facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Cracovia lepsza od Podbeskidzia

Cracovia lepsza od Podbeskidzia

Sparing: 17.01.2015 r. - Uniejów
Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (3:1)
Przemysław Kita 7, Mateusz Żytko 23 (k), Erik Jendrišek 43 - Maciej Iwański 34

Żółte kartki: Rakels, Rymaniak - Demjan.

Cracovia (I połowa): Stępniowski - Nykiel, Żytko, Marciniak - Wdowiak, Szeliga, Kapustka, Diabang, Budziński - Kita, Jendrisek. (II połowa) Pilarz - Rymaniak, Polczak, Jaroszyński, Covilo, Dąbrowski, Deleu, Zejdler (75 Ceglarz),V alenta, Rakels, Zjawiński.

Podbeskidzie (I połowa): Pesković - Górkiewicz, Horoszkiewicz, Konieczny,Adu - Chmiel, Iwański, Kolcak, Trochim, Malinowski - Demjan. (II połowa) Zajac - Sokołowski, Stano, Jarosz, Tomasik - Kołodziej, Lenartowski, Felsch (75 Śpiączka), Pazio - Chrapek, Cisse (85 Gladus).

W meczu sparingowym rozegranym w Uniejowie Cracovia pokonała 3:1 (3:1) Podbeskidzie Bielsko-Biała. 

 

 

Źródło: tspodbeskidzie.pl

Dodano: 2015-01-17 23:22:22


Zobacz też: Ekstraklasa

sparing  Cracovia Kraków  Podbeskidzie  Ekstraklasa 

Komentarze


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00