facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

3L: Bajeczne gole przy Rydlówce (video/foto)

3L: Bajeczne gole przy Rydlówce (video/foto)

To był zdecydowanie najciekawiej zapowiadający się mecz w tej klasie rozgrywkowej. Na stadion przy Rydlówce, by oglądać Garbarzy i rezerwy krakowskiej Wisły zawitali m.in Ryszard Czerwiec, Konrad Gołoś, Zdzisław Kapka, Kazimierz Kmiecik, Cleber, a nawet Franciszek Smuda. 

 

 

III liga małopolsko-świętokrzyska, 20.09.2014
Garbarnia Kraków - Wisła II Kraków 2:1 (1:1)
Kalemba 43, Ogar 90+3 - T.Zając 25
 
Sędziował: Michał Fudala (Brzesko)
Żółte kartki: Masiuda - M.Zając, Szywacz, Żemło
Czerwona kartka: Bierzało 90+4 (faul)
Widzów: 300
Garbarnia: Sypniewski - Pawłowicz, Baliga, Kalemba, Piszczek - Stokłosa (66 Kaczor), Nowak, Masiuda, Kokoszka (83 Kalicki) - Wcisło (66 Ogar), M.Górecki (83 J.Górecki).
Wisła II: M.Zając - Szywacz, Żemło, Bierzało, Witek (88 Dziubas) - T.Zając, Mordec (66 Guedes), Kolanko (82 Kujawa), Gulczyński, Buras (90 Furtak) - Kuczak.
 
To był zdecydowanie najciekawiej zapowiadający się mecz w tej klasie rozgrywkowej. Na stadion przy Rydlówce, by oglądać Garbarzy i rezerwy krakowskiej Wisły zawitali m.in Ryszard Czerwiec, Konrad Gołoś, Zdzisław Kapka, Kazimierz Kmiecik, Cleber, a nawet Franciszek Smuda. I choć w pierwszej połowie kibice na nadmiar emocji narzekać nie mogli, to dwa gole które obejrzeli zdecydowanie zrekompensowały ten niedostatek.
 
A było faktycznie na co popatrzeć. W 25 minucie prowadzenie Wiślakom fenomenalnym uderzeniem z narożnika szesnastki dał T.Zając po strzale którego piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła w boczną siatkę bramki Sypniewskiego. Odpowiedź gospodarzy w 43 minucie była równie efektowna. Na atomowy strzał z rzutu wolnego z 35 metrów zdecydował się Kalemba i piłka także po poprzeczce znalazła drogę do siatki. 
 
A z remisu do przerwy bardziej cieszyć powinni się właśnie podopieczni Mirosława Hajdo. Brązowi nie byli stroną dominującą ale mecz był prowadzony w na tyle jednostajnym tempie, że okazji bramkowych także za wiele nie było. Ciekawie było na przykład w 20 minucie gdy po dośrodkowaniu Piszczka z końcowej linii boiska, z 10 metrów strzelał Stokłosa. Piłkę ręką zablokował Żemło ale arbiter (raczej słusznie) uznał, że obrońca nie miał szans uniknąć tego trafienia stojąc 2 metry od strzelającego i apele miejscowych o podyktowanie karnego zignorował. Wiślaków osiągnięcia w ofensywie także nie były okazałe. Poważniejszym wyzwaniem dla Sypniewskiego był w zasadzie tylko kąśliwy strzał Kuczaka z 20 metrów.
 
Dynamiki, gra obu drużyn nabrała po zmianie stron. Garbarnia wyraźnie zwiększyła zaangażowanie w ofensywie i inicjowała zdecydowanie więcej ataków. Na plony tej przewagi zanosiło się jednak głównie tylko w pierwszych minutach drugiej odsłony. W 52 minucie po wrzutce Wcisło, przyblokowany został strzał Masiudy, a chwilę później po wrzutce Nowaka z kornera, z bliska wprost w bramkarza kopnął Pawłowicz.
 
Wiślacy groźnie kontrowali, opierając swoje akcje na filigranowych Kuczaku i T.Zającu. Obaj z łatwością unikali krycia ale później albo przegrywali fizycznie w pojedynkach z rosłymi obrońcami albo łapani byli na spalone. 

Gdy Brązowi przestali być groźni, trener Hajdo wprowadził na boisko Ogara i Kaczora. Później szansę dał też J.Góreckiemu i właśnie Ogar i Górecki okazali się ogniwem najniebezpieczniejszym. Ogar od początku pobytu na murawie grał bardzo aktywnie i sprawiał sporo problemów defensywie wiślackiej. Górecki na boisku przebywał ledwie 10 minut ale to właśnie dzięki niemu, Garbarnia w niemal ostatniej akcji meczu mogła zadać decydujący o zwycięstwie cios. J.Górecki znakomicie ograł obrońcę przy końcowej linii boiska i dośrodkował soczyście do nadbiegającego Ogara, który z pierwszej piłki wpakował ją do siatki. Garbarnia wydarła trzy punkty wiślakom w ostatnich sekundach meczu i zanotowała tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu!

Źródło: piotr kwiecień

Dodano: 2014-09-20 15:21:13


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: III liga małopolsko-świętokrzyska

Wisła II K.  Garbarnia Kraków  III liga 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
24.09.2021
20:30
Górnik Łęczna
:
Lechia Gdańsk
24.09.2021
18:00
Legia Warszawa
:
Raków Częstochowa
25.09.2021
20:00
Stal Mielec
:
Radomiak Radom
25.09.2021
15:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Lubin
25.09.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
26.09.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
26.09.2021
17:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Górnik Zabrze
26.09.2021
12:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
24.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
GKS Tychy
24.09.2021
20:30
Chrobry Głogów
:
GKS Jastrzębie
25.09.2021
20:30
Arka Gdynia
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
18:00
Odra Opole
:
GKS Katowice
25.09.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
ŁKS Łódź
26.09.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
26.09.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
26.09.2021
15:00

eWinner II Liga

Garbarnia Kraków
:
GKS Bełchatów
24.09.2021
15:00
Wigry Suwałki
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Motor Lublin
25.09.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Ruch Chorzów
25.09.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Lech II Poznań
25.09.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
:
Hutnik Kraków
25.09.2021
18:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
26.09.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
:
Wisła Puławy
26.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Chełmianka Chełm
25.09.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
Podlasie Biała Podlaska
25.09.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Stalowa Wola
25.09.2021
16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
:
Korona Rzeszów
25.09.2021
15:00
Czarni Połaniec
:
Unia Tarnów
25.09.2021
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.09.2021
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
26.09.2021
16:00
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
26.09.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Wiślanka Grabie
25.09.2021
11:00
Clepardia Kraków
:
Tempo Białka
25.09.2021
11:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
25.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Pcimianka Pcim
25.09.2021
16:00
KS Chełmek
:
TS Węgrzce
25.09.2021
16:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
25.09.2021
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
25.09.2021
12:30
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
26.09.2021
16:00
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.09.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
25.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Lubań Maniowy
25.09.2021
16:00
Radłovia Radłów
:
Dunajec Zakliczyn
25.09.2021
16:00
Jarmuta
:
Poprad Muszyna
25.09.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2021
16:00
Kolejarz Stróże
:
Skalnik Kamionka Wielka
26.09.2021
16:00
Sokół Słopnice
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
26.09.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Metal Tarnów
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przemsza Klucze
25.09.2021
16:00
Spójnia Osiek
:
Błękitni Modlnica
25.09.2021
14:00
Bolesław Bukowno
:
Piliczanka Pilica
25.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
25.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
:
LKS Niedźwiedź
25.09.2021
11:00
LOT Balice
:
Proszowianka Proszowice
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.09.2021
16:00
Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
25.09.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
Radziszowianka Radziszów
25.09.2021
15:30
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
25.09.2021
16:00
Prokocim Kraków
:
Pogoń Skotniki
25.09.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
26.09.2021
14:00
Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Karpaty Siepraw
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.09.2021
16:00
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
25.09.2021
16:30
LKS Śledziejowice
:
Wróblowianka Wróblowice
25.09.2021
16:00
Puszcza II
:
Raba Dobczyce
26.09.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
26.09.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Wiarusy Igołomia
26.09.2021
13:00
Złomex Branice
:
Górnik Wieliczka
26.09.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Żarki
25.09.2021
16:00
LKS Gorzów
:
Brzezina Osiek
25.09.2021
16:00
Fablok Chrzanów
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.09.2021
16:00
Strażak Rajsko
:
Zgoda Byczyna
25.09.2021
 
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
25.09.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Niwa Nowa Wieś
25.09.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Skawa Wadowice
25.09.2021
 
Victoria Jaworzno
:
Hejnał Kęty
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Maszkienice
25.09.2021
16:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Olimpia B.
25.09.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
25.09.2021
 
GKS Drwinia
:
Błyskawica Proszówki
25.09.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
25.09.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Naprzód Sobolów
25.09.2021
 
Korona N.
:
Victoria Słomka
25.09.2021
 
Raba Książnice
:
Rylovia Rylowa
25.09.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
3:0
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
5:0
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
3:5
Pogórze
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
5:1
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
5:0
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
16:00
LUKS Skrzyszów
:
LKS Ładna
25.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
25.09.2021
16:00
Zorza Zaczarnie
:
Polan Żabno
25.09.2021
16:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
GLKS Gromnik
25.09.2021
17:30
Unia II Tarnów
:
LKS Rzuchowa
26.09.2021
11:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
Wisła Szczucin
26.09.2021
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
26.09.2021
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Zalipie
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
LKS Zagórzany
25.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
:
LKS Uście Gorlickie
25.09.2021
16:00
Helena Nowy Sącz
:
Zyndram
25.09.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Łosoś Łososina Dolna
25.09.2021
16:00
Gród Podegrodzie
:
Wójtowa Lipinki
25.09.2021
16:00
Biegoniczanka
:
LKS Łużna
26.09.2021
11:00
Poprad Rytro
:
Hart Tęgoborze
26.09.2021
15:00
LKS Kobylanka
:
KS Biecz
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wiatr Ludźmierz
1:1
Turbacz Mszana Dolna
22.09.2021
17:00
Turbacz Mszana Dolna
:
LKS Szaflary
25.09.2021
16:00
Wiatr Ludźmierz
:
Granit Czarna Góra
25.09.2021
16:00
Zalesianka
:
Zawrat Bukowina Tatrzańska
25.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
25.09.2021
16:00
Krokus
:
AKS Ujanowice
25.09.2021
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
26.09.2021
15:00
Huragan Waksmund
:
Czarni Czarny Dunajec
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
25.09.2021
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni II Modlnica
25.09.2021
16:00
Galicja Raciborowice
:
Płomień Kościelec
25.09.2021
16:30
MKS Skała 2004
:
Bibiczanka Bibice
25.09.2021
16:45
Ekler Baranówka
:
Czarni 03 Grzegorzowice
25.09.2021
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Partyzant Dojazdów
25.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
Maszycanka Maszyce
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Dragon Szczyglice
25.09.2021
 
Potok Więckowice
:
Tramwaj Kraków
25.09.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Sankowia Sanka
25.09.2021
 
Lotnik Kryspinów
:
Strażak Rączna
25.09.2021
 
Piast Wołowice
:
Tęcza Piekary
25.09.2021
 
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wisła Jeziorzany
25.09.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Start Kamień
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
25.09.2021
16:00
Dąbski Kraków
:
Iskra Krzęcin
25.09.2021
16:30
Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wieczysta II
25.09.2021
 
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
25.09.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Kabel Kraków
25.09.2021
 
Nadwiślan Kraków
:
Bratniak Kraków
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Błękitni Bodzanów
:
Czarnochowice
25.09.2021
15:30
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
25.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Strażak Kokotów
25.09.2021
 
Piast Łapanów
:
Batory Wola Batorska
25.09.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Sokół Chorągwica
25.09.2021
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wolni Kłaj
26.09.2021
16:00
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Pasternik Ochojno
25.09.2021
16:00
Zielonka Wrząsowice
:
Clavia Świątniki Górne
25.09.2021
16:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
25.09.2021
16:00
Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
25.09.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Iskra Brzączowice
26.09.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.09.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Sokół Borzęta
26.09.2021
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Wielmożanka Wielmoża
25.09.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Trzy Korony Żarnowiec
25.09.2021
16:00
Laskowianka Laski
:
Unia Jaroszowiec
25.09.2021
16:00
Błysk Zederman
:
Strażak Przybysławice
25.09.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
Przebój II Wolbrom
25.09.2021
16:30
Strumyk Zarzecze
:
Centuria Chechło
25.09.2021
 
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
25.09.2021
 
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
25.09.2021
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
Unia Kwaczała
25.09.2021
 
MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
25.09.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
25.09.2021
 
Polonia Luszowice
:
Wolanka Wola Filipowska
25.09.2021
 
Promyk Bolęcin
:
Ciężkowianka Jaworzno
25.09.2021
 
Górnik Siercza
:
Wisła Jankowice
25.09.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
25.09.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
LKS Polanowice
25.09.2021
 
Victoria Smroków
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.09.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Milenium Radziemice
25.09.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Agricola Klimontów
25.09.2021
 
Cobra Wężerów
:
LKS Niedźwiedź II
25.09.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Sparta Skrzeszowice
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
25.09.2021
16:00
Novi Narama
:
Górzanka Nawojowa Góra
25.09.2021
 
Niegoszowianka
:
Topór Aleksandrowice
25.09.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Wisła Rząska
25.09.2021
 
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
25.09.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Bronowicki Kraków
25.09.2021
12:30
Rybitwy Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2021
16:00
Wawel Kraków
:
Bieżanowianka II Kraków
25.09.2021
16:00
Prokocim II Kraków
:
Dragoons Kraków
26.09.2021
16:00
Tramwaj II Kraków
:
Victoria Kraków
26.09.2021
11:00
Universum Kraków
:
Pychowianka Kraków
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Wisła Czernichów
:
Rzozovia Rzozów
25.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sokół Rybna
26.09.2021
15:30
Błękitni Czułówek
:
Tyniec Kraków
26.09.2021
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Płomień Kostrze
26.09.2021
11:00
Radziszowianka II
:
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2021
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Gwiazda Ściejowice
26.09.2021
16:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Gdovia II Gdów
25.09.2021
16:00
UKS Sygneczów
:
Złomex II Branice
25.09.2021
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Rożnowa
25.09.2021
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Wilga Instalbud Golkowice
25.09.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
26.09.2021
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Wieliczanka Wieliczka
26.09.2021
11:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wiarusy II
26.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
:
Jordan Sum II Zakliczyn
25.09.2021
16:00
Lubomir Wiśniowa
:
Sęp Droginia
25.09.2021
16:00
LKS Trzebunia
:
Cyrhla Krzczonów
25.09.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
Jawor Jawornik
26.09.2021
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Górki II Myślenice
26.09.2021
16:00
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
26.09.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Radwan Skomielna Czarna
26.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Spartak Wielkanoc
:
Stare Bukowno
25.09.2021
14:00
Northstar Miechów
:
KS PKM II Olkusz
25.09.2021
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Błyskawica Kolbark
25.09.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Orzeł K.
26.09.2021
11:00
Czapla Czaple Male
:
Słowik Olkusz
26.09.2021
11:00
Hetman Dłużec
:
Pilica Wierbka
26.09.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Błyskawica Wyciąże
25.09.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Batory II Wola Batorska
25.09.2021
 
Dąb II Zabierzów Bocheński
:
Contra II
26.09.2021
13:30
Gryf Wiatowice
:
Start II Brzezie
26.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia
24.09.2021
12:00
Warta
:
Wisła Kraków
25.09.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
25.09.2021
 
Arka G.
:
Lech Poznań
25.09.2021
13:00
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
25.09.2021
16:00
Polonia Warszawa
:
Raków Częstochowa
25.09.2021
12:00
Zagłębie Lubin
:
Stal Rzeszów
25.09.2021
12:00
Gwarek Zabrze
:
Górnik Zabrze
26.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
25.09.2021
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Puławy
25.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.09.2021
11:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
25.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Cracovia Kraków
:
KKP Korona Kielce
25.09.2021
 
Górnik Ł.
:
Sandecja Nowy Sącz
25.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
25.09.2021
 
Stal Rz.
:
BKS Lublin
26.09.2021
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Wolania Wola Rzędzińska
:
Pcimianka Pcim
25.09.2021
11:00
Profi Zielonki
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
16:00
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
25.09.2021
12:00
Grybovia Grybów
:
Górnik Wieliczka
25.09.2021
10:00
MKS Trzebinia
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
10:00
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
25.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2021
10:00
Orzeł Myślenice
:
Beskid Andrychów
26.09.2021
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
22.09.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
24.09.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Podhale Nowy Targ
26.09.2021
11:15

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Okocimski Brzesko
25.09.2021
14:30
Beskid Andrychów
:
Hutnik II Kraków
25.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
25.09.2021
10:00
Cracovia II Kraków
:
Profi Zielonki
26.09.2021
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Podhale Nowy Targ
0:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
25.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
25.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła II Kraków
25.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Limanovia
:
Respect Szalowa
25.09.2021
13:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.09.2021
12:00
Górnik Tarnów
:
Unia II Tarnów
25.09.2021
10:00
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
26.09.2021
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

Hutnik
3:3
AS Progres Kraków
22.09.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja
25.09.2021
12:00
Hutnik
:
Dunajec Nowy Sącz
25.09.2021
16:30
AS Progres Kraków
:
Limanovia Limanowa
25.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
26.09.2021
14:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2021
18:30
Akademia Goal Nawojowa
:
AP 21 Chrzanów
25.09.2021
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
25.09.2021
 
Pogoń S.
:
TS Wisła I Kraków
25.09.2021
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
25.09.2021
12:00
Medyk Konin
:
Rekord Bielsko Biała
25.09.2021
12:00
Śląsk Wrocław
:
GKS Katowice
25.09.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Łęczna
25.09.2021
 
SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
25.09.2021
 
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
26.09.2021
12:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
UKS Staszkówka Jelna
25.09.2021
14:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Czwórka Radom
25.09.2021
 
Resovia Rzeszów
:
Stomil Olsztyn
25.09.2021
 
Pogoń Tczew
:
UKS SMS II Łódź
25.09.2021
 
Skra Częstochowa
:
SWD Wodzisław
25.09.2021
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
ROW Rybnik
26.09.2021
12:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Respekt Myślenice
25.09.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Śląsk II Wrocław
25.09.2021
 
Bielawianka Bielawa
:
Unia Lublin
25.09.2021
 
KSP Kielce
:
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
25.09.2021
 
Pogoń Zduńska Wola
:
Ziemia Lubińska Czerniec
26.09.2021
16:00
Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
26.09.2021
17:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Tarnovia II
:
Iskra Brzezinka
25.09.2021
13:00
Izolator Boguchwała
:
FSA Kraków
25.09.2021
11:00
DAP Dębica
:
Resovia II Rzeszów
26.09.2021
16:00
Starówka Nowy Sącz
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.09.2021
11:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2021
12:00
MOSiR Lubartów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
26.09.2021
12:00