 1970 piłkę ręczną składającą się z 32 łat. Ta nowatorska za tamtych czasów koncepcja po dzień dzisiejszy stanowi podstawę konstrukcji nowoczesnych piłek na całym świecie. Wiodący światowy producent piłek, firma SELECT, wytwarzający ponad 3 miliony piłek rocznie i eksportujący je do ponad 50 krajów, z dumą kontynuuje tradycje zapoczątkowane rewolucyjną koncepcją Eigila Nielsena.

 

MG Sport jako oficjalny dystrybutor marki SELECT chciał by Państwu przedstawić najnowszą ofertę na piłki dla Państwa klubów.

 

Wśród piłek w naszej ofercie znajdą Państwo:

 

- Liga PRO IMS Uniwersalna piłka jest niezwykle miękka w dotyku i jest jednym z najlepiej sprzedających się naszych produktów.

 

- Tempo piłka przeznaczona dla grup młodzieżowych.

 

- Numero 10 Używana przez dziesięciolecia na całym świecie podczas treningów i rozgrywek zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów.

 

Przy zakupie większej ilość piłek produkty:

 

OLIMP 1 zł

 

 

oraz

 

ISOSTAR w cenie 1 zł

 


OFERTA Z PRODUKATMI OLIMP: TUTAJ


OFERTA Z PRODUKATMI ISOSTAR: TUTAJ



ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

MGSport Maciej Gacek

ul. Ptaszyckiego 6

(ComCom Zone Nowa Huta)

31-979 Kraków

 

www.mgsport-select.pl

Maciej Gacek 506 137 420

Michał Wiącek 501 481 177

Michał Kir 503 606 290

 

ZNALAZŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

 

Źródło: mgsport-select.pl

Dodano: 2015-07-13 22:21:09


MG-Sport 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00