facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W niedzielę turniej o Puchar Wójta

Na boisku w Baranówce w najbliższą niedzielę odbędzie się turniej o Puchar Wójta Gminy Kocmyrzów-Luborzyca. 
W turnieju weźmie udział sześć zespołów:
-obrońca tytułu sprzed roku - Strażak Goszcza (A Klasa, Kraków I)
- Sokół Kocmyrzów (Klasa Okręgowa, Kraków III)
- Partyzant Dojazdów (A klasa, Kraków I)
- gospodarz turnieju - Ekler Baranówka (C Klasa, Kraków I)
- Zawisza Sulechów (C Klasa, Kraków I)
- Sparta Skrzeszowice (A klasa, Kraków I)

W pierwszej fazie turnieju 6 drużyn stworzy 3 pary i zostaną rozegrane mecze 2x20 minut.
W fazie finałowej zwycięzcy play-off zagrają każdy z każdym mecze 2x20 minut. 

Wszystkich kibiców na turniej zaprasza Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Rozpoczęcie planowane na godzinę 11:00. 


 

 

Źródło: kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

Dodano: 2015-06-25 15:01:52


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Ekler  Strażak  Sokół K. 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00