facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Soła wygrała powtórzony finał Pucharu Polski

Soła wygrała powtórzony finał Pucharu Polski

Finał Pucharu Polski Małopolska Zachodnia, 18.06.2015
MKS Trzebinia-Siersza - Soła Oświęcim 0:3 (0:1)
Dawid Skiernik 22, Artur Czarnik 54, Jakub Snadny 59

MKS: Gielarowski - Sieczko, Ołownia, Górka (56 Domurat), Sawczuk, Kalinowski, Majcherczyk, Jagła, Mizia (77 Raźniak), Witoń (26 Piskorz), Kowalik (77 Giermek)
Soła: Koper - Stanek, Drzymont, Wadas, W.Jamróz (89 Kasolik), Gleń (86 A. Ząbek), Czarnik (75 J. Jamróz), Cygnar, Ł. Ząbek, Snadny (89 Brańka), Skiernik

Pierwszy raz obie drużyny zmierzyły się w finałowym pojedynku 13 czerwca. Wówczas Soła wygrała w rzutach karnych. Komisja Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów ukarała jednak zwycięzców walkowerem 0-3. Uzasadniała to tym, że w zespole z Oświęcimia wystąpił Adam Głos, zawodnik nieuprawniony do gry w pierwszej drużynie Soły, a jedynie w zespole rezerw tego klubu. Sprawa trafiła ostatecznie do Związkowej Komisji Odwoławczej Małopolskiego Związku, która w przeciągu kilku dni wydała trzy, zupełnie różne decyzje w tej sprawie. Ostatecznie stanęło na powtórzeniu spotkania. W powtórce zdecydowanie zwyciężyła Soła i to oświęcimianie zmierzą się z Garbarnią Kraków w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Więcej o meczu na przelom.pl.

 

 

Źródło: przelom.pl

Dodano: 2015-06-19 00:41:06


Trzebinia  Soła 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

ŁKS Łódź
:
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Puszcza Niepołomice
0:1
Miedź Legnica
01.07.2020
17:40
Odra Opole
0:0
Chojniczanka Chojnice
01.07.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Zagłębie Sosnowiec
01.07.2020
16:00
GKS Tychy
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
01.07.2020
20:40
Radomiak Radom
3:1
Wigry Suwałki
02.07.2020
15:00
GKS Bełchatów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
02.07.2020
18:10
Stomil Olsztyn
2:0
Olimpia Grudziądz
02.07.2020
20:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stomil Olsztyn
04.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Sandecja Nowy Sącz
04.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Bełchatów
04.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Radomiak Radom
04.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
GKS Jastrzębie
04.07.2020
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.07.2020
 
Warta Poznań
:
Puszcza Niepołomice
04.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
04.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:0
Pogoń Siedlce
01.07.2020
16:00
Gryf Wejherowo
0:2
Stal Rzeszów
01.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Skra Częstochowa
01.07.2020
18:00
Znicz Pruszków
4:0
Legionovia Legionowo
01.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:2
Górnik Polkowice
01.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
01.07.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Górnik Łęczna
01.07.2020
17:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
01.07.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
2:1
Lech II Poznań
01.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
04.07.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
04.07.2020
 
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
04.07.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
04.07.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
04.07.2020
 
Stal Rzeszów
:
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny