facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

3L: Partyzant - Trzebinia 1:1

3L: Partyzant - Trzebinia 1:1

III liga: 20.09.2014 r. - Radoszyce
Partyzant Radoszyce - MKS Trzebinia/Siersza 1:1 (0:1)
Damian Czarnecki 90 - Jakub Pająk 43

Sędziował: Damian Niebudek (Kielce).
Żółte kartki: Sęk, Szymkiewicz - Ołownia.
Widzów: 300.

Partyzant: Chojnecki - Misztal, Prus-Niewiadomski, Pyzia, Ubożak, Gulas (65 Opara), Czarnecki, Morgaś (75 Szymkiewicz), Papros (46 Korczak), Strzębski (60 Sęk), Nwachukwu.
MKS: Pająk K. - Domurat, Kukla, Kalinowski, Szczepanik T., Sieczko, Lickiewicz, Małodobry (80 Piskorz), Giermek (85 Szczepanik P.), Witoń (90 Juraszek), Pająk J. (65 Ołownia).

MKS Trzebinia/Siersza zremisował na wyjeździe z Partyzantem Radoszyce 1:1. Po tym meczu MKS zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce.

 

 

Źródło: mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl

Dodano: 2014-09-22 12:15:16


Zobacz też: III liga małopolsko-świętokrzyska

Trzebinia  Partyzant  III liga 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
28.11.2020
 
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2020
 
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
28.11.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
28.11.2020
 
Stal Mielec
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
 
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
28.11.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Śląsk Wrocław
28.11.2020
 
Raków Częstochowa
:
Warta Poznań
28.11.2020
 

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
27.11.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
ŁKS Łódź
28.11.2020
16:00
Korona Kielce
:
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Widzew Łódź
:
Arka Gdynia
28.11.2020
19:10
Miedź Legnica
:
Odra Opole
28.11.2020
 
Radomiak Radom
:
GKS Bełchatów
28.11.2020
 
Chrobry Głogów
:
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Tychy
28.11.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
 

II liga

Hutnik Kraków
:
Bytovia Bytów
28.11.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
GKS Katowice
:
Motor Lublin
28.11.2020
17:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
28.11.2020
 
Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
28.11.2020
 
Lech II Poznań
:
Wigry Suwałki
28.11.2020
 
Górnik Polkowice
:
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
 

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
2:7
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
1:2
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
28.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30
Arkadia Olszyny
:
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Kąty
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Górnik Polkowice
28.11.2020
 
Stal Mielec
:
Heiro Rzeszów
28.11.2020
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
Futsal Nowiny
28.11.2020
 
GKS Tychy
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
:
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
:
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
28.11.2020